ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

اعضای مجاهدین چه هدفی را دنبال می کنند؟!

چون احتمال می‌دادم که به این پست توجه نشود، اینجا دوباره شما را به آن ارجاع می‌دهم.
و این که عاجزانه یک تقاضا دارم. اگر وبلاگ مرا نمیخوانید لطفا دنبال نکنید! بله؛ تنها در صورتی دنبال کنید که خواننده مطالب هستید.
دوستانی که وبلاگ را می‌خوانند هم لطفی کنند و ذیل همین پست اعلان حضور کنند، تا بدانم برای چه کسانی می‌نویسم.
کسیکه تورو نخواد اگه تمام آدمهای دنیا هم ولش کنند اگه همه آدمهای دنیا هم ازش سواستفاده کنند اگه همه آدمهای دنیا هم سرش کلاه بذارند و تحقیرش کنند بازهم تورو نمیخواد .
فکر نکن اگه یکی بهش بدی کرد یاد تو میوفته و میگه کاش با اون مهربون بودم نه اون اتفاقا دنبال کسی هست که نمیخوادش دنبال کسی هست که در دسترسش نیست دنبال کسی هست میدونه نمیتونه بدستش بیاره . تو که هر لحظه در دسترسش هستی دلشو میزنی . 
به چند نفر نه گفتم اونا الان چندساله دنبال من هستن د
من دنبال حسّ خوب میگشتم. حالا نه. دنبال تو میگردم. 
و تو خیلی خالص‌تر و واضح‌تر و اصیل‌تر از اونی که لازم باشه حسّ خوب رو تعبیر به تو کنیم یا بالعکس، یا دنبال هدفی پشتِ تو بگردیم که سمت تو اومدن مارو به اون نزدیک کنه، و نگامون سمت هر چیز دیگه‌ای باشه و زیر چشمی تو رو هم بپّایم که مثلا حواسمون باهاته...
سلام.
به همه دنبال کننده های وبلاگ گروه پویان...
خبر اول:
یک پیشنهاد میکنم . در وبلاگ ما ثبت نام کنید که برای کسانی که ثبت نام کنند به زودی سویپرایز داریم...
پس سریع ثبت نام کنید.
خبر دوم:
اولین نرم افزار به زودی در وبلاگ قرار میگیرد.
این نرم افزار برای اندروید است .
نرم افزار درسی است و دیگه از این بیشتر معرفی نمیکنم....
خبر سوم:
ما قصد چند نفری را برای همکاری با ما بگیریم از بین کسانی که ثبت نام کنند.
ــــــ پس ثبت نام کنید.. و ما را دنبال کنید تا جا نم
باسلام
سیاست جدید وبلاگی حقیر:
1. تمام وبلاگ‌هایی که به نوعی دین، فرهنگ و سیاست جمهوری اسلامی را تقویت می‌کنند، دنبال می‌شوند. (اصلا مهم نیست که آنها اقیانوس سیاه را دنبال می‌کنند یا خیر.)
2. تمامی وبلاگ‌های یادشده، در صورت درخواست، در لیست پیوندهای اقیانوس سیاه قرار خواهند گرفت.(نیازی هم نیست که اقیانوس سیاه را در بخش پیوندهای خود قرار دهند.)
3. همه‌ی نظرات تایید خواهدشد، مگر بعضی از نظرات که حاوی تهمت، توهین، شوخی نابجا و ... باشند.
4. برای ا
*خدایا من رو خیرخواه اطرافیانم قرار بده. خیرخواه خانواده ام، خیرخواه دوستانم، خیرخواه همکارانم.
*خدایا به من صبر بده.
*خدایا من در این گرداب آشفته به دنبال تو می گردم. خدایا من در این کثرت به دنبال وحدت تو می گردم. خدایا مدعیان وصل تو این روزها هر یک تو را یک جور تعریف می کنند. خدایا این روزها من تمام تلاشمو می کنم بدون هیچ تعصبی تو رو جستجو کنم . میدونم که تنهام نمیذاری. میدونم که یه جایی سر یه دوراهی میزنی پس کله ام و به راه خودت هلم میدی.
همین.
اینکه زنی به دنبال حقوق خودش باشه، لزوما به معنی برابری خواهی اون زن نیست. قبلا گفته م و باز هم میگم. وقتی برای برابری تلاش میکنی، همونقدر که دنبال پس گرفتن حقتی، باید دنبال پس دادن حقی که مال تو نبوده هم باشی. من فکر میکنم این چیزیه که اصالت مبارزه ت رو نشون میده، آدم های بیشتری رو باهات همراه میکنه، و شانس بیشتری برای پیروزی بهت میده.
+ روزتون برابر :)
دنبال کوچیک ترین چیزم برای گلاویز شدن بهش!
دنبال کوچیک ترین بهونه برای فرار و تنها بودن!
من هیچ وقت یاد نگرفتم حال خودم رو،خودم خوب کنم.
منتظرم انگار یه جایی سوت بزنن و بگن که شروع شده ولی نمیدونم چی!
چی قراره شروع بشه؟کجا قراره بریم؟چی رو دارم هدر میدم؟
بهترین روز های ۲۲ سالگی رو!
محدودیم!مجبوریم!
کاش میشد تنهایی رفت به سفر!
امروز می‌خوام نظرسنجی کنم درباره اینکه کدام خوانندگان مطالب خود را بیشتر دوست دارید؟ میتونید طبق
متن زیر انتخاب کنید و بگید چرا:
مردم دو دسته اند:
یا وبلاگ شما را دنبال می کنند یا نمی‌کنند.
آنهایی که دنبال می‌کنند یا هر بار به مطالب جدید شما سر می‌زنند (1)یا نه.
آنهایی که سر می‌زنند یا صرفا لایک می کنند و می روند(2)
یا مطلب شما را
هم می‌خوانند که اینها خودشون دو دسته میشن:
آنهایی که پست را مطالعه می‌کنند و کامنت می‌دهند(3)
یا مطالعه می‌
اگه یه روز همه ی دنبال‌کننده های این وبلاگ رو حذف کردم و اونایی که دنبال می‌کنم رو هم دیگه دنبال نکردم (و احیانا آدرس رو هم عوض کردم)، به بزرگی خودتون و وبلاگاتون ببخشید. مشکل از شما نبوده. من به اینجا پناه آوردم(!) و اگه حس کنم حریمم داره حفظ نمی‌شه یا آزادی عمل حداقلی رو ندارم، هر طوری شده برش می‌گردونم. اگه بازم براتون سوال شد که چرا این کارو می‌کنم بیاین براتون توضیح بدم. حوصله جمله بندیش رو ندارم الان بنویسم.
معنی کلمه ترول ( troll )

ترول ( troll ) چیست ؟
ترول ( troll ) کیست ؟

ترول (به انگلیسی: Troll) معنی رایج آن اوباش اینترنتی می باشد و در فرهنگ اینترنتی به افرادی گفته می‌شود که با رفتار مخرب در فضای اینترنت به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین‌آمیز هستند.
ترول ( troll ) یا همان اوباش اینترنتی فردی است که در اتاق‌های گفتگو، تالارها، وب نوشتها یا تارنماهای کاربر-محور پیام‌هایی ارسال می‌کند که حاوی مطالب ناراحت‌کننده یا جنجال‌بران
آموزش کسب و کار  آنلاین رایگان ، با استفاده از بهترین و  جدیدترین متد های طراحی سایت حرفه ای را برای شما عزیزان در یک مقاله با ویدئو های متعدد، به صورت کامل آماده کردیم، اما چون طراحی مدرن دوره ی فوق العاده ای به نام آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان را برای شما عزیزان ایجاد کرده است، ممکن است خیلی از دوستان فکر کنند به خاطر اینکه این آموزش ها رایگان قرار داده شده است پس ارزشی هم ندارند، اما به هیچ وجه اینطور نیست،  اگر به دنبال آموزش کسب و کار
                                                                         سلام دوستان عزیز و علاقه مندان به کی درام و کی پاپ     
                     تو این وب قرار از این به بعد رمان هایی از شخصیت های کی درام و کی پاپ (بیش تر کی درام )قرار بدیم  پس اگر علاقه مند هستید  ما رو دنبال کنید !
                                        شخصیت های اصلی این داستان ها هم  مین یانگ و مین هو هستند پس لطفا شکایت نکنید !
          درضمن از اون حایی که بار اول که می خوام رمان هاعاشقانه بن
              سلام دوستان عزیز و علاقه مندان به کی درام و کی پاپ     
  تو این وب قرار از این به بعد رمان هایی از شخصیت های کی درام و کی پاپ (بیش تر کی درام )قرار بدیم  پس اگر علاقه مند هستید  ما رو دنبال کنید !
   شخصیت های اصلی این داستان ها هم  مین یانگ و مین هو هستند پس لطفا شکایت نکنید !
    درضمن از اون حایی که بار اول که می خوام رمان هاعاشقانه بنویسم  ممکنه یه مقدار کلیشه بشه پس لطفا اونایی که سابقه دارند راهنمایی کنند !
   اما قوانین وب :
اول از
شاید شما هم دوست داشته باشید تعداد وبلاگ هایی که شما رو دنبال می کنن و تعداد وبلاگ هایی که شما اون ها رو دنبال می کنید به شکل متفاوتی یا بهتره بگم مثل اینستاگرام نمایش بدید . امروز با این آموزش در خدمت شما هستم .
نمونه اعمال شده رو در عکس مقابل می تونید ببینید .
در نظر داشته باشید که برای بهره مند شدن از این امکان ، قسمت خلاصه آماری که در قالبتون هست کار نخواهد کرد ..

ادامه مطلب
مدتی پیش که پویش درخواست توسعه خدمات بیان راه افتاده بودید ، دیدم که خیلی ها بر این نکته تاکید داشتن امکان دنبال کننده مخفی غیر فعال بشه ، من خودم هیچ کس رو بصورت مخفی دنبال نمی کنم ولی لازم دونستم نکاتی رو عرض کنم !
ورود به وبلاگ که تنها از طریق فهرست دنبال کنندگان نیست ، شما اگر وبلاگی رو بصورت مخفی هم دنبال نکنی از طریق نوار آدرس مرورگر خیلی راحت می تونی لینکش رو تایپ کنی و یه اینتر ناقابل بزنی و مطالب رو ببینی !
پس اگر قراره احساسی باشه که ا
راه اندازی کسب و کار اینترنتی برخلاف تصورات غلط افراد جامعه، کار بسیار آسانی است و بدون علم برنامه نویسی و تخصص های خاص، توسط هر شخصی امکان پذیر است.
آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان ، با استفاده از بهترین و  جدیدترین متد های طراحی سایت حرفه ای را برای شما عزیزان در یک مقاله با ویدئو های متعدد، به صورت کامل آماده کردیم، اما چون طراحی مدرن دوره ی فوق العاده ای به نام آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان را برای شما عزیزان ایجاد کرده است، ممکن است خی
 ما آدم ها به جای آنکه زندگی کنیم و باشیم فقط در حال جمع کردن و " داشتن " هستیم . ما به پدیده ها به چشم مایملک نگاه می کنیم و به آنها چنگ می زنیم تا پیش خودمان نگه داریمشان . ما به جای آنکه دنبال دانستن باشیم ، دنبال جمع کردن اطلاعات هستیم. به جای آنکه از پول لذت ببریم ، دنبال ذخیره کردن برای آینده هستیم، به جای آنکه به بچه هایمان فرصت حضور و زندگی کردن بدهیم ، سعی می کنیم مثل یک دارایی آنها را داشته باشیم،

ادامه مطلب
دوست محترمی که میدونم داری اینجا رو میخونی،
دوستی که یکی از دلایل پاک کردن اینستام تو بودی،
آره آره با خودتم!!
نخون! دنبال نکن منو!
لطفا دیگه نه وبلاگمو بخون، نه اگه اینستا دوباره پیج زدم، بیا!
برو دنبال زندگیت:)

ولنتاینتون مبارک:)) غرب زده نیستم، فقط بهانه ایه برای یادآوری اینکه عشق هنوز هست. و دوستون دارم:)
در حالی که کاندوم امروزه به یک جزء جدا نشدنی زندگی زناشویی اکثر زوجها تبدیل شده است, کمپانی های تولید کاندم به دنبال نوآوری و خلاقیت در انواع کاندوم ها برای ایجاد احساس بهتر برای زوجها در طول رابطه جنسی هستند.البته در دنیای امروز که هر شرکت یا کمپانی با هزینه های گزاف تبلیغاتی و بازاریابی به دنبال کسب سهم بیشتری از بازار هستند باید هوشمندانه انتخاب کرد تا در دام محصولات پر زرق و برق و بی فایده یا حتی گاهی اوقات خطرناک نیفتاد.خرید کاندوم فضا
به دنبال پژواک صدای تو در این جنگل تاریک که با هر دو قدم سکندری میخورم و نقش بر زمین میشوم و کف دست‌ها و زانوانم خراشیده شده و سرم سنگین است و چشم‌هایم بلااستفاده‌اند و گوش‌هایم زنگ می‌زنند، میگردم. لب‌های خشکیده‌ام چرا صدای شر شر آب را نمیشنوند؟ نور خیره کننده‌ای را که از مشرق می‌تابد چرا نادیده میگیرم؟ کر و کور و دگم‌ام به دنبال مهر تو.
بسم الله الرحمن الرحیم *

پست_سوم 
سلسله_مباحث_سبک_زندگی_اسلامی:
پدرومادر ها همه کاری می کنند؛ بعد تا یک چیز می شود، دنبال ذکر و دعا می گردند که خوب بشود.
چرا وقتی ازدواج می کنند دنبال آخوند نمی روند بپرسند که ازدواج چگونه باید برگزار بشود؟ می روند ازدواج می کنند، همه کاری می کنند؛ می زنند، می رقصند؛ خطا می کنند و بعد می بینید بچه مریض می شود؛ آنوقت تمام امامزاده ها می روند. از این امامزاده ها و دعاها چه می خواهند؟
بعد، این دعاها و امامزاده ها ج
روشن‌فکران مسلمان با واژه "اصلاح" تأمین معاش می‌کنند. به خصوص وقتی در پسِ این واژه اسلام قرار گیرد، چون در جهانِ امروز ترکیب "اصلاح اسلام" آهنگی بسیار سکسی دارد.روشن‌فکران اسلامی مانند بنیادگرایانِ مذهبی نیز مسحورِ قرآن هستند. وقتی تروریست‌ها در کتاب مقدس به دنبال توجیه خشونت خود هستند و آن را پیدا هم می‌کنند، روشن‌فکران اسلامی نیز به دنبال آیه‌های آشتی‌جویانه می‌گردند تا بدین طریق همزیستیِ مسالمت‌آمیز را نوید بدهند.هر دو دسته به ا
بحثی که امروزه به‌عنوان حجاب اختیاری مطرح است و برخی از سلبریتی ها و منورالفکرهای غرب‌زده از آن دم می‌زنند و رسانه‌های خارجی هم به آن دامن می‌زنند، بهانه‌ای بیش نیست و درواقع آن‌ها به دنبال برهنگی و بی‌بندوباری هستند. چرا که در کشور ما و در مسئله حجاب اجبار به معنای واقعی وجود ندارد […]
نوشته حجاب اختیاری بهانه است، آنان به دنبال برهنگی هستند! اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
تبلیغ تفکر و اندیشه رهبر ایرانی در لبنان
بانوان لبنانی که در دایره اسلامی و به ویژه شیعی قرار دارند، معمولاً سخنرانی ‌های السید القائد (حفظه الله) را دنبال می ‌کنند. به ویژه اینکه حزب‌الله لبنان و مؤسسات وابسته به آن بر روی موضوعات تبلیغی و فرهنگی اندیشه ‌های ایشان تمرکز دارند. از همین روی، این مؤسسات سخنرانی های السید القائد را ترجمه کرده و پس از چاپ، میان مردم توزیع می ‌کنند. حتی سخنرانی ‌های تلویزیونی و رادیویی ایشان توسط این نهادها ت
و من چه خوشحالم قراره دنبال کردن خاموش حذف شه :/
قابل توجه دنبال کنندگان خاموشم ! کات فور اور :/
(منو کسی ازین دعوت هااا نکرد وگرنه منم کلی درخواست میداشتم ، یکیش همین حذف دنبال کننده خاموش ، هیییییییی ، اینم چیزیه فقط بلاگرای خاص رو دعوت کردین به گفتنِ عیب و ایراد بیان و انتقاد و درخواست؟؟؟!، اخه چقدررر غرورررر هاااا؟! )
کلی چیز واسه تعریف دارم و نوشتن ولی فعلا نمیتوانم !
برای بابابزرگ من دعا کنید :( باباجی حالش خوب نیست:(
سلام به دوستای گل پاتوقی
دوستان وبلاگ مریم جونم به دلایلی که خودشون تو وبلاگ توضیح دادن میتونید برید بخونیداینجا 
ادرسش عوض شده دوستانی که پیج خوشگلشو دنبال میکردن برند ادرس جدیدشو دنبال کنند وکسایی هم که ایشونو نمیشناختند پیشنهاد میکنم حتما به وبلاگش سر بزنید وبلاگش عالیه
دوستای گل ادرس جدیدشم تو پیوندهام هست میتونید از اونجا وارد وبلاگ خوشگلش بشید

مریم عزیزم من میدونم که وبلاگ جدیدت بهتروخوشگلتر از وبلاگ قبلیت میشه من به تواناییات
دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش!
سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش!
یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری
راضی به همین چند قلم مال خودت باش!
دنبال کسی باش که دنبال تو باشد!  
اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش!
پرواز قشنگ است ولی بی غم ومنّت
منّت نکش از غیر و پر و بال خودت باش!
صدسال اگر زنده بمانی گذرانی
پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش!
1.معمولا وقتشان را با ابراز تاسف به حال خود تلف نمی کنند.2.اختیار قدرت خود را از کف نمی دهند.3.از انعطاف پذیربودن خجالت نمی کشند.4.انرژی خود را روی مسائلی که خارج از کنترلشان باشد هدر نمی دهند.5.نیازی نمی بینند که همیشه موافق دیگران باشند.6.از خطرات پیش بینی شده نمی ترسند.7.به گذشته نمی چسبند.8.معمولا یک اشتباه را بارها و بارها تکرار نمی کنند.9.از موفقیت دیگران بیزار نیستند.10.با دیدن اولین شکست دست از تلاش نمی کشند.11.از تنها بودن نمی ترسند.12.حس نمی کن
دوستان عزیز دوست دارید تو چه زمینه براتون مست بذاریم 
۱) معرفی سریال کره ای ( نام ببرید )
۲) گالری بازیگران خانم( نام ببرید )
۳) گاری بازیگران مرد ( نام ببرید ) 
۴) بیوگرافی بتزیگران ( اگر مد نظر دارید نام ببرید ) 
۵) میکس و سکانس های برتر 
۶) دیالوگ های مانگار 
۷) جشنواره های و نظر سنجی ها 
۸) پسترو عکس  های کی پاپ ها و اعضا
۹) سری تصاویر + توضیحات گوتاه ( نقد تصویری ) 
دیشبش داشتیم فکر میکردیم که فردا کجا بریم باهم.
فرداش داشتیم از جلوی آکادمی هنر ولیعصر رد میشدیم، یه نگاه انداختم گفتم عه اونموقع که داشتیم دنبال مکان میگشتیم هی اینجا میومد تو ذهنم.
دستش رو انداخت دور گردنم سرش رو آورد پایین کنار گوشم گفت: باشه عزیزم ولی از این به بعد انقدر بلند نگو دنبال مکان میگشتیم.
یکى از دوستان منو دعوت کرد ،من جدیدا عضو شدمو حرفى برای گفتن ندارم جز
1/قالب ھایى ک براى خود بیانھ خیلی تنوع کمى دارھ اگ بیشتر شھ تنوعش عالیه
2/ى امکانى باشه کاربرا بتونن گروھى یا 2نفرى چت کنن
3/دنبال کردن فقط مختص بیان نباشھ ،بتونیم مثلا میھن بلاگم دنبال کنیم
ولى خداییش بیان خیلی خوبھ^^
دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش
سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش
راضی به همین چند قلم مال خودت باش
دنبال کسی باش که دنبال تو باشد
اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش
پرواز قشنگ است ولی بی غم و منت
منت نکش از غیر و پروبال خودت باش
صد سال اگر زنده بمانی گذرانی
پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
محمد اقبال لاهوری
متولد 1256
مرگ 1317 در سن 60 سالگی
شاعر، فیلسوف، سیاست مدار و متفکر
مسلمان اهل پاکستان
تب فشار اقتصادی آن قدر بالا رفته بود که طبیعت آستین‌هایش را بالا زد و با سیل مردمان سرزمینم را پاشویه کرد. طبیعیست که طبیعت قانون بقای درد را نفهمد، هم‌چنان که ما قانون بقای نفهمی در میان حاکمان را نمی‌فهمیم. اگر ادعا کنند تمام آن‌چه سیل با خود برده‌‌است بر‌خواهیم‌گرداند با اشک‌های ریخته شده به سیلاب‌ها چه می‌کنند؟ با عصاهای ازکار‌افتاده‌ی موسی و نیل‌ها چه می‌کنند؟ با دروازه‌ای که قرآن و کاسه‌های آبِ پشت‌سر هم نگه‌دار مسافرانش
بسم الله الرحمن الرحیم
پست چهارم 
سلسله مباحث سبک زندگی اسلامی:
عالم حسابی دارد.
با خلاف، مزاج بہ هم میخورد.
مزاج بہ هم بخورد، کار، مشکل می شود.
آنهایی کہ باید برای من و شما دعا کنند آنها هم عبدند؛ تصمیم گیر نظام هستی که نیستند.
اینها باید بہ اذن اللہ چنین کارهایی کنند.
بر اساس چینش عالم، این باید مریض باشد؛ هیچ دعایی برای او کارساز نیست.
  Shakhehtoba @ 
چہ شده الآن با اینهمہ پیشرفت پزشکی مادر باردار باید استراحت مطلق باشد؟ چرا اینجوری شده؟ با این م
آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به‌خاطر علمی که تحصیل کرده‌اند، توانسته‌اند
همه‌ی دنیا را تصرّف کنند. شما میدانید آمریکا، انگلیس، فرانسه و بسیاری از
کشورهای اروپایی ــ حتّی کشورهای کوچک ــ سالهای متمادی، بعضی‌شان قرنها،
توانستند کشورهایی را تصرّف کنند، هستی‌های آنها را به باد بدهند و
نابودشان کنند؛ بر ملّتها اقتدار پیدا کردند و مسلّط شدند، به‌خاطر علم؛
دنبال علم بودند. ما غفلت کردیم، از قافله‌ی علم عقب ماندیم، با آن سابقه‌ی
تاریخی،
آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به‌خاطر علمی که تحصیل کرده‌اند، توانسته‌اند
همه‌ی دنیا را تصرّف کنند. شما میدانید آمریکا، انگلیس، فرانسه و بسیاری از
کشورهای اروپایی ــ حتّی کشورهای کوچک ــ سالهای متمادی، بعضی‌شان قرنها،
توانستند کشورهایی را تصرّف کنند، هستی‌های آنها را به باد بدهند و
نابودشان کنند؛ بر ملّتها اقتدار پیدا کردند و مسلّط شدند، به‌خاطر علم؛
دنبال علم بودند. ما غفلت کردیم، از قافله‌ی علم عقب ماندیم، با آن سابقه‌ی
تاریخی،
+بالاخره بازدید وب در مجموع رسید به 1000 بازدید .. البته الان که مینویسم 1021 . مرسی از همه ی دنبال کنندگان عزیزم . +لطفا بخاطر خود وبلاگ و سلیقه خودتون دنبالم کنید  چون خودم کاملا تمام وب هایی که دنبال میکنم را دوست دارم و مطابق سلیقه ام مینوسند . پس دنبال نکنید فقط به بهانه اینکه دنبال شوید ! 
+ولی خلاصه ، مرسی که هستین !!
+پریروز رفتیم کوهسار خیلی خوش گذشت و خندیدم . کلی خاطزه گفتن بچه ها :))) هی چقدر خندیدم .
+خب خب سری پست های عقیده شخصی تموم شد و رفتش
اگر به دنبال یادگیری زبان آلمانی هستید باید بدانید که این زبان جزء سه زبان مهم دنیا به شمار می آید و افراد زیادی به دنبال یادگیری این زبان هستند .
باید بگوییم که دنیای زبان آلمانی کمی با سایر زبان ها متفاوت است اما چالش ها و مشکلات آن مانند سایر زبان های انگلیسی است .
بسیاری از پزشکان برای گذراندن دوره های تخصصی خود به دنبال تحصیل در اتریش یا آلمان هستند به همین دلیل باید قبل از مهاجرت زبان این کشورها را بیاموزند تا بتوانند به راحتی در آن جا ز
عرررررررررر همه دارن تلاش میکنن پیشرفت میکنن من فقط نگاه میکنم همین قدر بی حس:( منم میخوووونمممم نمیزارم یادم برررره‌.با f میرم میخرمش فک کنم حالا ۶۰ ت شده باشه اونوقتااا ۲۰ ت بود نخریدمش مث چییی پشیمونم.
میرم میخرمش و تامام :/ دیگه بیشتر از این صبر کردن جایز نیست اونقدر میخونم تا یااااد بگیرم.
+یکی قطع دنبال کرد ولی مهم نی من اینجا فقط حرف میزنم هرکس دیگه ام ناراحته قطع دنبال کنه.اصن مهم نی کسی بخونه یا ننخونه.
دقت کردین تو وبلاگ
نه کسی رو میبینید 
نه صدای کسی رو میشنوید 
و نه ...
بلکه کسی رو میخونید 
خط به خط !
در همین پروسه
تو کسی رو دنبال نمیکنی که اونم دنبالت کنه ( یکی از نقطه ضعف های بزرگ اینستا که عده کثیری تو پیجشون میزنن "فالو = بک" و امثالهم و به نظرم این اتفاق به شدت از کیفیت میکاهه و خودشو غرق میکنه تو اون عدد و رقمه چون یه بعضیا واقعا اون دنبال کردنه براشون اهمیت نداره اون عدده مهمه که برسه به k و چه بسا m )  بلکه تو وبلاگ دنبال میکنی که طرف رو بخو
شبیه تشنگانیم و به دنبال نم دریاهمه دنبال این دنیا و ما هم در پی زهراغم زهرا ولی بود و علی همدرد زهرایشچرا مهدی نمی آیی؟ چرا ای یوسف زیباشبیه قرص ماهی و شبیه حضرت سقاشنیدم که تو می آیی شب عباس و تاسوعادو دستم از ادب بر سرکه می آیی در این هیئتتو می آیی و می سوزی و می خوانی برای ماخدا رحمت کند آن کس که گریان عمویم شدشنیدم که تو می گفتی عمویت عصر عاشوراسر و دست و تن و چشمش به شکل خارپشتی شدرسیده از مدینه تا کنار علقمه زهرا ...
دلم را ورق می زنم .
به دنبال نامی که گم شد .
در اوراق زرد و پراکنده ی این کتاب قدیمی .
به دنبال نامی که من ...
من شعرهایم که من هست و من نیست .
به دنبال نامی که تو ...
توی آشنا ، ناشناس تمام غزل ها 
به دنبال نامی که او ...
به دنبال اویی که کو ؟
قیصر امین پور
دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش
سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش
راضی به همین چند قلم مال خودت باش
دنبال کسی باش که دنبال تو باشد
اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش
پرواز قشنگ است ولی بی غم و منت
منت نکش از غیر و پروبال خودت باش
صد سال اگر زنده بمانی گذرانی
پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

محمد اقبال لاهوری
متولد 1256
مرگ 1317 در سن 60 سالگی
شاعر، فیلسوف، سیاست مدار و متفکر
مسلمان اهل پاکستان
بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت اقبال لاهوری این گونه زیبا می سرایند:
سنگ صبور
یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری راضی به همین چند قلم مال خودت باش دنبال کسی باش که دنبال تو باشد اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش صد سال اگر زنده بمانی، گذرانیپس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
۴۰ روز مونده به ماه محرم که من عاشقشم. و میخواستم چله محرم بگیرم ینی ۴۰ روز تلاش کنیم گناه نکنیم و ۴۰ روز روزی یک مرتبه زیارت عاشورا بخونیم و کلی اعمال قشنگ دیگه که همش دلبخواهیه. بعد از طرف دیگه میگن که شیعه همیشه دنبال غم نباید باشه و باید عید غدیر خیلی بهش توجه کرد. 
البته ما دنبال غم نیستیم ما دنبال عشقیم دنبال آرامشیم ولی خب برای مولامون حضرت علی (ع) هم باید شادی کنیم نمیدونم از الان شروع کنم درسته یا نه یا باید از ادل محرم شروع کنم؟ چله محر
اندازه‌ی دور کمر، مهم‌ترین شاخصی است که هم زن‌ها و هم مرد‌هایی که به دنبال تناسب اندام و کاهش وزن هستند، حساسیت زیادی به آن نشان می‌دهند. در این مطلب نکات و ترفند‌های ساده‌ای به شما ارائه می‌دهیم که کمک‌تان می‌کنند شکمی صاف و تخت داشته باشید.
ادامه مطلب
مردها چه زن هایی را ترک می کنند؟ *زنان توجه طلب (هیسترونیک)زنانی هستند که دوست دارند مورد توجه واقع شوند، دلشان می خواهد گرم و قدرتمند به نظر برسند در صورتی که به شدت در پشت صحنه، یخ زده اند.*زنان مهرورز حمایت گراین گروه از زنان، مردان را با کودکان خود، اشتباه گرفته اند. دلشان می خواهد مانند یک مادر، شش دانگ مراقب شوهر خود باشند.*زنان بچسب (وابسته)این گروه از زنان، به شدت گیر میدهند. در محبت و بی محبتی، افراط می کنند. دلشان میخواهد همه جا به همسر
هدف‌هایی که دشمنان دنبال می‌کنند، در درجه اول براندازی نظام جمهوری اسلامی است. هدف بعدی این است که اگر براندازی تحقق پیدا نکرد، انقلاب را استحاله کنند، یعنی صورت انقلاب باقی بماند، اما باطن انقلاب از بین برود. هدف سوم این هست که کاری کنند که نظام اسلامی  از عناصر ضعیف‌النفسی که می‌توان در آن‌ها نفوذ کرد، استفاده کند.
فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی ایران 
یک خطای کوچک،
زنجیره ای از اعمال اشتباه را به دنبال
دارد...
تا این که سرانجام به یک مسئله ی بزرگ
تبدیل می شود.
آدم ها در مواجهه با «اشتباهِ خود» چند دسته اند:
    . اصولا اشتباه نمی کنند.
    . با آگاهی از خطای خود، به سرعت زنجیره را می شکنند.
    . صبر می کنند تا نتایج زیان بار آن به بار نشسته و آن موقع به فکر حلِ مسئله می افتند.
    . نتایج زیان بار این اشتباهات مکرر را دیده و در جواب تنها به بخت و اقبال خود ناسزا می گویند!
    . هیچ گاه از این اشتباه آگا
ذهن شما مانند اقیانوس است.
گاهی پرخروش و گاهی آرامگاهی بی وقفه از فکری
به فکر دیگر می رود و گاهی افکار آهسته تر حرکت می کنند و فاصله ای میان
آنها می افتد.
مایندفولنس به دنبال تغییر سرعت بروز افکار نیست بلکه در
درجه اول به دنبال اینست که متوجه افکار ایجاد شده در ذهن خود باشید.
با یک
قدم فاصله گرفتن از افکار می توانید بر فراز امواج اقیانوس ذهنتان شناور
بمانید.
امواج همچنان وجود دارند. اما شما بهتر می توانید نمایش آنها را
تماشا کنید و اجازه
یک کسب‌وکار اینترنتی را شروع کنیم؟وقتی یک کسب و کار اینترنتی کوچک را شروع می‌کنید، با پیروی از مراحل اثبات‌شده‌ای که وجود دارد می‌توانید موفقیت خود را تضمین کنید. در این مقاله مراحل مذکور را برای شما آورده‌ایم:۱- پیدا کردن یک نیاز و برطرف کردن آن:بسیاری از افراد موقع شروع کسب‌وکار اول به دنبال محصول می‌گردند و بعد بازار، که این کاملاً اشتباه است. برای اینکه شانس موفقیت تان افزایش پیدا کند، اول به سراغ بازار بروید.باید گروهی از افراد را
خیلی‌ها به دلایل مختلف تصمیم می‌گیرند تا ادامه زندگی خود را در کشوری دیگر در حوزه خلیج فارس دنبال کنند. از این رو این روزها مبحث مهاجرت به قطر بسیار داغ است و اگر شما هم جزو همین افراد هستید قصد داریم تا در این مقاله به بررسی راه و روش‌های مهاجرت به قطر بپردازیم.
ادامه مطلب
میدانی دنبال کردن یک داستان یا سریال یا هرچی دبنال کردنی هست از جمله تفریحات بشر است .
مثلا دنبال کردن جریان رود یا پرواز هواپیما یا پرنده هرچند تکراری اما لذت بخش یا مثلا دنبال کردن سریال مخصوصا اگه بلک لیست باشه (فصل جدیدش از هفته بعد میاد )یا هرچیز دیگه قبول دارید دیگه نه؟
اما به قول بابای من واقعیت رو باید دنبال کرد
از اونجایی که من خیلی به فکر شمام هرشب وقت اگه اجازه بده یه قسمتی از زندگی و خواسته ها برنامه ها وشکست و پیروزی ها رو می نویس
میدانی دنبال کردن یک داستان یا سریال یا هرچی دبنال کردنی هست از جمله تفریحات بشر است .
مثلا دنبال کردن جریان رود یا پرواز هواپیما یا پرنده هرچند تکراری اما لذت بخش یا مثلا دنبال کردن سریال مخصوصا اگه بلک لیست باشه (فصل جدیدش از هفته بعد میاد )یا هرچیز دیگه قبول دارید دیگه نه؟
اما به قول بابای من واقعیت رو باید دنبال کرد
از اونجایی که من خیلی به فکر شمام هرشب وقت اگه اجازه بده یه قسمتی از زندگی و خواسته ها برنامه ها وشکست و پیروزی ها رو می نویس
به چه علّت وبلاگ را انتخاب کردم؟
چون چاره‌ی دیگری نداشتم و وبلاگ را کم دردسرترین شبکه‌ی اجتماعی یافتم!
اشکالات اینستاگرام و شبکه‌های مشابه:
1. به شدّت مستهجن و سکسی هستند!
2. تولید محتوای فاخر، زحمت فراوان داشت.

اشکالات تلگرام و سروش و شبکه‌های مشابه:
1. سیستم باز ندارند و فقط اعضا و کسانی که پیام برایشان بازارسال می‌شود، پیام‌ها را می‌بینند.
2. جذب عضو خیلی سخت است.
اشکال تالارهای گفت و گو:
1. مدیریت یک عدّه که اصلا با افکارشون موافق نیستم.
2.
روزی نیم ساعت پیاده روی کنید. برای انرژی مثبت بودن، این روش عالی است.
-یک قضیه را حتی بی ارزش و کوچک ، انقدر در بوق و کرنا نکنیم. مسائل مهم، برای شما مهم باشد. مسائل کوچک را کوچک برخورد کنید. سعی کنید درباره مسائل کوچک با دیگران صحبت نکنید.
-همواره خرق عادت کنید!‌ خرق عادت کردن یعنی آن که به دنبال چیزهایی برای خواندن و تماشا کردن باشید که در زندگی تان تا حالا سابقه نداشته است.
- کارهایی که شادی آفرین نیستند را بدون رودربایستی کنار بگذارید.
برای ا
بعضی ادم ها تصمیم نهایی شان این می شود که در شهرهای مختلفی زندگی کنند. همین ادم ها درهمین مختصات زمانی، خواستند که تکه های قلب شان را در شهر های مختلف جا بگذارند. یعنی تصمیم گرفتند بمب ساعتی را در قلبشان کار بگذارند تا با اشک ها منفجر شود. بعضی وقت ها هم دلشان را بادوستی راهی دیار غربت می کنند بعد حتی دنبال تکه های گمشده در بلاد کفر هم می گردند!
ادمیزاد موجود عجیبی است! از همه عجایب ادمیزاد عجیبـتر روحیات یک "زن" است.
*تکه پاره های قلبم را خودت
آفتاب از کدوم طرف دراومده مهربون شدی؟
تا حالا کجا بودی ؟
کی تو را کرده رئیس ؟ چی شد رئیس شدی ؟
توبه می خوای بکنی اول نماز قضا ها و روزه قضا ها و حق و نا حق ها را ادا کن بعد استغفار بگو و تو بوق و کرنا کن مگه دنبال کسب آبرو از مردمی ؟
تو که قدرت داری و بقال سر کوچه نیستی که از صغیر و کبیر اجازه بگیری .
چشو گوش و دست و پا که داری الحمدلله اعمال قانون کنی زبون بازی و تلویزیون بازی دیگه برا چی میکنی ؟  
دنبال چی هستی راستشو بگو تو هم مثل قبلیایی حقه باز و
تعالای انسان چیست؟گمانم در میزند که انگار نور است.خدا میگفت من نور زمین ها و اسمانم.و هرچیزی ک در این بحبوحه ی خاکیِ جنگیِ خاورم است از همانیست که در وجودم ریشه دوانده.اختیار است اختیار است اختیار.مثل زمانی که غرق در علم خدایی و در حیاط با معادلاتش کشتی میگیری ومچ می اندازی.اگر تورا شکست ان نه یک دفعه ناطق نباشی و جوگیر شوی!نکن!سخت است.سخت.
مثل زمانیم که در حیاط نشسته ام و به حشراتی نگاه میکنم که یقینم میدهند در هیچ جای دنیا ثبت نشده اند.و از رو
به نام خداوندی که خداییش نقصان نپذیرد
سال‌ها بود که تو آسمون شب دنبال هیچ ستاره ای نبودم. آدم‌ها معمولا وقتی سرشار از امید و پاکترین آرزوها می شن، تو آسمون دنبال پرامید ترین ستاره می گردن.
و امشب بعد از سالها سرشارم از عمیق ترین آرزوها برای نور هر دو دیده که میره تا فردا روز خوبی بسازه واسه خودش.
وقتی یک وبلاگی رو دنبال میکنی،یعنی میخونیش...خواهشا اینجا رو اینستا نکنید.اینجا شاید برای بعضیا حکم اینستا رو گرفته و دنبال فالو بک هستن...شاید تعداد فالوراشون مهم باشه.اما اینجا.توی این وبلاگ؛برای من تعداد خواننده هامه که مهمه...وقتیN نفر دنبالم میکنن،برام مهمه که تمام اون Nنفر نوشته هام رو بخونن.چون جدی جدی تصمیم گرفتم برای نوشتن،بهم کمک کنن برای بهتر شدن.پس خواااهشا دل این من رو الکی خوش نکنید.نمیخونید؟دنبال نکنید.اگه فقط  یک نفر هم نوشته
وقتایی که توی یک گروه خسته میشم کارهای شیطانی میاد سراغم! مثلا آدم‌ها را وارد یک آزمایش سخت میکنم؛
این که چقدر میتوانند در برابر سوالها تردیدها موانع و مشکلاتی که در مورد ایده وجود داره مقاومت کنن و از ایده دفاع کنن.
این تنها وقتی هست که از شکست خوردن آدم‌ها و پیروزی خودم ناراحت میشم! البته هر چه بیشتر مقاومت کنند کار سخت تر می شود و جذاب تر. آن‌قدر جذاب که دوباره می روم گوگل کروم را باز میکنم و دنبال تجهیز کردن شیطان درونم میشوم! تا قوی تر مب
به نام گوینده ی «سوگند به قلم و آنچه مینویسد»
میخاستم از دلایلم که اینجا مطلب مینویسم بگم:
بمونه.
افکارم رو به مرور رشد بدم.
بتونم موضوعی رو توضیح بدهم. (که خیلی حوصلم کمه در این مورد)
بتونم وبلاگ هایی رو که دوست دارم بخونم و دنبال کنم.
نوشتن به یکی از عادت هام تبدیل بشه.
.
.
تکمیل میکنم این لیست رو. میدونم که باید دنبال دلیل های محکم تری باشم چرا که بهم ثابت شده «انگیزه» برای ادامه کار زیاد لازم نیست.
باید بتونی خودت رو پابندش کنی هرجوری که میتونی
برق خوشحالی تو چشمام بود ...
از اینکه چشم های دخترم در جشن عروسی به جای اینکه  دنبال عروس باشه ،دنبال هلی کم بود...
ومدام نشونم میداد ومیگفت : مامان ،هواپا...
چون این یعنی اولین استارت آرزوی مامانش ...

پیوست

+هیچ اجباری نیست که بچه هامون اونی بشن که ما میخوایم
ما فقط راه رو بهشون نشون میدیم
علاقه رو به وجود میاریم
بقیش باخودشونه
همین...
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
«و لیعلموا أن الحق معنا و فینا، لا یقول ذلک سوانا الا کذاب مفتر، و لا یدعیه غیرنا الا ضال غوی، فلیقتصروا منا علی هذه الجملة دون التفسیر، و یقنعوا من ذلک بالتعریض دون التصریح، ان شاء الله».
ای شیعه ما همگان باید بدا
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
«و لیعلموا أن الحق معنا و فینا، لا یقول ذلک سوانا الا کذاب مفتر، و لا یدعیه غیرنا الا ضال غوی، فلیقتصروا منا علی هذه الجملة دون التفسیر، و یقنعوا من ذلک بالتعریض دون التصریح، ان شاء الله».
ای شیعه ما همگان باید بدان
من به آن شکل هیچ اینفلوئنسر اینستاگرامی را
دنبال نمی کنم. فکر کنم فقط دو تا خانم جهانگرد ایرانی را دنبال می کنم که
هدفم هم از فالو کردن آن ها مشخص است. اگر روزی بتوانم به اندازه کافی پول
جمع کنم دوست دارم قبل از اینکه سی ساله شوم یک سال را بگذارم برای خودم و
بروم جاهایی را که دوست دارم ببینم. البته فکر می کنم با وضعیت فعلی دلار و
اوضاع خراب صد سال سیاه تا قبل از 60 سالگی هم نتوانم چنین غلطی بکنم! و
به غیر از این دو نفر یک خانم محصلی خارج از کشور
کاربرد GPS در پزشکی
کاربرد GPS نه تنها برای ردیاب خودرو و رانندگی است بلکه ابزاری برای مدیریت جمعیت و پیگیری پزشکی است.
رانندگان در سراسر جهان از سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS)
استفاده می کنند تا ببینند چگونه از نقطه A به نقطه B برسند. اما یکی از
محققان دانشگاه ایروبیک دانشگاه بیرمنگام نشان داده است که GPS نیز می
تواند به صورت تجاری به کار گرفته شود تا بتواند با مدیریت جمعیت یا خریدار
بهتر برخورد کند. و حتی برای ارزیابی بهبودی بیمار پس از جراحی به ک
به قول باربد. 

آهای ممسلمونا.
چرا منو
به سایت همسایه راه نمی دین؟ 
چرا سایت همسایه باز نمی شه؟ 
همساده
همساده قدیمی
این چه وضعیه؟ 
آقای گوگل هم به روز نمیشه.  هوار هوار
بریم دنبال خروس قندی؟؟؟؟
آهای خروس قندی کجایی؟؟؟؟
 " باربد "
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
باکمال بی سوادی قیافه افراد باسواد و محققان عالی رتبه تاریخ را بخود میگیرند و اعلام میکنند که هرچه ایران بدبختی دارد بخاطر اعراب است،
اگر کسی برای اعمال حج به مکه رود توسط اینان به شدت ملامت میشوند ولی در کمال حیرت
از آن طرف به دنبال فرصتی هستند برای مسافرت به دبی یا سرمایه‌گذاری در آن
خاک ایران را ناموس شیعه را هم قاچاق میکنند..
میروند تا به ناموس خودشان راحت تر تجاوز کنند؟؟؟یا اعرا
با سلام خدمت دنبال کنتدگان گرامی
طبق قول قبلی داده شده فایل اکسل حقوق دستمزد سال 1398 با اعمال آخرین تغییرات قوانین و مقررات مالیاتی تهیه گردید
این فایل حاوی یک محاسبه گر به ریز درصد و هچنین کلیه قوانین مربوط به معافیت های مالیاتی و بیمه است
برای دریافت فایل ادامه مطلب را دنبال کنید
ادامه مطلب
طبق قول قبلی داده شده فایل اکسل حقوق دستمزد سال 1398 با اعمال آخرین تغییرات قوانین و مقررات مالیاتی تهیه گردید
این فایل حاوی یک محاسبه گر به ریز درصد و هچنین کلیه قوانین مربوط به معافیت های مالیاتی و بیمه است
ادامه مطلب
اذان مغرب ب افق اهواز از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
زمان اذان صبح ظهر مغرب به افق اهواز
حال قانونی به افق دوشنبه ۲۶ فروردین یکدوم شب 4 اذان صبح ۰۵ طلوع عشق ۰۶ اذان دنبال ۱۳ ۱۵ اذان مغرب ۲۰ یکدوم شب ۰۰ نسخه. حال قانونی امروز به افق اهواز استان خوزستان اذان فجر ۰۵ ۲۲ طلوع عشق ۰۶ ۴۶ اذان دنبال ۱۳ ۱۵ غروب عشق ۱۹ ۴۵ اذان مغرب ۲۰ ۰۳ یکدوم شب قانونی .
ادامه مطلب
16 بهترین ابزار برای وب و طراح گرافیک
هر کس در جهان کارآفرینان، طراحان و طراحان آرزو می کنند که در روز بتوانند بیشتر کار کنند. آنها به دنبال یافتن راه هایی برای به دست آوردن کار بیشتر در زمان کم هستند و به دنبال انجام کارها با روش های ساده هستند. روش های مدرن کار شامل تکنولوژی و اینترنت می شود و کار طراحان را پیچیده تر ساخته است. با استفاده از ابزارهای پیشنهادی، طراحی منحصر به فرد و جالب امروزه نیازمند آن است. به یاد داشته باشید طراحی یک طراح خو
از اینکه چشم های دخترم در جشن عروسی به جای اینکه  دنبال عروس باشه ،دنبال هلی کم بود...

پیوست

علاقه رو به وجود میاریم

علاقه هاشون رو کشف میکنیم

بقیش باخودشونه

همین...

پیوست

علاقه رو به وجود میاریم

علاقه هاشون رو کشف میکنیم

بقیش باخودشونه

همین...
به نام خدای سنهای طبس

بچه که مادرش نباشد بهانه میگیرد ، گاهی شکلاتی جواب میدهد برای فراموشی نبودن مادر
ولی خوب باز هم یادش می آید و باز بهانه میگیرد! شاید آن موقع یک اسباب بازی جدید جواب بدهد ، ولی قطعا باز هم خسته خواهد شد و غم نبودن مادر او را بی تاب خواهد کرد ، و ما را کلافه میکند که پس این مادر کجاست؟  ...
نمیشود هم سرزنشش هم کرد ؛ چون حق دارد ، بچه است و مادرش را میخواهد !!
این روز ها برخی غرق در دنیا شده فکر میکنند اگر فلان لباس را بپوشند ، یا
گروه های تلگرام زیادی در تلگرام ساخته شده اند. و هر کدوم دنبال کار و فرآیند خاصی هستند.
مثلا یک گروه مخصوص چت هست.
 یک گروه مخصوص گپ است.
یک گروه تلگرام مخصوص کار است و یا ......
برای پیوستن به گروه های تلگرام باید لینک گروه های تلگرامی رو داشته باشید.
گروه چت تلگرام در مورد چت هست.
و می توان داخل آن چت کرد. و هر گروه تلگرام قوانین خودش رو داره.
مثلا یک گروه تلگرام زیر 25 سال ممنوع هست.
یک گروه تلگرام مخصوص تهرانی هاست و ....
گروه و قوانین زیادی وجود دار
ادامه مطلب
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی های افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌های آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگی خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی های افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌های آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگی خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب
سر آغاز هر نامه نام خداست          که بی نام او نامه یکسر خطاست
پرسش:
سلام می خواستم بدونم به چه شکلی میشه عکس دنبال کنندگان و تعدادشون رو از جعبه ی دنبال کنندگان بیان حذف کرد؟

پاسخ:
گام اول؛ طبق تصویر در قسمت "تنظیمات" به "تنظیمات ساده" رفته.

گام دوم؛ طبق تصویر در قسمت "نمایش جعبه دنبال کنندگان" گزینه "نمایش جعبه دنبال‌کنندگان در مکان دلخواه" را انتخاب کنید.

گام سوم؛ طبق تصویر در قسمت "قالب" به "ویرایش ساختار قالب" رفته.

گام چهارم؛ تگ "&
ادامه مطلب
ادامه مطلب
عاجزانه دنبال کار نگردیمعاجزانه دنبال پول و درآمد نباشیمشادمانه جستجو کنید، یعنی از سپاسگزاری لبریز باشید.به دعای خود ایمان داشته باشید که خواسته خود را می طلبید،به خیر و برکت و فراوانی این دنیا ایمان داشته باشید .وارد هر کاری نشوید، به کاری که دوست دارید داشته باشید عشق داشته باشید تجسمش کنید و باور داشته باشید که به دستش خواهید آورد.شما مخلوقات قدرتمند ی هستید عاجز نیستید شما نمادی از شکوه و عظمت خداوند هستید...
دوستانی که یه دنبال آدرس پیج اینستاگرام  اصلی و رسمی امیر تتلو
، یکی از خواننده های پر حاشیه ایران هستند میتونن به لینک 
پایین مراجعه کنن. 
لازم به ذکر است پیج اینستاگرام قبلی امیر تتلو که دارای 4 میلیون
فالوئر بود که بسته شد. 
دنبال کنندگان 888 هزار
دنبال شوندگان 249
تعداد پست 23
مشاهده صفحه 
دفتر وکیل زن
دفتر وکیل زن
شاید برای برخی افراد زن یا مرد بودن وکیل مهم باشد و گمان کنند جنسیت وکیل تاثیری در پیگیری های یا موفقیت و یا عدم موفقیت کار پرونده موکل دارد و به دنبال دفتر وکیل زن یا مرد هستند که بتوانند مشاوره حضوری یا تلفنی در دفتر وکالت وی داشته باشند. اگر به دنبال دفتر وکیل زن در تهران یا کرج یا شهرستانهای اطراف هستید باید این خبر خوب را به شما بدهم که دفتر وکالت موسسه حقوقی هما در تهران و کرج دارای دفاتر حقوقی می باشد که به شما ا
اول سلام بعدا کلام ؛)
لطفا مرا خاموش دنبال کنید ، اینجوری احساس بهتر و راحت تری دارم . اگر چه این جمله رو در کادر سمت چپی نوشتم ولی ظاهرا دیده نمیشه !
اگر هم میشه حالا که داری لطف میکنی منو خاموش دنبال میکنی اون تیک ناشناس رو هنگام ثبت نظر بزن [لامصّب!]
همین ...
اول سلام بعدا کلام ؛)
لطفا مرا خاموش دنبال کنید ، اینجوری احساس بهتر و راحت تری دارم . اگر چه این جمله رو در کادر سمت چپی نوشتم ولی ظاهرا دیده نمیشه !
اگر هم میشه حالا که داری لطف میکنی منو خاموش دنبال میکنی اون تیک ناشناس رو هنگام ثبت نظر بزن [لامصّب!]
همین ...
جبهه مقابل انقلاب در تلاش است تا مردم را نسبت به نظام نامید کند بدین صورت که چنین جمله ای در ذهن مردم نقش ببندد: " نظام اسلامی/ نظام ولایت فقیه/ حکومت آخوندی /و ... نمی تواند کشور را اداره کند"در این راستا جبهه اصلاحات که پر است از انسان هایی که جاهلانه و یا عامدانه به دنبال قدرت و ثروت هستند گزینه های خوبی برای اجرای اهداف آن جبهه در حکومت اسلامی دارد. گاهی قدرت طلبی گاهی ثروت طلبی و گاهی آزادی خواهی به معنای بی بندباری و ... دست مایه ی سواری گرفتن

باسلام و با عرض پوزش از همراهان عزیز وبلاگی،

به دلیل یک دنبال کنندۀ موذی و بی ادب، جعبۀ دنبال کنندگان این وبلاگ را بستم. تا وقتی که آواتار پلیدش از روی صفحه محو شود، 
... شاید بعضی ها این دنبال کننده را نشناسند. شاید بعضی ها هم ایشون رو بشناسند ولی احتمالاً از شخصیت فکری و اخلاقی ایشان اطلاعی ندارند. اما بنده ایشان را از نزدیک می شناسم و در بی منطقی و بی عفتی و هتاک بودنش ذره ای هم تردید ندارم.
یکی از ترفندهای ایشان این است که برای پست های انت
تفاوت این دو در چیست؟Follower 

فالوور (دنبال کننده): یعنی فرد یا پیجی که یک صفحه اینستاگرام(پیج) را دنبال می‌کند. وقتی کسی صفحه اینستاگرام شما را دنبال می‌کند فالوور یا دنبال‌کننده شماست و از آن پس محتوای ارسال شده اعم از پست ها و استوری های شما را در صفحه home خود مشاهده خواهد کرد. یعنی فالوورها پست های شما را می بینند.
Following 
 فالوئینگ (دنبال‌شونده): یعنی کسی که شما صفحه(پیج اینستاگرام) او را دنبال کرده‌اید. وقتی شما صفحه کسی را دنبال می‌کنید،
افرادی که انرژى مثبت دارند، اغلب مهربان و با عاطفه هستند،‌ به زمین و زمان مهربانی می‌کنند، غصه دارند اما آن را قصه نمی‌کنند تا خُلق مردم را تنگ نکنند،
اغلب افرادى خوش‌خُلقند،
دنبال نقاط مثبت هستند،
در برابر ناملایمات زندگی خم به ابرو نمی‌آورند.
این افراد در بلند مدت یک نیرویی به دست می‌آورند که از همه‌لحاظ مورد قبول اطرافیان هستند و به قول روان‌شناسان "شخصیت کاریزماتیک" دارند.
از ماه‌ها پیش گوگل اعلام کرده بود که قصد داره یک روز قبل از سالروز میلاد با سعادت من به فعالیت گوگل‌پلاس خاتمه بده. اوایل مارچ بود که نوتیفیکیشن‌هاش رو قطع کرد تا این مرگ تدریجی رسماً آغاز بشه. کاربران پلاس طی این چند ماه به دنبال یه خونه‌ی جدید بودند. خیلی‌هاشون همون‌هایی بودند که چنین چیزی رو با گودر هم تجربه کرده بودند. پلاس واسه‌شون جایگزین وبلاگ‌نویسی شده بود. جایی که توی یه فضای دوست‌داشتنی‌تر نوشته‌های هم رو دنبال کنند. حالا هر
انسان ها عموما بر اساس کلیشه های مرسوم طبقه اقتصادی، فرهنگی و روانشناختی خود شخصیت پیدا می کنند مثلاً یک فرد وقتی که در خانواده فقیری متولد می شود کلیشه های اقتصادی طبقه اش ایجاب می کند که از همان بچگی برود دنبال کار و به فکر پول در آوردن باشد. کمی که بزرگ تر شد کلیشه های شخصیتی ایجاب می کنند که آرزوهای مشخصی داشته باشد مثلاً یک زن خوشگل بگیرد، کار خوبی گیر بیاورد، خانه و ماشین بخرد و ... اما وقتی که در یک خانواده متمول متولد می شود کلیشه هایش ف
 پس از مشخص شدن مصدومیت مادیبو مایگا مهاجم مالیایی مدنظر قرمزها این باشگاه حالا به دنبال مهاجم خارجی دیگری می‌گردد.
گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس طی 24 ساعت آینده مهاجم مدنطر و جدید خود را معرفی خواهد کرد و همچنین علا عباس مهاجم 22 ساله و ملی پوش تیم ملی عراق و باشگاه الزورا  گزینه جدی و جدید سرخپوشان است.
این مهاجم  جوان در فصل قبل که با الزورا در لیگ قهرمانان حضور داشت و همگروه ذوب آهن نیز بود موفق شده در 18 بازی خود برای این تیم عراقی 11 گل به

در همه ی انسان ها یک آرزوی بزرگی وجود دارد
و بعضی ها همیشه منتظرند تا یه غول چراغ جادویی را پیدا کنند تا آرزوهای آنها را براورده کند بعضی ها هم هست میخواهند آرزوهای خود را محقق کنند ولی در ابتدای کارشان با اولین شکست و تحقیر شدن توسط دیگران ، آرزوهای خود را ب فراموشی می سپارند و به دنبال زندگی عادی خود برمی گردند و عده ای هم مثل شما♡ هستند که تمام شکست ها و تحقیر شدن توسط دیگران رو تحمل می کنند ولی دست از آرزوی خود برنمی دارند و تا محقق کردن

نان حلال خیلی خیلی خوب است.من نان حلال را خیلی دوست دارم. ما باید همیشه دنبال نان حلال باشیم، مثل آقا تقی. آقاتقی یک ماست‌بندی دارد.او همیشه پولِ آبِ مغازه را سر وقت می‌دهد تا آبی که در شیرها می‌ریزد، حلال باشد. آقا تقی می‌گوید: آدم باید یک لقمه نان حلال به زن و بچه‌اش بدهد تا فردا که سرش را گذاشت روی زمین و عمرش تمام شد، پشت سرش بد و بیراه نباشد .
دایی من  هم کارمند یک شرکت است. او می‌گوید: تا مطمئن نشوم که ارباب رجوع از ته دل راضی شده، از ا
گاهی اوقات پیش می‌آید که کاربران شبکه‌های اجتماعی برای مدتی تصمیم به ترک رسانه‌های اجتماعی می‌گیرند. در چنین حالتی معمولا به دلیل مشغله‌های کاری و تحصیلی سعی می‌کنند تا از پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی دوری کنند و در آینده و در زمان مناسبی مجددا بازگردند. یکی از این رسانه‌های اجتماعی که از این دست اتفاقات در آن زیاد رخ می‌دهد تلگرام است که کاربران در آن به دنبال حذف اکانت تلگرام هستند. در این آموزش قصد دارم به نحوه حذف کردن اکانت تل
خانه یکی از دوستان افطاری دعوت بودم. جالب بود که چندبرابر خانم های حاضر، بچه های کوچک بودند و خانه را روی سرشان گذاشته بودند. آخر مجتمع روحانیون بود! ظاهرا فقط همین قشر اهمیت نسل را درک می‌کنند و فرمایشات رهبری برای فرزند آوری را اجابت می‌کنند.
شاید اگر نارضایتی و مخالفت های خانواده نبود، الان توی سن 23 سالگی 2،3تا بچه از سرو کوله م بالا می‌رفتند. آخر تمام خوشبختی دنیا به یک اخم مادر نمی ارزد. خیال می‌کنند با مجرد نگه داشتنم، از من در برابر مش
امروزه بسیاری از والدین به دنبال یافتن وقت مناسب برای شروع کلاس های آموزشی کودک خود هستند و بسیار مشتاقند بدانند در چه سنی کودک شان را با زبان دوم، هنر، ورزش و...آشنا کنند اما بیشتر والدین توقعات نامعقولی از فرزندان خود دارند.، مثلا انتظار دارند پیش از آن که کودک آمادگی لازم را کسب کند، مسئولیت پذیر باشد. 
ادامه مطلب
❇️ دوربین مخفی دیگری از Karim Jovian در مورد مسلمانی در امریکا که نیاز به کمک دارد. آیا رهگذران به او کمک می‌کنند یا خیر؟ کریم جویان از فعالین مسلمان در یوتیوب و ساکن امریکا است. وی همواره به دنبال زدودن تصورات غلط مردم امریکا از مسلمانان است.
ادامه مطلب
کسی که عمل کرده است می‌فهمد که عمل کردن چقدر سخت است. این جمله‌ای است که معمولا کسانی که در عمر خود یک عمل تا حدودی سنگین انجام داده‌اند برای بیان مشکلات و درد عمل خود بیان می‌کنند. من هم بعد از عمل خود این جمله را بیشتر می‌توانم درک کنم.
روزهایی که نه می‌توانی بنویسی نه می‌توانی بخوانی نه می‌توانی درست فکر کنی و نه می‌توانی کارهایت را انجام دهی. شرایط وقتی بدتر می‌شود که کارفرمایت هیچکدام از اینها را درک نمی‌کند و او کارش را می‌خواهد.

آقایان چطور همسر انتخاب می کنند

محققان اعتقاد دارند که مردها به خاطر
دلایل بیولوژیکی طالب زیبایی هستند. درست است که هنوز کمی در ابراز
احساساتشان سرسخت هستند اما به دنبال کسی هستند که بتوانند آزادانه با او
مسائل احساسی و روحی-روانی خود را در میان بگذارند.

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خودت را باور کن، دنیا تو را تعظیم می کند بسم الله الرحمن الرحیم دانلود فیلم و سریال ایرانی جوادیه دانلود آهنگ جدید | عکس جدید دیدکار مهــــــرآنه :) نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ مهارت های زندگی ماشین های روز دنیا - جدیدترین اتوموبیل ها