نتایج جستجو برای عبارت :

یک گروهک و هزاران تناقض

۲۵۰۰ - «عبدا... مهتدی» سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله که دستش به خون هزاران نفر از مردم ایران آلوده است، به اتفاق جمعی از عناصر ضدایرانی از امضاکنندگان نامه موهن تعدادی از عناصر اپوزیسیون علیه نظام جمهوری‌اسلامی و رهبر انقلاب حمایت کرد و گفت که راه ما و شما یکی است.گفتنی است، چند سال پیش گروهک‌های تجزیه‌طلب غرب کشور که از رژیم صهیونیستی و سعودی درخواست کمک مالی و تسلیحانی کردند، رسما جنگ مسلحانه خود با حکومت مرکزی ایران را اعلام
حرفاتون، استوری ها و پستاتون رو ذره ای باور نمیکنم، وقتی محتواشون با واقعیتتون در تناقض فجیعی به سر میبره!

مخم سوت کشید وقتی دیدم چه کسایی پیام تسلیت و چه کسایی پیام تهنیت گفتن... جمله leonard اومد تو ذهنم :
What are you looking at? You've never seen a hypocrite before?
این که هم دوست دارم برم و هم نرم خودش یه نوعی تناقشه .. از نوع ابر تناقض ! دکتر قد رو میگم 
میخوام برم ببینم چی میشه .. یا خاتمه میده به این همه فکرو خیال و میگه صفحه رشد فینیش ! یا میگه جاهست ! میدونم اگر نرم بعدا حتما حتما حتما حسرتشو میخورم ..
از طرفی رفتن و اینکارا دل خوش میخواد .. دل خوش .. که فعلا ندارم .. پول میخواد  .. و .. :(
جالب ترین خصوصیت بشر "تناقض" است!
به شدت عجله داریم بزرگ شویم و بعد دلمان برای کودکی از دست رفته مان تنگ میشود ..!برای پول در آوردن خودمان را مریض میکنیم بعد تمام پولمان را خرج میکنیم تا دوباره سالم شویم !طوری زندگی میکنیم که انگار هرگز نمی میریم و طوری می میریم که انگار هرگز زندگی نکرده ایم ...!
نمیدونمـ چرا هر وقت اینقدر تو این دنیا گمـم میرم سراغ انیمیشن راپونزل و مریدا. شاید چون انیمیشن های والت دیزنی لند مثل سفید برفی و سیندرلا برمیگرده به زمان کودکیـم.. ولی اون زمان هم شیرین نبود که بگم این تمایل منو به سمت زمانی میبره که کاملا آسوده بودم! اما میتونم بگم کاملا بی دغدغه بودمـ.. همیشه باید پناهی واسه آدم باشه؛ پناه بر عِشق، پناه بر شعر، پناه بر خاطره ها هر چقدر تلـخ حتی! گفتم خاطره، یاد مامان خاطره میوفتم، مگه میشه یه آدم و اینقدر د
چهارم ابتدایی که بودم در جایی دلیل اختلالات بدن را به هنگام جابجایی( توسط وسایل نقلیه) را میخواندم، به صورت خلاصه به خدمتتان عرض کنم که اینچنین میگفت: مغز توسط قسمتی از گوش داخلی انسان متوجه حقیقت و حرکت و سکون ما است و وقتی چشم ما حرکت را تماشا نکند؛ خبرِ سکون را به مغز میرساند و این تناقض در دریافت پیغام از اندام ها سبب ایجاد احوال ناخوشایندی در انسان میشود :)حال من حقیقت را می دانم ؛ سرشار از تویی هستم که چشمانم خبر نبودت را میدهد ، تناقض عذ
از ۲۱ دی‌ماه که ستاد کل نیروهای مسلح ایران بیانیه داد و جمهوری اسلامی مسئولیت سقوط هواپیما با شلیک موشک سپاه را پذیرفت تا ۲۳ دی‌ماه که علی ربیعی، سخنگوی دولت درباره ماجرای سقوط گزارش داد، حداقل شش تناقض مهم در روایت‌های حکومت وجود دارد که سبب شده اطلاع‌رسانی سپاه و دولت درباره این پرونده به یک باتلاق جدید تبدیل شود:
ادامه مطلب
* همونطوری که نشستم و آهنگای مضخرف اما دوست‌داشتنیِ وانتونز و لیتو رو میشنوم، یادم میاد که مامان قبل اینکه بره بیرون ناهار امروز رو به من سپرد:/ ( نمی‌دونم بالاخره کِی قراره از آشپزی خوشم بیاد! )
* با یه حسِ خنثایِ رو به زوال که چند روزی میشه همراهمه به این فکر می‌کنم که من به چرت ترین نوع ممکن دارم حس‌ها و افکار خودمو نابود می‌کنم و تنها چیزی که به خورد خودم می‌دم تناقضه و تناقض!
اینکه می‌دونم تقریبا ۵۰ روز تا پاس کردنِ سه تا امتحانم وقت دار
من برای یکبار دیدن تو هزاران بارگریسته ام،هزاران بار غصه خوردم،هزاران بار ارزو کردمت و هزاران مرتبه ختم گرفته ام وهزاران بار به سجده رفته ام و تا نفس داشتم صدایت زدم و بارهالباس سفید پوش شدم وهفت بار دورت گشته ام وباز ازخواب پریده ام،من بارهاهنگام نمازتوراحس کردم وحس کردم درمقابلم نشسته ای وبارهاخیال کردم انجاکنارت هستم،اماباور کن دلم هوایی شده وبسویت پروازکرده اگرصدایم رامیشنوی تادیرنشده به تمام این خوابهاورویاهاودعاهاوارزوهاوخیال
بسم الله 
دسته کلیدم یک علی بن ابی طالب سبز بود که از آن فروشگاه خروجی بین الحرمین روبروی حرم حضرت عباس علیه السلام خریده بودم . دسته کلیدهایی با نامه ائمه معصومین، چهار تا خریدم و خودم یا علی اش را برداشتم .
بعدها از دستفروشی کنار خیابان یک فرشته مانند طلایی خریدم که روی بال هایش شیشه هایی شبیه یاقوت سرخ بود ، با حالتی شبیه رقاص های باله ایستاده بود و تمام بدنش انگار با الماس پوشیده شده بود ، وصلش کردم به یا علی ! 
تناقض عجیبی بود . دلم نمی آمد
دکترآرش درحال کاربرای تحقیق روی اثرمایع نخاعی بربهبودانسان های افلیج وصرعی بود.متوجه شده بودکه میزان مایع نخاعی بیشتربرابرباهوش هیجانی بیشترهست.این خواسته اودرتحقیق اورابه این نتیجه نرسانده بودکه بخواهدمایع نخاعی افرادمختلف رااستخراج کندوآن راروی یک فردداعشی آزمایش کند.
اماالنازکه معتادبه سکس باگروهک داعش بوددلش میخواست این اقدام رابرروی گروهک داعش که درزیرزمین کاخ بن سلمان بودندومرکزکندوی داعش درجهان بودآزمایش کند.
شهرپرازتشوی
کتاب لذت متن ، نوشتهٔ رولان بارت ، ترجمهٔ پیام یزدانجو ، نشر مرکز

کسی ( نوعی «موسیو تست » وارونه ) را تصور کنید که همه ی حد و مرزها ، همه ی مرتبه ها ، همه ی انحصار ها را در وجود خود از بین می برد، اما نه از راه سازگار سازی که صرفا با تاراندن همان شبح فرتوت : تناقض منطقی ـ کسی که هر زبانی را با هر زبانی ، حتی آن زبان ها را که با هم مغایر محسوب می شوند ، در هم می امیزد؛ کسی که بی حرف و حدیثی مسئولیت هرگونه بی منطقی ، مسئولیت هرگونه نا سازی ، را بر عهده
درلایه های زیرین حوادث دنیایک چیزثابت وجودداردوآن نقش روسای جمهورایالات متحده ومانورهای رسانه ای آنهاست.عده ای که میگویندبرای ناموس مردان رابه خط مقدم میفرستندحالامردان وزنان راباهم راهی خط مقدم تعریف شده میکنند.
هرفرددرفضای فیلترشده اینترنت یک شکل داردودرفضای بدون فیلترشکلی دیگردارد.
درزیرنورماه اشیابخوبی دیده نمیشوندحتی شکل انسان هاهم متفاوت اززمانی هست که زیرنورافتاب دریک سنگربرای هم چای میریزند.
رسوایی های جنسی درتمام جنگ هار
بالا رفتن سن و سال سرکرده گروهک رجوی مشکلات جدی برای باقی مانده های آلبانی نشین در اشرف۳ ایجاد کرده و جدای از مسائل فیزیکی و مواردی که در نوشتارهای قبلی به آن اشاره شده، این بار بی هویتی این کمونیست های مثلا آزادی خواه کار را به مرحله ای رسانده است که برای بدست آوردن تعدادی هوادار، خود را به سلطنت و کوروش کبیر اتصال داده و از نام وی برای خود نماد سازی و سوء استفاده های تبلیغاتی می کنند.
جالب اینکه بدانید در برنامه های بی محتوای خودشان هم با تو
روز گذشته آمد نیوز در خبری مدعی شد که یکی از مقامات بازداشت شده قوه قضاییه در اعترافات خود اذعان داشته که مدتی عضو گروهک منافقین و مسئول انتشارات آن در بابل بوده است.
راستش را بخواهید در همان روزهای نخست بازداشت این فرد پر حاشیه که دستگیری او نقطه عطفی در رویکرد نظام برای مقابله با پشت پرده فساد محسوب می شود، دو تن از پاسداران قدیمی بابل که یکی چند دهه قبل در واحد اطلاعات کار می کرد و دیگری در گروه ضربت سپاه در سالهای نخست انقلاب وظیفه برخورد
#کهنه_سربازعشق#اشعار ۹۹
نمی ترسم من از لبان آغشته به باروتتمثل سرباز قدیمیدوست داشتن هایم هنوز بوی جنگ می دهد!

از رخت عبوس جنگقدیمی ترم من در عاشقیتنمبوی نفت، آتش و دود می دهددستانم،هزاران ماشه زندگی را چکاندهدر چشمانم،مرگ هزاران نفر همیشه در رقص است!
جنگ کار من نبود،ژنرال ها،هزاران مین کنار قلبم کاشته اندشبها،هنوز هم رژه تانکها می تکاند، آسایش خوابم را...

و تو؟!و تو همه امید این کهنه‌ سربازی!عشق به تومرا زنده نگه می دارد،لمس تنت در خو
فکر میکنم هر کسی که مینویسه یبار این سوال ازش پرسیده شده.چرا انقدر مینویسی؟خسته نشدی از بس کتاب خوندی؟یکی مثل من که از بچگی هر جا میرفتم یه دفتر سررسید همراهم بود،هی ازم پرسیدن این چیه و توش مینویسی.و هر بار کلی با ذوق براشون از ایده ها و داستانام گفتم،خیلی بهش فکر کردم.
چون نوشتن بخشی از وجود نویسنده است.روح تنوع طلب یا بهتر بگم بی نهایت طلب بعضی آدمها فقط با نوشتن آروم میشه.چون هر چقدر هم که بنویسی هزاران حرف نزده،هزاران داستان ننوشته،هزار
18ساله شدم 
به این سن به اینکه اینجا هستم به اینکه شدم ملینا که باید باشم خوشحالم.با تموم غصه ها غم ها شادی ها و تنهایی ها به اینجا رسیدم.یک سال نه هزاران سال بزرگ تر شدم.هزاران تجربه هزاران آموخته و این منم 
یه دختر 18ساله که قرار کودکی های گذشته رو فراموش کنه.یکم حس تلخیه.اینکه خانوم باشی 
ولی لازم از اینجا به18سالگیم بگم که کور خوندی من همون ملینا قبلی میمونم اصلا هم بزرگ تر نشدم تازه فقط ده سالم شده والااااا 
اخه من و چه به خانوم من تا آب  بای

در هشتم اسفند 1358 با تدبیر شهیدان رجایی و باهنر، نهاد «امور تربیتی» در آموزش‌و‌پرورش با ساختار جدید و متناسب با اهداف نظام اسلامی بنیان نهاده شد. اهمیت این تدبیر زمانی روشن می شود که بدانیم در آن زمان آموزش‌و‌پرورش و مدارس کشور، علاوه بر گرفتاری‌های ناشی از نظام تربیتی شاهنشاهی، میدان تاخت و تاز گروه‌ها و گروهک‌های سیاسی و حتی مسلّحانه بود. لذا این نهاد انقلابی در دهه 60 تبدیل به محور فعالیت‌های تربیتی، فرهنگی و هنری در مدارس کشور شد
درلایه های زیرین حوادث دنیایک چیزثابت وجودداردوآن نقش روسای جمهورایالات متحده ومانورهای رسانه ای آنهاست.عده ای که میگویندبرای ناموس مردان رابه خط مقدم میفرستندحالامردان وزنان راباهم راهی خط مقدم تعریف شده میکنند.
هرفرددرفضای فیلترشده اینترنت یک شکل داردودرفضای بدون فیلترشکلی دیگردارد.
درزیرنورماه اشیابخوبی دیده نمیشوندحتی شکل انسان هاهم متفاوت اززمانی هست که زیرنورافتاب دریک سنگربرای هم چای میریزند.
رسوایی های جنسی درتمام جنگ هار
شاید من بدرستی حال روسو را درک کنم، که چرا با وجود آنکه تنهایی را می‌ستاید تناقض‌گونه به اجتماع پناه می‌برد. تخیلات پارانوییدی روسو در خیال‌پردازی‌های یک ذهن انزواجو به من می‌گوید که روسو در جدال با تخیلاتش است، تنهایی را دوست دارد و از جمع دوری می‌کند اما به مجرد پناه بردن به خلوت توهم‌ها و خیالات پارانوییدی روی می‌آورند و پا روی خرخره‌ی آدم می‌گذارند و آنقدر بر جان آدمی فشار می‌آورند که تنهایی برای فرد غیرقابل تحمل شود. شاید شرایط
99پست، 99 شرایط متفاوت، 99 حس متفاوت و 99 ذهن متفاوت برای خلق 99 پست متفاوت. دقیق یادم نیست اما تقریبا از سال 89 یا 90 انتشار نوشته هام در قالب وبلاگ رو شروع کردم. نوشتن رو منبع آرامشی پیدا کردم تا خالی بشم و وبلاگ و آدمای مجازی رو دوست های نیمه ناشناسی برای درمیون گذاشتن حرفام باهاشون.
همیشه خواستم این نوشتن و این حس رو حتی وقتی طناب آرامش گرفتنم ازش به نخ رسیده بود از پارگی و جدایی حفظ کنم چون وبلاگ برام تنها جایی توی دنیا بود که خوبیاش انقدر توی رگ
  ای امت ایران در برابر خون هزاران شهید و هزاران مجروح این انقلاب و جنگ تحمیلی مسئول هستید که نگذارید افراد منحرف و ضد انقلاب به این انقلاب که از برکت خون هزاران شهید است ضربه بزنند و شما موظفید که فرزندانتان را به راه راست هدایت کنید و اگر فرزندان ، پدران ، مادران ، برادران و یا خواهرانتان با این گروهکهای آمریکائی همکاری می کنند آنها را تسلیم رژیم جمهوری اسلامی کنید وگرنه مسئولید . #شهید_والامقام #علی_حسین_درعلی ✋ #سلام_به_دوستان_شهداء ✋  
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

مدت زمان: 1 دقیقه 54 ثانیه پرویز معتمد، افسر ساواک و مسئول دستگیری سرکردگان گروهک منافقین درباره همکاری مسعود رجوی
همزمان با فرارسیدن نوروز 98 ، سیل در برخی استان ها و شهرهای کشور کام هموطنان ما را تلخ کرد و منجر به خسارات جانی و مالی فراوان گردید.
در اولین ساعات ، نیروهای مردمی و نظامی با توان به یاری هموطنان شتافتند. اما در این بین گروهک تروریستی منافقین که دستش به خون هزاران نفر از مردم آغشته است ، برای تخریب نهادهای نظامی و انقلابی با هدف سوء استفاده سیاسی و تبلیغی و نیز دلسوز نشان دادن خود به پخش کلیپ هایی از خسارات سیل اکتفا کرده است.
این گروهک با تحر
گروهک منافقین با برگزاری طولانی ترین برنامه همیاری خود و با تلاش برای ارسال کمک های نقدی به آنها اثبات کردند که از لحاظ مالی دچار بحران شده و به دلیل نداشتن محبوبیت میان مردم و شکست پروژه های جاری و قبلی، (پروژه هایی که دریافت مالی از دیگران را شامل میشود ) منابع مالی آنها دچار افت شدید شده است.
به گزارش وبسایت مزاحمین خلق: در حالی ۲۴مین برنامه همیاری ( گدایی از طریق رسانه ) به بهانه آزادی خواهی و ادامه روند فعالیت سیمای نفاق برگزار می شود که ب
در پی شدت یافتن افراطی گری در میان گروه تروریستی داعش رهبران فکری این گروه صهیونیستی برای تشخیص زنان مجرد از زنان شوهردار در موصل دستور به پوشش ویژه در این خصوص دادند.شاهدان عینی در شهر موصل عراق از شدت یافتن افراطی گری های گروهک تروریستی داعش خبر می دهند. این بار رهبران فکری داعش برای تشخیص زنان مجرد از زنان شوهردار، دستور دادند تا پوشش ویژه ای در این خصوص برای زنان در نظر گرفته شود. زنان داعشی به دستور رهبران فکری این گروهک تروریستی به
خاطراتی که ماندنی شده استشده چون قصّه ، خواندنی شده استسوژه هائی پر از تناقض هاجاده هائی که راندنی شده استسر به راهی که نیست پایانشمیوه ی یأس چیدنی شده استای خدا جان خودت بخیرش کنغُصّه هائی که خوردنی شده استلحظه ها لحظه های غمبار استمثل فیلمهای دیدنی شده است.
3/ رهبر انقلاب: هدف سخنان بی پایه آمریکاییها، تضعیف روحیه عمومی است. آمریکا گرفتار هزاران میلیارد بدهی است و با گذشت چند سال از سیل و طوفان در مناطقی مانند کارولینا نتوانسته مشکلات را جبران کند اما برای تضعیف روحیه ملت ایران، یاوه سرایی میکنند/ حرکت عظیم ملت از ارتش، سپاه و بسیج تا هزاران طلبه و دانشجو برای کمک به سیل زدگان قابل وصف نیست، اما دشمن به مصلحت نمیبیند این عظمت را به زبان بیاورد.
منطق فهم حدیث (در باب دینشناسى و نقد احادیث ضعیف و راه رفع تناقض بین احادیث)الحکم الزاهره و تحف العقول و میزان الحکمه و غرر الحکم و نهج الفصاحه (در باب احادیث موضوعى)اخلاق نظرى و معراج السعاده و حلیة المتقین (در علم اخلاق و آداب
برای من افسردگی یک سگ سیاه نیست.
افسردگی، تناقض بین خودم است و تصویرم در آینه جریان زندگی؛
بین میل شدیدم به کتاب و نخواندن،
بین ارادتم به کار و بی‌کاری،
بین نیازم به معاشرت و تنهایی در جمع،
بین رقصیدن و جلف‌بازی و تک‌خوری.
افسردگی، تمارض به عادی بودن است...
من همان کهنه نفیرم که به پا خاسته ام # صحبت پیر مغان را ز خدا خواسته ام
آتش خفته به خاکستر علم و ادبم # چهره را از بزک و حیله چه پیراسته ام
پله را یک شبه از یک به هزاران نشدم # همچو مغزم که اسیر بدن و پوسته ام
یار ارتشیار بودم در اوان زندگی # شرکت طراح بود و خاطرات بسته ام
قطعه سازی هم پس از آن کار من # اندک اندک طی نمودم با قدم آهسته ام
در غذا وارد شدم با صد هزاران دلخوشی # گرچه اینک از تمام مردمانش خسته ام
گرجی طناز گوید از توان و کار خود # همچو حافظ که
برگی از هزاران
ارتقاء نرخ سواد جوانان به بیش از ۹۸ درصد
نرخ سواد در هر کشور از حاصل تقسیم تعداد افراد در یک بازه سنی مشخص که توانایی خواندن و نوشتن دارند به جمعیت کل کشور به دست می‌آید.
می‌توانید این لوح را از بسته نمایشگاهی برگی از هزاران سایت نو+جوان دریافت کنید.

ایا بالاخره روزی، ما نیز به دلخواه خویش زندگی خواهیم کرد؟!

پی‌نوشت: اینروزا زیاد پست میذارم ، دلیلش اینه که تو محیط کار تناقض‌ها و زشتی‌ها رو میبینم و سکوت میکنم، تو خونه برای کسی از اینهمه بی انصافی که به مردم میشه غرغر نمیکنم،تو سرم اما پر از اعتراض و حرفه!بنابراین ، باز هم پناه بر وبلاگ‌های سوت و کور و از رونق افتاده‌یمان !
 اگر به فیلم‌های عاشقانه‌ی تراژیک علاقه دارید این فیلم یه نمونه‌ی خوبه. داستان سربازی که در کردستان بعد از جنگ، خدمت میکنه و دختر کوردی که از اعضای گروهک‌های جدایی طلب هست. هیچ دیالوگ عاشقانه‌ای وجود نداره. اما بازی‌ها و جریان فیلم عشق رو به خوبی به تصویر می‌کشه. پارسا پیروزفر - که جا داره بگم کراش بچگی من بوده:) - و گلشیفته فراهانی بازیگرای اصلی هستن. گلشیفته وقتی فارسی معمولی حرف می‌زنه زیاد به دلم نمی‌شینه چون یه ذره شل حرف می‌زنه ام
اگر بخواهیم موقعیت فعلی گروهک را در یک دسته بندی کاری قرار دهیم باید به بستر های موقت و دائمی اشاره کنیم.این بستر های موقت معمولا وقایع و مواردی است که هرزگاهی پیش آمده و می تواند سبب ساز ایجاد موج سواری بر آن ها باشد.در این موارد می توان به برخی مشکلات داخلی و یا بلا های طبیعی اشاره داشت.مواردی مانند زلزله، سیل و … که نفاق بصورت موقت بر آن سوار شده تا بتواند از شرایط پیش آمده به نفع خود استفاده کند و هرچه بیشتر مردم را علیه نظام تحریک کند.این
بازیگران فیلم هزارپا :
رضا عطاران در نقش رضا هزارپا
جواد عزتی در نقش منصور
سارا بهرامی در نقش الهام، مدیر آسایشگاه
مهران احمدی در نقش دایی کامران، داییِ رضا
لاله اسکندری در نقش منیژه، فرمانده گروهک منافقین
امید روحانی در نقش پدر الهام
سپند امیرسلیمانی در نقش امید پسرعموی الهام
امیرمهدی ژوله در نقش کریم، جاسوس منافقین در آسایشگاه
شهره لرستانی در نقش شیرین، مادر منصور و زن کامران
نعیمه نظام‌دوست در نقش خانم کمالی
سینا رازانی در نقش عضو گر
پس از انتشار خبر دستگیری روح الله زم در ارتباط با آمدنیوز، گروهک با استفاده از عوامل سایبری خود در فضای رسانه و مجازی عملیات گسترده ای را در جهت تخریب این موضوع بکار گرفته و با ادعای اینکه در بیانیه های خود درخصوص آمد نیوز اطلاع رسانی داشته و آن را از ابتدا یک پازازیت اطلاعاتی میدانسته، خود را بار دیگر در قالب دانای کل قرار داده و دستگیری وی را موضوعی جعلی و بی ارزش نشان میدهد.
ارتباط عوامل سایبری نفاق با آمد نیوز
جدای از افرادی که در کانال آ
سلام
میشه از رو تجربه ای که احیانا دارید بگید دلیل این همه تناقض رفتاری پسری که میگم چیه؟، مدتیه که با پسری به قصد ازدواج آشنا شدم، حدود یک ساله، خیلی باهام مهربونی میکنه، خیلی احترامم رو داره و هر کاری ازش میخوام واسه م میکنه، اما رفتارهای دو پهلو هم زیاد داره واقعا نمیفهمم چرا؟، اصلا انقدر تناقض توی کارها و رفتارهاشه که گیج گیج شدم. چند تا از این رفتارها رو میگم.
مثلا گاهی صدام میکنه جونم یا جان یا جانم، ولی بعضی اوقاتم حرف میزنیم با هم اصل
اینکه یه نفر یا یه قشری از جامعه، یک رفتاری رو نسبت به خودشون ناپسند بدونن و بی احترامی وظلم در حق خودشون بدونن
ولی در موقعیت مشابه همون رفتار مذموم رو از خودشون بروزمیدن برام غیرقابل پذیرشه
هیچ توجیهی نمیتونه افراد رو از تناقض زشت رفتاری و فکری شون تبرئه کنه
نمونه اش فضولی تو سبک زندگی دخترا و قضاوت کردنشون و تعیین و تکلیف های عُرفی مَن درآوردی براشون
ولی اگه یکی به یه رفتار یا ایده‌آل های پسرا نقدی وارد کنه عین این بچه تُغس هایی که موقع
به تازگی متوجه شده ام که با دو گروه از آدمها نمیتوانم معاشرت کنم:
خصوصا اگر این رابطه بخواهد عمیق باشد.
دسته ی اول مزخرف و سطحی اند ، که ارزش معاشرت ندارند.
دسته ی دوم خوب و باارزش اند، اما خودم را لایق معاشرت با آنها نمیدانم.
و چون انسان ها از این دو دسته خارج نیستند؛ بالطبع تنهایی را ترجیح میدهم و خودم را تحمل میکنم...
گرچه من هر دو دسته را دوست میدارم.
به تازگی متوجه شده ام که با دو گروه از آدمها نمیتوانم معاشرت کنم:
خصوصا اگر این رابطه بخواهد عمیق باشد.
دسته ی اول مزخرف و سطحی اند ، که ارزش معاشرت ندارند.
دسته ی دوم خوب و باارزش اند، که خودم را لایق معاشرت با آنها نمیدانم.
و چون انسان ها از این دو دسته خارج نیستند؛ بالطبع تنهایی را ترجیح میدهم و خودم را تحمل میکنم...
گرچه من هر دو دسته را دوست میدارم.
داعش ثروتمندترین گروهک تروریستی جهان بود اما پرورش یافتگان مکتب حسین و فرزندان خمینی آبرویی برای این تکفیری های بی رحم به جا نگذاشتند؛ نه فقط با موشک ها و سلاح های نظامی، بلکه با صبر و مقاومتی که در این مکتب آموختند.
مقاومت 85 روزه شیعیان ترکمان آمرلی و فریبکاری ایالات متحده (در زمان اوبامای مؤدب و باهوش به قول پرزیدنت روحانی!) تنها یک نمونه از این درس های کربلاست که در مستند «امیر من علی» به نظاره خواهیم نشست.
این مستند به زبان عربی فصیح و له
معناشناسی منطق گزاره‌ها صرفا «درستی» گزاره‌ها را بر اساس تابع ارزش گزاره‌های اتمی تعریف می‌کند همچنین اگر هر مدلی که مجموعه آ از گزاره‌ها را «راست» کند گزاره ب را نیز راست کند معادل است با این که ب نتیجه معناشاسانه آ است. اما راه دیگری هم برای بررسی درستی گزاره‌ها و ارتباط آنها با مجموعه دیگری از گزاره‌ها وجود دارد که بیشتر به «تفکر ریاضی» و مدل ریاضی «اثبات ریاضی» شبیه است: تعریف استنتاج؛ چگونه از گزاره یا گزاره‌هایی، مجموعه دیگری از
به مناسبت پنجم مرداد سالروز عملیات مرصاد
عملیات افتخارآفرین مرصاد؛ تبلور ایمان و همدلی ملت ایران

تهران-
ایرنا- عملیات مرصاد نمادی از مقاومت و شجاعت رزمندگان ایران است.
بزرگمردانی که با اقتدار و ایمان خویش در برابر منافقان و حامیان آنها
ایستادند تا دگربار جهانیان پیروزی های موفقیت آمیز ملت ایران را در برابر
متجاوزان به نظاره بنشینند.

رزمندگان اسلام
در جنگ
بعد از شروع مبارزه مسلحانه توسط منافقین و فداییان، ترکیب زندان‌ها هم به‌نسبت قبل تغییر میکند یعنی عناصر عضو یا هوادار مبارزه مسلحانه چه از منافقین چه از فداییان وارد زندان‌ها شدند و بعد از مدتی با هم ترکیب می شوند. تا قبل از این تاریخ، تعدادی زندانی تحت عنوان زندانی مذهبی یاافراد دیگری که حاوی پیام مبارزاتی انقلابی بودند، جو زندان را شامل می شود.با این تفاسیر شروع مبارزه مسلحانه و آمدن منافقین به زندان، فضا را تغییر داد.اینجا بود که برای
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، رادیو و تلویزیون رسمی آلمان در گزارشی که از سوی دفتر مطالعات جنایی فدرال (BKA) تهیه شده اعلام کرد: کاروانی از کمک های مالی از آلمان توسط خانواده های ثروتمند و دوستان تروریست ها برای آنان فرستاده می شود. 

در ادامه این گزارش آمده است: در کنار این اموال، کمک هایی در قالب ادوات پزشکی، لباس، خودرو، جلیقۀ ضد گلوله و نیز کمک هایی که از طریق شبکه های اجتماعی برای گروهک تروریستی داعش جمع آوری می شود وجود
سازمان در ابلاغی به عوامل سایبری خود از آنها می خواهد املای دیکته شده ای را برای تحریف دفاع مقدس ترویج و تبلیغ نمایند تا با این ادبیات بتواند ارزش جهاد و مدافعین ازخاک ایران را با ترکیب سیاست و دفاع به بیراهه هدایت کند.
منافقین در دور تازه ای از اقدامات خود در سالگرد دفاع مقدس به واژه “جنگ ضد میهنی” اشاره دارند و با وجود گذشت سال ها از خدمات خود به صدام و حزب بعث همچنان مدافع آن ها بوده و دلیل شروع جنگ را تحریک در خصوص صدور انقلاب به عراق عنوا
در وابستگی گروهک های تروریستی به اجانب همین بس که هر گاه جمهوری اسلامی موفق به تحقیر دشمنان ملت می شود، در گوشه ای از کشور حادثه ای برای مرزبانان و پاسداران امنیت رخ می دهد.
کسی که جیره خوار بیگانه است چطور می تواند مدعی حمایت از مردم باشد؟!

اون شب با کلی  از شایدهای  تو ذهنم خوابیدم اما اون شاید ها تو خوابمم بودن....
میدونی اون شب اولین باری بود که خواب هایی که با زندگی واقعیم سرشار از تناقض بودن یه
شباهتی داشتم اینکه تو خوابمم ازم دوری میکردی ...دیگه تو اون دنیای خیالی افکارمم نداشتمت....

سازمان مجاهدین خلق ایران امروزه تلاش می‌کند تا با مخفی نگاه داشتن سابقه خویش، با بهره‌گیری از حمایت حامیان غربی خود، با برگزاری کنفرانس‌های سالانه –که آخرین آن‌ها در ماه گذشته در حومه پاریس برگزار شد- و نیز انجام سخنرانی و صدور بیانیه به مناسبت‌های مختلف، خود را حامی آزادی و حقوق انسان‌ها معرفی کرده و حمایت از خویش را تنها راه رهایی مردم ایران از خشونت و سرکوب‌گری‌ای بداند که مدعی است در دوران استقرار نظام اسلامی بر مردم تحمیل شده اس
منطقه حساس و آخر الزمانی غرب آسیا سالهاست که آبستن حوادث ناگوار بسیاری است. تکفیر و جنگ و اشغال و ویرانی و دهها بحران دیگر آسایش و امنیت را از دل ها ربوده است. حضور اشغالگرانه و قلدرمآبانه اجنبی ها از آن سوی زمین و فتنه گری های مکّارانه شان، کینه و تنش را در منطقه به اوج رسانیده و ملت های هم کیش و برادر را به انحاء گوناگون و بهانه های واهی در نقاط تلاقی اختلافات به رویارویی کشانیده است. در هنگامه سازماندهی و تکثیر گروهک های وحشی صفت تکفیری و در
یه آتیشی درونم روشن کرده بودی که اصلا برات اهمیتی نداشت چون هدفت روشن کردنِ آتیشه نبود هدفت این بود با اون آتیش منو بذاری کنار.
وقتی دیشب اون اتفاق افتادم و خیلی خیلی اتفاقی مشت نمونه خروارِ من برای خودت افتاد دیدم که چقد الکیه و واقعا اگر هزاران هزاران عکس و فیلم از خوشیِ این مدتت ببینم بازم خودت بیای بگی از دوریِ تو ناراحت شدم دلم میگیره فهمیدم حس درونی تو . 
من میفهممت . هر کس یه جوری میتونه بره شاید این مدل رفتنِ تو رو دوس ندارم چون من رفتن
دوستان سلام ... 
یه کانالی رو آنیابلایت معرفی کرده راجع به تیپ شخصیتی mbti . انقدر ذوق کردم که یه مقداریش رو با شما هم به اشتراک میذارم. تیپ من: intp

#INTP #ENTP #ENFP #ISFP #ISTP #ESFP #INFP #ESTP 
یا دیر از خواب بیدار میشن و وحشت زده میشن و تو ده دقیقه سریع آماده میشن 
یا زود از خواب بیدار میشن و انقدر لفتش میدن ک دیرشون بشه و بازم ده دقیقه‌ایی آماده میشن

[ #AgustD ✨: @FarsiMBTI]

#ENTP #ENFP #INFP #INTP 
تناقض عجیبی بین اینکه انتخاب کنن ک با مردم وقت بگذرونن یا ولشون کنن و برن بخوابن
داعش ثروتمندترین گروهک تروریستی جهان بود اما پرورش یافتگان مکتب حسین و فرزندان خمینی همچون سردار شهید قاسم سلیمانی ها آبرویی برای این تکفیری های بی رحم به جا نگذاشتند؛ نه فقط با موشک ها و سلاح های نظامی، بلکه با صبر و مقاومتی که در این مکتب آموختند.
مقاومت 85 روزه شیعیان ترکمان آمرلی و فریبکاری ایالات متحده (در زمان اوبامای مؤدب و باهوش به قول پرزیدنت روحانی!) تنها یک نمونه از این درس های کربلاست که در مستند «امیر من علی» به نظاره خواهیم نشست
2493 - «محمد نوری‌زاد» که پسرش عضو گروهک تروریستی منافقین است و خودش بارها به مقدسات اسلامی توهین کرده، این‌بار با توهین به مراجع تقلید بخصوص «آیت‌ا... صافی گلپایگانی»، گفت: “آیت‌الله‌هایی چون این به حوزه‌های شعوری مردم پای نهاده‌اند ... دلیلی بر احترام بی‌چون و چرا نمی‌بینم و تا هر کجا که مقدورمان باشد، دست به پاکسازی شان می‌بریم!”لینک کوتاه منبع: yon.ir/mzdr123
دانلود فایل اصلی
برگی از هزاران
ایران جزو ۲۰ کشور برتر جهان ازلحاظ طول خطوط ریلی است
۱۷۰ سال از احداث اولین خطوط ریلی در ایران می‌گذرد. مجموع خطوط ریلی در طول ۱۳۰ سال حکومت‌های پیش از انقلاب ۴۶۰۰ کیلومتر بود. این عدد که بدون احتساب خطوط فرعی و عملیاتی است در دوره جمهوری اسلامی به ۸۶۰۰ کیلومتر رسید و رشد نزدیک به دو برابری را نشان می‌دهد.
می‌توانید این لوح را از بسته نمایشگاهی برگی از هزاران سایت نو+جوان دریافت کنید.

استاد ملکیان چند جلسه سخنرانی دارند با عنوان «زندگی فیلسوفانه». ایشان در جلسه سوم توضیح می دهند که یکی از باورهای فیلسوفانه این است که هر سخنی پیش فرضهایی دارد و سخن بدون پیش فرض وجود ندارد.

جالب است که ایشان در درس چهارم توضیح می دهند که زندگی فیلسوفانه با نوعی گشودگی همراه است و بنابراین فیلسوف گرفتار پیش فرض نیست.
این دو سخن با یکدیگر تناقض صریحی دارند. شک نداریم که  ایشان ذهنی دقیق و حافظه ای قوی دارند. اما در این هم شکی نیست که سخنان هر
Dr.Ahmad Farokhi Hajiabad, [۲۷.۰۸.۱۹ ۱۹:۱۲][Forwarded from Dr.Ahmad Farokhi Hajiabad]شعر نو با عنوان ترانزیت و تقدیم به راهبانان میهن عزیزمان ایران
ترانزیتواژه ای گمنام
میدانی .راه را برای من ساختند .حتی راهی از ابریشم ،یا همان راه ابریشم .ابریشم چرا ?استحکام یا لطافت ?یا شاید حساسیت ، اهمیت ،من سالها دور تولد یافتم .و با تولدم تو  تازه متولد شدی .او را بتو رساندم.تو را به او .عرب را به عجم .عجم را به ترک .ترک را به فرنگ .با خود آوردم .با خودم بردم .تو نفهمیدی ..من گریستم  ،تا تو خ
2430 - «ناهید فرهاد» کارشناس شبکه
BBCفارسی و عضو گروهک ضدانقلاب «جریان سوم»، با بیان اینکه وابسته بودن به
آمریکا بد و خجالت‌آور نیست، در استدلالی احمقانه برای مشروعیت‌بخشی به
اقدامات مسلحانه و تروریستیِ ضدانقلاب در ایران، ادعا کرد:‌ “اگر به‌فرض
انصارا... یمن در برابر حملات عربستان حق دفاع مشروع دارد، پس ما هم حق
داریم در داخل کشور در برابر حکومت از خود دفاع کنیم”منبع: www.yon.ir/mzdr91
دانلود فایل اصلی
سرطان تکفیر                                                                            نویسنده: محمد محق
اگر یک تمدن را به مثابه یک ارگانیسم زنده تصور کنیم که می‌تواند به بیماری‌های گوناگون گرفتار شود، تمدن اسلامی امروزه گرفتار سرطانی است که آخر آن را از پا در می‌آورد، این سرطان بدخیم همانا گرایش‌ به تکفیر است. وقتی سخن از تمدن اسلامی می‌گوییم مراد خود اسلام نیست، آن چیزی است که به دست مسلمانان پدیدآمده و محصولی بشری است.غلط است اگر کسی تصور کند که
با رسیدن به سن 7 سالگی به دنیای جدیدی به نام مدرسه وارد می‌شوند. مدرسه اولین قدم و مرحله‌ پیوند کودک با جامعه است که نقش اساسی در تکوین روند اجتماعی شدن (socialization) آنها دارد. کودک با ورود به مدرسه، حوزه ارتباطی جدیدی را تجربه می‌کند که با دنیای خانواده‌ای که در آن به دنیا آمده و سال‌های اولیه زندگی خود را در آن گذرانده بسیار متفاوت است.
ادامه مطلب
تصوری از 40 50 روز حمام نرفتن دارید؟ از چندین ساعت خیس شدن و خیس ماندن زیرِ باران چطور؟ از 30 کیلومتر پیاده روی در ارتفاعات بالای دو هزار متر و در برف چند متری اون هم فقط طی 2 روز چطور؟ از کمین 12 و گاهی 18 و حتی گاهی 24 ساعت آن هم به تنهایی یا نهایتا دو نفره و با دو اسلحه ی کلاش فکستنی، در جایی که پر از گروهک و قاچاقچی مسلح است، تصوری دارید؟ آن وقت اصلا تصوری دارید اگر در این شرایط یک بار قاچاق عبور کند، مقصر اصلی و اولیه و ثانویه همان سربازی است که سر م
وهابیت و بهاییت و صهیونیسم هر سه در یک زمان ولی در سه مکان مختلف متولد استعمار روباه پیر انگلیس بودند. روباه پیر برای تسلط بر خاورمیانه چاره ای جز فتنه و انشقاق نداشت. او به این نتیجه رسیده بود که بایستی اسلام که به دو طایفه سنی و شیعه تقسیم شده است را طوری به افراط برساند که هرگز به هم نزدیک نشوند. در ایران یک حکومت فاسد دست نشانده انگلیس سر کار بود و بهتر بود نوعی اسلام بی قید و بی بند و بار را ترویج کند. بهائیت به خیال احمقانه خودشان اختراع جع

یک درخت میلیون ها چوب کبریت را می سازداما وقتی زمانش برسد فقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیونها درخت کافی استزمانه و شرایط در هر موقعی می تواند تغییر کنددر زندگی هیچ کس را تحقیر و آزار نکنیدشاید امروز قدرتمند باشید اما یادتان باشدزمان از شما قدرتمندتر استاز یک درخت هزاران چوب کبریت تولید میشوداما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت برای سوزاندن هزاران درخت کافیست
===============
کسانی که شما را دوست دارند حتی اگر هزار دلیل برای رفتن داشته باشند ترکت
چندی قبل شعاری روی دیوار دیدم که نوشته بود حرف نزنیم عمل کنیم که البته احتمالا شعار انتخاباتی بود. حالا این رو کاری ندارم که بهتر بود می گفت به حرف های خود عمل کنیم.تو این فکر بودم که همه آدم ها دو تا خود دارند یکی تو حرف و دیگری تو عمل هستش و کمتر کسی پیدا میشه این دو تا خودش شبیه هم باشه. امیدوارم اون قدر خدا بهم توفیق بده که بین این دو تا خود وجودیم تفاوت و تناقض زیادی نداشته باشه.
۲۷۶۸ - «رکسانا گنجی» از عناصر سلطنت‌طلب و فرزند وزیر آموزش و پرورش دوران رژیم پهلوی، با اذعان به گرفتن پول از سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) برای مبارزه با حکومت ایران، گفت: “این برای ما ننگ نیست که بگوییم افرادی با ما (گروهک درفشش کاویانی) کار کردند و از سیا پول گرفتیم. فقط من پول نگرفتم بلکه افرادی مانند «داریوش همایون» و «عباس پهلوان» هم پول گرفتند. البته پول زیادی هم نبود، ماهی فقط ۱۵۰ هزار دلار به ما می‌دادند!”منبع: www.bit.ly/mzdr002
دانلود فایل ا
اگر به مردم ایران بگوییم ایران یکی از بزرگ‌ترین قربانیان تروریسم در جهان است، احتمالا باورش سخت نباشد. خصوصا آن‌ها که دهه ۶۰ را درک کرده‌اند، با مفهومی چون منافقین و ترور و عملیات تروریستی روزهای زیادی را گذرانده‌اند.
 سال ۱۳۶۰ و تابستان داغ ترور که بسیاری از مردم و مسئولین در لیست ترور سازمان منافقین قرار گرفتند و خون‌شان به ناحق به زمین ریخت از دفترچه خاطرات مردم به راحتی پاک‌شدنی نیست. هر چند در سال‌های اخیر تلاش زیادی شده است دست‌
دوست من پیامت را خصوصی نفرست. آپشنِ پاسخ نمی آید. مجبور میشوم بیایم اینجا متن بدهم.
می‌گویید مشرکم و میترسم و تحقیق نمیکنم؟ حرف هایی که زدم، نتیجه همان تحقیقاتی است که شما ندیدید.
می‌گویید قرآنی نیست؟ آیات ولایت ائمه در قرآن هستند. می‌توانم مثل شما ردیف کنم. ولی باز ایراد میگیرید که اسم شخص آورده نشده. اگر اسم علی در قرآن می آمد که چه نیاز به غدیر بود؟ اهل بیت باب ابتلا هستند. یعنی حتما با آنها آزمایش می‌شویم. و اینها هیچ تناقضی با توحید ندار
2382 - «امیرعباس فخرآور» مزدور
سرویس جاسوسی آمریکا که با افتخار خود عامل اصلی تحریم ایران می‌داند، در
سخنانی وقیحانه با مقایسه سردار «قاسم سلیمانی» با سرکرده گروهک آمریکایی
داعش، از آمریکایی‌ها خواست هرچه زودتر سپاه را نابود کنند(!) تا
اپوزیسیون بتواند در ایران قدرت را بدست بگیرد!منبع: www.yon.ir/mzdr62دانلود فایل اصلی
هزاران بار آمدم که بنویسم اما دیدم کار کردن بهتر از نوشتن است
و یا نوشتن زمانی لذت بخش است که کاری کرده باشی و بیایی نتیجه اش را اینجا بنویسی
پی نوشت :
من معمولا لیستی از کارهایی که باید انجام بدم رو روی کاغذ نوشته و روی دیوار نصب میکنم تا بتونم انجامش بدم.
زمانی که این نوشته رو نوشتم ، کاغذ مربوط به وبلاگ نویسی رو جابجا کردم . در اولویت های پایین تر گذاشتم (مثلا زیر تمرین سنتور و زیر برگه مطالعه و ....) دلیلش هم این بود که دارم سعی میکنم اول اهل عم
۴ ساعت تو همایشی با این موضوع بودیم و هر دقیقه‌ش اون قدر جذاب بود که با وجود امتحان سنگین پنج‌شنبه، حتی فکر خارج شدن از سالن رو هم نکنیم. (در اصل قرار بود همایش دو ساعت و نیم باشه و ما هم رفته بودیم دانشگاه که درس بخونیم!) 
برخلاف انتظارم، صحبت‌های آخوند حاضر در همایش خیلی منطقی بود و به دلم نشست. می‌تونم بگم منعطف‌ترین سخنران هم خودش بود و در برابر نظر مخالف جواب‌های واقعا قابل قبولی می‌داد.(شخصا کم دیدم چنین چیزی رو. برخلاف برعکسش که متاس
بنام خدا
هزاران سایت :
خیلی مختصر و کوتاه می خواهم مطلبی را بیان کنم :
اگر می خواهید وبلاگ تان مشهور شود و جایگاه خوبی پیدا کند  در سایت  " هزاران سایت "  که نامش را در جعبه ی  "پیوندها" ی  وبلاگ گلاسری آورده ام  ثبت نام کنید .
+
ثبت نام در  این سایت که یک سایت بسیار معتبر و مهم است   و شهرت جهانی دارد  کاملا رایگان می باشد .
+
لطفا روی  نام  سایت   " هزاران سایت"  کلیک کنید تا وارد سایت شوید . بعد نام و ادرس و مشخصات وبلاگ تان را وارد کنید تا  وبلاگ
هزارپا فیلمی به کارگردانی ابوالحسن داوودی، تهیه‌کنندگی رضا رخشان و نویسندگی امیر برادران، پیمان جزینی و مصطفی زندی محصول سال ۱۳۹۶ است. این فیلم به سبک کمدی و محصول کشور ایران، به زبان فارسی است. این فیلم، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران تا به این لحظه است.
هزارپا در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ در سینماهای ایران اکران شد. هزارپا از هفته سوم اکران خود (۲۹ تیر ۱۳۹۷) به علت تفاوت نسخه در حال اکران با نسخه نمایش داده شده به سازمان سینمایی و سمعی، بصری
بحث عقلانی بی‌طرفانه فقط اونجا که 
وقتی مرتضی مطهری کتاب علل گرایش به مادیگری رو نوشت
به دست گروهک مارکسیستی فرقان به شهادت رسید
و گرفتن سالگرد وفات، فقط اونجاش که روز 12 ازدیبهشت به مناسبت ترور شهید مطهری، روز معلم رو جشن می‌گیریم! :))
اگر چه شهید بسیار منطقی بود، ولی ما هم در رفتارهای منطقی براش سنگ تموم گذاشتیم!
حمله پاسداران در روز 19بهمن‌ماه1360 به پایگاه مرکزیت گروهک تروریستی منافقین که در خیابان زعفرانیه قرار داشت، سبب شد تا در جریان این عملیات 20 نفر از اعضای منافقین از جمله موسی خیابانی، آذر رضایی(همسر خیابانی)، اشراف ربیعی(همسر رجوی)، محمد مقدم، مهشید فرزانه‌سا،کاظم مرتضوی و مهناز کلانتری و چند نفر دیگر از افراد رده بالای این گروهک به هلاکت برسند. علاوه بر خانه‌ تیمی اصلی سه خانه‌ تیمی دیگر نیز هدف قرار گرفت: خانه تیمی یوسف‌آباد شمالی که شا
 میگن یکی از این سه گزینه باعث پیشرفت میشه:
1) عشق
2) پول
3) انتقام
من گزینه سوم رو انتخاب میکنم
انتقام از کسایی ک نفرت و کینه رو ایجاد میکنن، کسایی ک حسادت رو به جونشون میخرن، کسایی ک از کوچیکترین مسائل مسخرشون پست و استوری میزارن درصورتی که کارهاشون هیچ ارزشی نداره
خیلیا از کارهای من خبر ندارن، خیلیا نمیدونن من الآن کجام و حتی قرار هم نیست بدونن
خسته ام از این همه تکبر و فخر فروشی و طبل تو خالی بودن، اهداف پوچ و مسخره ای ک هزاران نفر اون رو داشت
سه جانور مرگبار زمین: 
 شاید فکر کنید مرگبار ترین جانور روی زمین، یک شیر درنده در جنگل هاباشه یا یک کوسه در قعر دریاها و یا یک دایناسور غول پیکر بوده که منقرض شده؛ اما همه این جانوران از ابتدای خلقت تا حالا نمی تونن اندازه بشر دو پای تربیت نشده  که فقط دنبال برآورده کردن هوای نفس شیطانی اش هست خطرناک و مرگبار باشه. 
فقط یک ترامپ جانی در مدتی کوتاه بیشتر از کل درندگان، جنایت کرده و بانی هزاران آدم کشی بوده از بیگناهان آمریکایی گرفته تا کودکان
یک عکس از چندسال پیش دیدم. آن زمان یک دانش آموز دبیرستانیِ شیفته شریعتی و دنبال حل کردن تناقض عبا و کراوات بودم، با همان مانیفست‌های اسلامی می‌خواستم یک جامعه "آزاد" راه بیندازم. روی یک کاغذ نوشته بودم " آرمان" و صاف چسبانده بودم بالای سرم. سال‌های بلوغ که چشمانم را دوربین کرده بود، برای دیدن آن کاغذ و نوشتهء روی آن مرا عقب و عقب‌تر کشاند، تا آن‌جا که امروز هر ندای وطن‌پرستانه‌ء دیگری را پس می‌زنم و جز نجات زندگیِ خودم و خدمت به خلقی، شا
2495 - «امیرعباس فخرآور» مواجب‌بگیر دولت آمریکا و از حامیان تحریم ایران، پس از آنکه چند روز پیش از اطاعت و پیروی نکردن مردم ایران از گروه‌های اپوزیسیون ابراز ناامیدی و عصبانیت کرد، مانند اسلافش در گروهک تروریستی منافقین خواستار ترور روحانیون و علمای دینی شد و ادعا کرد: “تمام کشورهایی که به توسعه، آزادی و دموکراسی رسیدند از مرحله آخوندکشی عبور کرده‌اند!!!”لینک کوتاه منبع: yon.ir/mzdr125
دانلود فایل اصلی
به نام خداوند جان و خرد
✅کارها را شمردن آسان است         فکر و تدبیر کار دشوار است(پروین اعتصامی)
✳️در شرکت ها هزاران حسابدار هر روزه به ثبت و ضبط معاملات مالی مشغولند. انجام امور حسابداری و مالی، هر ساله هزاران هزار تومان بودجه سازمان ها را می بلعد. آیا این همه، تنها برای آن است که دارایی و بدهی سازمان خود را بشماریم؟ که به گفته پروین، این قسمت (آسان) کار است. ولی آن چه که این همه تلاش را در واحد های مالی و حسابداری به راستی توجیه می کند، بهره
به نام خداوند جان و خرد
✅کارها را شمردن آسان است         فکر و تدبیر کار دشوار است(پروین اعتصامی)
✳️در شرکت ها هزاران حسابدار هر روزه به ثبت و ضبط معاملات مالی مشغولند. انجام امور حسابداری و مالی، هر ساله هزاران هزار تومان بودجه سازمان ها را می بلعد. آیا این همه، تنها برای آن است که دارایی و بدهی سازمان خود را بشماریم؟ که به گفته پروین، این قسمت (آسان) کار است. ولی آن چه که این همه تلاش را در واحد های مالی و حسابداری به راستی توجیه می کند، بهره
بی‌شک خبرسازترین رویداد روزهای اخیر در سطح منطقه‌ بر پایی مجموعه‌ای از شورش‌ها و اعتراضات خیابانی در دو کشور عراق و لبنان است. این دو کشور که در برهه کنونی به نوعی دو حلقۀ حیاتی محور مقاومت محسوب می‌شوند از جمله پایدارترین دوستان ایران اسلامی نیز محسوب می‌شوند. پس از وقوع درگیری‌های اخیر در این دو کشور، رجوی و هوادارانش نهایت سعی و تلاش خود را به کار بردند تا با سود جستن از دستگاه تبلیغاتی خویش که هزینۀ آن را از اربابان استعمارگر فرقه د
اگه تو جمعی نباشی که تفریح‌هایی که دوست داری برای اون‌ها هم جذابیت داشته باشه، و چیزهایی که از نظر اون‌ها فان و تفریح حساب میشه برای تو قابل درک نباشه ، اون وقت دچار یه تناقض میشی ، حس میکنی تو اشتباهی ، تو غلطی، تو شایسته‌ی تنها بودنی ، وقتی هم که تعداد اون جمعیت خیلی زیاد باشه ، اوضاع چند برابر بدتره . مدام خودت رو مقصر میدونی و دنبال دلیل میگردی که چرا نمیتونی از چیزهایی که همه ازش لذت میبرن لذت ببری؟؟ این از باگ‌های اعصاب خوردکن دنیاست
شب جمعه به یاد امام
و شهدا

سرباز گمنام امام
زمان {عج}

مجاهد بابصیرت و شجاع

"شهید حاج
محمود چراغی" 

متولد = روستای نصیرآباد
فامنین

.

شهادت = ۱۳۸۹/۳/۲۲ -
همدان

درگیری با تیم های
نفوذی و مسلح

گروهک معدوم و تکفیری
تروریستی توحید و جهاد

.

.

همزمان با سال ۸۸ و خیانت
میکروب های سیاسی

شرایط برای فعالیت و
حیات گروهک های تروریستی

در بعضی از مناطق
کشور، مهیاتر و آماده شد

.

هسته های مخفی گروهک
خونخوار توحید و جهاد

در همدان و شهرهای
اطراف فعال شده بود
من از رعد و برق میترسم...و این یه اعتراف نیس!یه حقیقته که به همه میگم!
ینی وقتی سه تا پنجره تو سه جهت اتاق کمی بزرگتر از ۷ مترت باشه و نور رعد و برق کل اتاقو روشن کنه و تو بدونی بالاسرت هیچی نیس جز یه سقف شیروونی و طبقه بالایی نداری ....سکته میکنی...من که اینطوریم!تو اتاقی که عایق صدا نداره دیواراش!
به هر ترتیب که امشبو عاجزانه و بزدلانه میخوام برم اونور ...رو کاناپه سه نفرهه بخوابم...
هرقدر هم ترسو به نظر برسم‌...
نه تاب سر و صدا و لرزش اتاق در اثر تگرگ
روان شناسی معاصر، برای روابط سالم و انسانی میان والدین و فرزندان اهمیت بسیاری قائل است و آن را اساس سلامت روانی اعضای خانواده در نظر می گیرد.
سلامت روانی در رویکردهای مختلف روان شناسی، تعاریف متفاوتی دارد که این تعاریف به رغم تفاوت ظاهری، با یکدیگر در تناقض نیستند و هر یک از آن ها به بعد خاصی از ابعاد سلامت روان توجه دارند.

ادامه مطلب
2538 - شبکه انگلیسی «بی‌بی‌سی فارسی» در گزارشی با حمایت برخی گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب که توسط حکومت ایران با آنها مقابله شده، از «عبدالمالک ریگی» سرکرده معدوم گروهک تروریستی «جندالشیطان» تنها با عنوان مخالف سیاسی نظام جمهوری‌اسلامی نامید و نوشت: “جندالله مخالف نظام جمهوری اسلامی بود و هدف خود را حمایت از حقوق اقلیت سنی‌های ایران بخصوص در استان سیستان و بلوچستان اعلام کرده بود!”لینک کوتاه منبع: www.b2n.ir/mzdr101
دانلود فایل اصلی
نوازنده ی بدقواره و زشت و لاغر مردنی و قمار باز و شیطانی که شیطان به او کمک می کند که بنوازد!
مردی که حتی لحظه ای چشمانش را از روی آرشه ی ویولونش بر نمی داشت!
مردی که صدای نواختن سازش ایتالیای قرن 19 را در نوردیده بود و مردم دست و سر می شکستند که هزینه ی گزافی بپردازند و تماشاگر اجرایش باشند!
مردی که بزرگترین نوازندگان آن دوران در مقابلش سر فرود آوردند و به فرا زمینی بودن او اعتقاد داشتن!
چرا که کسی گمان نمی برد که نت هایی که نیکولو پاگانینی می نو
 بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
در اسلام عمری قیام کننده بر علیه حاکم فاسق ظالم گنه کار بوده شهید حساب نمیشود 
در اسلام عمری چون حسین بن علی بن ابی طالب علیه الاف السلام بر علیه جانشین پیامبر قیام کرده است شهید حساب نمیشود
و از طرف دیگر در اسلام عمری،همین حسین بن علی بن ابی طالب و برادرش حسن که بدست معاویه صحابی پیامبر به شهادت رسید ،آقای جوانان بهشت می باشند
...
شاید باورش برایت سخت باشد، که هنوز هم در تلاطمم.
اما دگر رد این تلاطم را در چهره ام نمی‌بینی، چون قلبم را در چاله ای عمیق دفن کرده ام؛ مباد صدای آه و ناله اش به جایی برسد.
و تناقض...آری همان‌ کک‌هایی که مسبب ازهم گسیختگی تار و پودم اند.
همان‌ها که جانم را به لبم میرسانند.
همان‌ها که آهم را بغض و طاقتم را طاق میکنند.
خودت ببین:
تک تک سلول های مغزم "Bella ciao" را فریاد می زنند.
قلبم پوزخند میزند: آخر مقاومت؟در برابر چه؟ ای چشم های نابینا جز پوچی چه می‌
«من می‌اندیشم، پس هستم»: جمله‌ی معروفی که احتمالا برای حداقل یک مرتبه آنرا شنیده‌ایم. آغاز فاعل انگاشتن انسان، شروع پوزیتیویسم. این جمله در ابتدا آنقدر زیبا و بدیهی به نظر می‌رسد که اگر نه اینکه ذوق شنونده را برانگیزد که در اقل، تائید او را در پی خواهد داشت. اما آیا این جمله درست است؟ نکته‌ای که کمتر به آن فکر کرده‌ایم.
گزاره از دو بخش تشکیل شده است: من می‌اندیشم و من هستم که صورت منطقی آن «اگر من بیاندیشم، آنگاه من هستم» است. فرض «من می‌ا

بعد از شکست عشقی سراغ این کارها نروید

یکی از مهم‌ترین راه‌کارها برای فراموش کردن غم‌ها و پیدا کردن روحیه‌ای با نشاط، سرشلوغی است

هزاران بار برای هزاران نفر این اتفاق افتاده، که در میانه مسیری که به نیت ساختن آینده‌ای مشترک با کسی قدم برداشته‌اند، متوجه می‌شوند اختلافات و ناسازگاری‌هایی که باهم دارند آن‌قدر جزیی به نظر نمی‌رسد که بتوان از آن‌ها چشم‌پوشی کرد و تا آخر عمر با آن‌ها ساخت.
ادامه مطلب
شهید محمد ابراهیم همت
محمد ابراهیم همت، در ۱۲ فرودین ۱۳۳۴ در شهرضا دیده به جهان
گشود. دوران تحصیل خود را در زادگاهش گذراند. وی در سال ۱۳۵۲ پس از اخذ دیپلم با
نمرات عالی، وارد دانشسرای اصفهان شد. محمد ابراهیم، پس از دریافت مدرک تحصیلی به
سربازی رفت ودر این دوران با برخی جوانان انقلابی و مخالف رژیم شاه آشنا شد.
محمد ابراهیم همت پس از پایان دوره سربازی، در روستاهای
زادگاهش، مشغول تدریس شد و در همین زمان با تعدادی روحانی متعهد و انقلابی ارتباط
پ
دست آمریکا و اسرائیل و انگلیس و نوکرهایشان به خون میلیون‌ها انسان که بیشتر غیرنظامی و زن و کودک بوده‌اند، آلوده است. همین انگلیس خبیث، در ایران، بزرگترین یا حداقل یکی از بزرگترین نسل کشی‌های تاریخ را رقم زده است که مدت زیادی هم از آن نمی‌گذرد. آمریکای جهانخوار هواپیمای مسافربری ایرانی را هدف موشک قرار داد و به فرمانده‌ی آن ناو، مدال افتخار داد و هرگز عذرخواهی نکرد. اسرائیل غاصب حتی بیمارستان‌ها و آمبولانس‌ها را هم هدف قرار می‌دهد و سر
2529 - «امید دانا» با اذعان به اینکه مانند گروهک منافقین که برای موشک‌باران به ارتش صدام گِرا می‌دانند اکنون نیز عناصر اپوزیسیون نقاط قوت و ضعف تحریم‌های آمریکا را از طریق نظرسنجی‌های مخفیانه به آمریکایی‌ها می‌دهند، گفت: “فردی مانند «عمار ملکی» که پدرش در ایران از مرتبطین منافقین است، در هلند در پوشش ایجاد موسسه‌ای نظرسنجی، به دولت آمریکا گِرا می‌دهند تا تحریم‌های موثرتری علیه مردم ایران اعمال کنند”لینک کوتاه منبع: yon.ir/mzdr142
دانلود ف
تفکر انتقادی(بخش پنجم)
ارزش‌های پایه(بخش دوم)
تناقض‌ها
ارزشی دیگر در اندیشهٔ انتقادی همخوانی است. سر و ته یک متن یا سخن باید با هم بخوانند. اگر نویسنده و گوینده دچار تناقض شود، یا این که اینجا از این اصل حرکت کند و آنجا که موردی مشابه در وضعیتی مشابه‌ است از اصلی دیگر، بر پایهٔ این ارزش به او انتقاد می‌کنیم.

کشف تناقض همیشه ساده نیست. ما باید متن یا سخن را تجزیه و تحلیل کنیم تا ساختار آن برایمان روشن شود، تا بتوانیم ببنیم آیا دچار تناقض شده
هر آدم فهمیده‌ای باید از زبانش یک قلم بسازد ....!!
#رضا_براهنی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 464×720]
مشاهده مطلب در کانال
صدها و هزاران شرکت وجود دارد که ادعا می کنند در بازاریابی اینترنتی متخصص هستند. با این حال ، بسیاری از این شرکت ها درک و توانایی لازم برای دستیابی به موفقیت مثبت مورد نیاز مشتریان خود را از طریق نتایج و فروش ندارند. خیلی خوب است که یک شرکت در صدر بسیاری از موتورهای …The post بازاریابی اینترنتی جنبه های مختلفی در پشت سئو دارد appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3fuD87J
مشاهده مطلب در کانال
ترکیه چند روزیه که به منطقه کردنشین سوریه حمله کرده. فارغ از همه جبهه گیری های داخلی و بین المللی امروز یه اتفاق جالب تو اینستاگرام برام افتاد.
قضیه از این قراره که من دو تا دوست فعال اینستاگرامی از دوران دانشجویی دارم. هر دو به اندازه خودشون صاحب تفکرن و بازگو کننده صرف خوراک های فکری نیستند. یکی از این دوستان کرد و دیگری ترک می باشد. و خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل. یکی در حمایت از ترکیه که هدف از حمله مقابله با گروهک های تروریستیه. و از اون
در این شرایط بحرانی صدا و سیما قشنگ داره کاسبیش رو می‌کنه. مثلا اعلام می‌کنه که سریال پایتخت ساعت 10 شب شروع میشه و مردم چون سرگرمی ندارن و سریال پایختخت تنها سریالی هست که مردم بهش علاقمندی نشان دادند؛ ساعت 10 شب پای تلوزیون می‌نشینند. ساعت 10 شب میشه و شبکه یک سیما داره تبلیغات پخش می‌کنه و ده تا بیست دقیقه این تبلیغات طول می‌کشه. شب دوم 20 دقیقه تبلیغ پخش شد. و شب‌های دیگه 10 الی 15 دقیقه. وسط سریال هم که 7 الی 10 دقیقه تبلیغ هست. خیلی مجلسی و شیک
آقا....ما حالمون غریبه!
خرابه!
عجیبه....
پر بغض و دلتنگی و آه و ناله ی نرسیدن ـه....پر شک و تردید و خستگی و بی حوصلگی و تنهایی و غربته!
دلمون رادیو چهرازی و دارالمجانین طلب میکنه....مرداب گوگوش گوش میده و یه تیکه بیت کوچیک از "تبر" اِبی رو رو هوا میزنه که بره با صداش بمیره زنده بشه زندگی کنه .....
اینجا پر آدم بزرگه! اینجا همه دارن توی گوشم هوار میکشن که بزرگ شدی!
زندگی داره سخت میگیره بهمون:)))) 
تناقض داره قلبمون رو سوراخ میکنه....مته میکنن توی ذهنمون...تو د
دونالدترامپ دوست داشت همیشه بین خودودیگران فرق قائل شود.گویی ژن اسکندرمقدونی را داشت.همیشه و همه جامیگفت مهاجرین همه چیزرامیخورندآنهاشهروندان درجه یک ایالات متحده نیستندوعامل پخش بیماری واعتیادهستند.
انسانهایی هستند که آب گندیده را بدون جوشاندن و ویروس زدایی می‌نوشند.
این اتفاقات دلایل مختلفی داشت وقتی هزینه بهداشت افراد پشت دیوارمرزی تامین نمیشدافرادبرای نجات جان خودازطریق نردبان ازدیوارردمیشدندوبیماری گسترش پیدامینمود.
این افر
برآورد می‌شود باب راس هزار نقاشی در برنامه تلویزیونی «لذت نقاشی» (The Joy of Painting) کشیده است. اما این همه نقاشی چه سرنوشتی داشتند و کجا رفتند؟ 
نشریه نیویورک تایمز به دنبال یافتن جواب این سوال رفته است و متوجه شدند هزاران نقاشی باب در شرکت Bob Ross واقع در هرندن ویرجینیا نگهداری می‌شوند.
جوان کوالاسکی، مدیرعامل شرکت Bob Ross می‌گوید قصد فروش این تابلو‌های نقاشی را ندارند و فقط مجموعه‌ای از آثار این هنرمند را برای معرفی به موزه اسمیتسونین دادند تا د

دلم می‌خواهد حرف بزنم یا بنویسم، اما تا شروع می‌کنم حوصله خودش را خیزکشان و شیرجه‌زنان از طبقه‌ی پنجم‌ام به بیرون پرت می‌کند. مشکل از کجاست؟ شرایط زندگی‌ام؟ تصورم از خودم؟ تکراری دانستن محتوا یا شیوا ندانستن نثر نوشته‌ها و راحت نبودنم با کلمات؟ هرچه که هست صدها پیش‌نویس روی دستم گذاشته، تشکیل شده تنها از یک یا چند کلمه که فقط برای خودم دارای معنی هستند. نیاز به ارتباط برقرار کردن دارم اما ارتباط را اتلاف‌گر بزرگ زمان می‌بینم. روز

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها