نتایج جستجو برای عبارت :

کفتار های تروریست بدنبال طعمه های عربی

« زاغکی قالب پنیری دید
به دهان برگرفت و زود پرید
بر درختی نشست در راهی
که از آن می‌گذشت روباهی
روبه پرفریب و حیلت‌ساز
رفت پای درخت و کرد آواز
گفت به به چقدر زیبایی
چه سری چه دُمی عجب پایی
پر و بالت سیاه‌رنگ و قشنگ
نیست بالاتر از سیاهی رنگ
گر خوش‌آواز بودی و خوش‌خوان
نبودی بهتر از تو در مرغان
زاغ می‌خواست قار قار کند
تا که آوازش آشکار کند
طعمه افتاد چون دهان بگشود
روبهک جست و طعمه را بربود »

ترجمه حبیب یغمایی
(این داستان کوتاه ارزش چاپ ندارد ولی شاید ارزش خواندن داشته باشد)
شغال سر بر آستان کفتار سایید و به پابوسی شتافت و در حالی که از فرط خوشحالی در پوست خود نمی گنجید، گفت: تمام شد سرورم، تمام شد؛ شیر جنگل بی یال و کوپال گوشه ای افتاده و وقت سورچرانی و خوش گذرانی است، نفس های آخرش را دارد می کشد و کمی دست بجنبانید، ده دوازده درخت آن طرف تر، زیر کهنسال ترین درخت جنگل او را می بینید که آخرین لحظات عمرش را می گذراند و نفسش به خس خس افتاده است. حیف است ای
اگر بدنبال گزش، علایم شوک انافیلاکسی رخ دهد، باید اپروچ به انافیلاکسی انجام شود
اگر محل گزش در انگشتان باشد باید در اولین فرصت انگشتر، حلقه یا النگو از دست خارج شود تا بدنبال تورم اندام، ایسکمی رخ ندهد.
نسخه درمانی:
ادامه مطلب
می توان از ونوس حشره خوار به عنوان یکی از شگفت انگیزترین گیاهان روی زمین نام برد. گیاهان گوشت خوار تنها در سواحل جنوبی آمریکا در کارولینای شمالی و جنوبی یافت می شوند. این گیاه روش منحصر به فردی برای شکار طعمه دارد، آن ها طعمه خود را با ترشح شهد معطر و پوشش قرمز برگ های خود به دام می اندازند. ونوس حشره خوار معمولا مورچه ها را شکار می کند، وقتی که طعمه داخل برگ می نشیند، برگ محکم بسته می شود. این گیاه سوسک، مگس، ملخ، عنکبوت و حتی قورباغه های کوچک
حالا بر این باور رسیده ام که دل تنها چیزی است که وقتی از دست برود، دیگر بر نمی گردد. یک لاشه ی متعفّن می شود در بطنِ بیابان. تنها چیزی است که فقط به یک نفر می بندد و وقتی بسته شد، دیگر باز نمی شود. حتّی اگر بعد از آن هزاران نفر بیایند و بروند و دل ببازند و خاطره بسازند، باز دل در گروِ همان است. در لا به لای مرورِ خاطراتش. هر کسی هر شب قبل از خواب، لاشه ی دلش را وسط مغزش می گذارد. جایی که کورترین نقطه ی دنیاست.
بعد پلنگِ دلتنگی چنگ می اندازد به نرمه گو
سلام حقیقتا بعد از سربازی بدنبال کسب تجریه های جدید بودم
حقیقتا زندگی کارمندی هم بد نیست 
هر کاری بدی و خوبی خودش را دارد 
انسان باید از درون بجوشد 
خلاقیت داشته باشد 
این خیلی مهمه
فعلا در حال فرار از زندگی کارمندی بدنبال پیشبرد یک کسب و کار اینترنتی در بستر وب هستم 
و دارم روی آن کار میکنم  انشالله خداوند کمک کند 

امام علیعلیه‌السلام
اِلزَموا السَّوادَ الأَعظَمَ؛ فَإِنَّ یَدَ اللّهِ مَعَ الجَماعَةِ، و إیّاکُم وَ الفُرقَةَ؛ فَإِنَّ الشّاذَّ مِنَ النّاسِ لِلشَّیطانِ، کَما أنَّ الشّاذَّ مِنَ الغَنَمِ للِذِّئبِ؛
همراه جماعت مسلمانان باشید؛ زیرا دستِ خدا با جماعت است. از پراکندگى بپرهیزید؛ زیرا انسان جدامانده از مردم، طعمه‌ی شیطان است، چنان که گوسفند جدامانده [از رمه]، طعمه‌ی گرگ است.

* نهج‌البلاغة: خطبه‌ی ۱۲۷
اگر دنبال یک تحقیق کودکانه در مورد شیر می‌گردید جایش همین جاست. شیرها در آفریقای جنوب صحرا و شمال غرب هند زندگی می‌کنند. جنگل محل زندگی شیرها نیست. زیستگاه آنها دشت است جایی‌که می‌توانند پستاندارانی مانند آهو، بزکوهی و گورخر را شکار کنند. شیرها برای شکار پستانداران بزرگتر همچون بوفالو، زرافه و حتی کروکودیل با یکدیگر همکاری می‌کنند. بیشتر اوقات شکار به عهده شیرهای ماده است. گاهی برای بیرون کشیدن طعمه به یکدیگر کمک می‌کنند. یکی از شیرها
اگر دنبال یک تحقیق کودکانه در مورد شیر می‌گردید جایش همین جاست. شیرها در آفریقای جنوب صحرا و شمال غرب هند زندگی می‌کنند. جنگل محل زندگی شیرها نیست. زیستگاه آنها دشت است جایی‌که می‌توانند پستاندارانی مانند آهو، بزکوهی و گورخر را شکار کنند. شیرها برای شکار پستانداران بزرگتر همچون بوفالو، زرافه و حتی کروکودیل با یکدیگر همکاری می‌کنند. بیشتر اوقات شکار به عهده شیرهای ماده است. گاهی برای بیرون کشیدن طعمه به یکدیگر کمک می‌کنند. یکی از شیرها
دروزرا گیاهی گوشتخوار با شاخک های منحصر به فرد است، این گل گوشت خوار کوچک متعلق به آفریقای جنوبی است. این گیاه دارای شاخک های حساس و قوی برای شکار طعمه بوده و از شاخه های لجز و چسبناک خود برای شکار حشرات استفاده می کند. پس از شکار طعمه، شاخه ها به سمت مرکز جمع می شوند و با ترشح غدد گوارشی هضم حشره برای گیاه میسر می شود. شاخه های رنگارنگ این گیاه تا 3.5 سانتی متر رشد می کنند. این گیاه گوشتخوار را می توان به عنوان گیاه خانگی نیز در نظر گرفت، چرا که ی
طعمه گذاری موش: شاید شما هم به دنبال قویترین سم موش و یا به فکر این هستید که چگونه موش را در خانه بگیریم، باید به شما بگوییم که کشتن موش خانگی و یا از بین بردن موش خانگی روش های خاصی دارد که ما این روش ها را به شما آموزش میدهیم. بهترین راه مبارزه با موش صحرایی و یا خانگی، طعمه گذاری موش است. برای این روش شما باید علم اینکه موش از چی خوشش میاد و یا موش از چی بدش میاد اقدام به طعمه گذاری موش میکنیم. اگر روش های توصیه شده برای از بین بردن موش ها جواب ن
طعمه گذاری موش: شاید شما هم به دنبال قویترین سم موش و یا به فکر این هستید که چگونه موش را در خانه بگیریم، باید به شما بگوییم که کشتن موش خانگی و یا از بین بردن موش خانگی روش های خاصی دارد که ما این روش ها را به شما آموزش میدهیم. بهترین راه مبارزه با موش صحرایی و یا خانگی، طعمه گذاری موش است. برای این روش شما باید علم اینکه موش از چی خوشش میاد و یا موش از چی بدش میاد اقدام به طعمه گذاری موش میکنیم. اگر روش های توصیه شده برای از بین بردن موش ها جواب ن
اگر بدنبال گروههای فعال و شلوغ از هر شهر و محله ای در تلگرام هستید، به طوری که براحتی بتونید لینک مورد نظر خودتون رو دریافت و در آن شرکت کنید راههای مختلفی وجود دارد، ما در اینجا به شما عضویت ذر کانال گروه تلگرام رو پبشنهاد میکنیم.
همچنین میتونید در مرجع گروه چت تلگرام مراجعه کرده و بدنبال لینک خودتون باشید. برای بالا بردن ممبر کانال یا گروه هم میتونید به پشتیبان پیام بفرستید و از شرایط درج مطلع شوید.
عوامل سایبری نفاق با همکاری افراد میدانی خود در تلاش هستند سمت و سوی تظاهرات معترضان در لبنان و عراق را به ایران پیوند دهند و با انجام اقداماتی عقده گشایی خود در عدم اقدامی قابل توجه در این زمینه برای ایران را جبران نمایند.
به گزارش وبسایت مزاحمین خلق: در روزهای گذشته و با شروع مشکلاتی داخلی در لبنان، عراق و شروع برخی از اعتراضات و تظاهرات در این دو کشور، کفتارهای تروریست بار دیگر موقعیت را برای جولان خود مناسب دیده و با شروع جو سازی علیه ای
به کثافتی دچارم به نام وقت تلف کردن. عشق ح اغنام کرده و حالا بدنبال یک فانم. زندگی همینقدر بی جلوه و مسخره داره پیش میره، صبح تا ساعت ۱۰ خواب بودم و بعدازظهر یعنی الان می‌خوام بخوابم و کلا یه مقاله گذاشتم جلو روم و چس ناله شر کردم اینور اونور. دلم تنهایی و خلوت و عزلت می‌خواد و دلخوش که یکی دوستت داره، انگار نه انگار میم هم آدمه و دوسم داره! این میل به دوست داشته شدن پیور رو نمی‌دونم چجور جمعش کنم؟ چی شد اینجور شدم؟ از کی! چرا اینقدر بدنبال معش

ای همه خانه نشینانتاب بیاورید زندگی را هنوز!
رنج انقلاب و جنگ و هزاران بی درمان درد دیگر را از سر گذرانده اید،کنار ما هست هنوز موسیقی نگاهتانآنگاه که شقایق بهاری می روید از کناره مقبره کوروش!
چکه نمی کنند دردها از زخم های کهنهاین امتداد یک رنج عظیم است، در قرنطینه تنهایی

با رویش هر دردبهانه ایی به دست کفتار ها می دهیمتا افق های سبز باغ را به خاکستر تریاک بفروشند...
تاب بیاورید،اختلاس نخواهد کرد کسی آمدن بهار رااگرچه دور است منزل خورشید،
بهترین ویلاهای جنگلی ،شهری و کلبه جنگلی در ماسال و ییلاق اولسبلانگاه را در پیچ زیر مشاهده و رزرو کنید بعد از انتخاب کد هر  ویلا با شماره واقع در پیچ اینستاگرام زیر تماس بگیرید. برای مشاهده عکسهای انواع اجاره ویلاهای ما با قیمت مناسب لینک زیر را کیلیک کنید:

https://www.instagram.com/ejare_masal_vila/
شماره تماس جهت رزرو:  09113983810
در ماسال: اجاره ویلا در ماسال کرایه ویلا در ماسال   ویلا بام سبز   ماسال اجاره ویلا در بام سبز    ماسال اجاره کلبه جنگلی   در ماسال ا
شراره می‌کشدم آتش از قلم در دستبگو چگونه توان برد سوی دفتر دست؟
قلم که عود نبود، آخر این چه خاصیتی استکه با نوشتن نامت شود معطر دست؟
حدیث حُسن تو را نور می‌برد بر دوششکوه نام تو را حور می‌برد بر دست
چنین به آب زدن، امتحان غیرت بودوگرنه بود شما را به آب کوثر دست
چو دست برد به تیغ، آسمانیان گفتند:به ذوالفقار مگر برده است حیدر دست؟
برای آن‌که بیفتد به کار یار، گرهطناب شد فلک و دشت شد سراسر دست
چو فتنه موج زد از هر کران و راهش بستشد اسب، کشتی و آن
آدم ها همیشه نگاهشان در پشت سرشان بدنبال گمشده ای در گذشته است و یا چشمانشان آنقدر دور ها را نگاه میکند و بدنبال پیدا کردن دوست داشتنی های به وقوع پیوسته و آرزویی که آمینش به دل نشسته و رویایی که در آینده بساطش را پهن کرده ،این آدم ها شاید یکدل سیر موهایشان را در تصویر آینه رها نکرده باشند ،فقط مقابلش دویده اند ،البته گاهی آدمها محکومند به دویدن ،آدمها گاهی وسط نقطه ای بدنیا می آیند که برای بوجود آمدن آن هیچ تقصیر یا اشتباهی نداشته اند و همان
برای شاه رعیت و برای پیشوا پیرو لازم است. یونانیان قدیم به درستی معتقد بودند که «خودکامه» رعیت را به وجود نمی‌آورد، بلکه رعایا هستند که کسی را به خودکامگی می‌رسانند. همانطور که در بعضی اشکال بدوی زندگی شیء تعیین کننده‌ی حالت است: «طعمه ماهی را می‌گیرد، نه ماهی طعمه را.» می‌شود گفت که، در نهایت هر ملتی لایق همان دولتی است که دارد. در واقع، آیا هرگز دیده شده که ملت آزاده‌ای مدتی طولانی تسلیم استبداد شود یا ملت رام و سربه‌زیری به آزادی دست ی

آتلیه عکاسی کودک ( شکار عکس کودک )

من یک شکارچی هستم .. اما طعمه من با طعمه های دیگر شکارچی ها متفاوت است .
طعمه من در جنگل در حال حرکت یا در حال پرواز در آسمان نیست .
طعمه من لحظات استثنائی ای از کودکان است که هر کسی قادر به دیدن آنها نیست .
من شکارچی ای هستم که هر لحظه به دنبال آن یک ثانیه هستم تا حرکت صورت یا صحنه ای که عکس کودک را بهتر نشان دهد پیدا کنم . 
شکار میتواند خسته کننده و کمی شبیه جنگ باشد .
اما نکته جالب ماجرا این است که لحظات هیجان ان
مرحوم گلابدره ای از نویسندگان برجسته کشور، در روزهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی یادداشت هایی را از شرایط و خاطرات میدانی خود در عرصه مبارزات مردمی با رژیم ستمشاهی به رشته تحریر درآورد که بارها در قالب کتابی مدون به انتشار رسید. متن زیر گزیده ای از یادداشت او پیرامون نقش رسانه در ترویج سبک زندگی غربی است که از نظر می گذرانید:
... نگاه کن، ببین تلویزیون ملی ایران چه نشان می دهد؟ چه می گوید؟ چه فیلم هایی به نمایش می گذارد؟ وای! چه کسی باور می ک
ثبت گونه های مهم پستانداران ایران
Records of important mammal species of Iran
ثبت کفتار راه راه در فرخ شهر در اردیبهشت 1398
Record of Striped Hyena in Farrokh-Shahr in May 2019

خلاصه اطلاعات این ثبت:
نوع اهمیت گونه: لیست سرخ جهانی
گونه: کفتار راه راه Hyaena hyaena
تعداد پستاندار: یک فرد
محل مشاهده: فرخ شهر
استان: چهارمحال و بختیاری
دوره مشاهدات: اردیبهشت 1398
مشاهده کنندگان: آقایان مجید نادری و محمد کیانپور
یادداشت: گونه جدید برای استان چهارمحال و بختیاری. این کفتار بر اثر تلفات جاده ای مرده
چلنج های جنرال امروز 10 آذر▬▬▬▬▬▬▬▬
1⃣ ۵ تا ماهی بگیرید با طعمه های طبیعی (مثل کرم و ذرت و نون)
2⃣ ۵ بار به اسبتون غذا بدید
3⃣ ۳ نفر رو داخل free roam event با تیر explosive بکشید
4⃣ یک بار ambush پاکسازی کنید 
5⃣ از منطقه ای به اسم mercer دیدن کنید
6⃣ ۳ تا کرکس به اسم vultures اسکین کنید
7⃣ ۳ تا از تفنگ هاتونو با روغن تفنگ تمیز کنید
برای رفع چین و چروک پیشانی بدنبال یک مرکز معتبر و قابل اطمینان هستید؟
بهترین مرکز رفع چین و چروک پیشانی تهران کجاست؟
مرکز زیبایی آوا بیوتی به عنوان بهترین مرکز رفع چین و چروک پیشانی سال هاست در زمینه خدمات درمانی و زیبایی در حال فعالیت می باشد و همواره مورد توجه و اعتماد مشتریان محترم بوده است.
از مهم ترین دلایل اعتبار این مرکز می توان به متخخصین مجرب، تجهیزات مدرن و محیط بهداشتی و استاندارد و همچنین قیمت مناسب خدمات زیبایی اشاره نمود.
پ
عشق هم راز غریبی ست در این  ظلمت شب
مرگ غمناک شکوفهز تگرگ،
خواهش کاهن یک معبد دوراز  کلیسای همان نزدیکی!
دزد راوحشت از بیداری!
بیمِ  ماریاز آلودگی طعمه به سم
روزِ وارونه که شب را ماند !
به کجا می رسدمخواب و خیال؟ 
به کجا می بردم دزد دریایی وجدان هرشب؟!
به کجا می کِشدم ؟!خوابِ آلودهِ به سنگینی سرب
آفرین  باد  به گلدسته مسجد که مرا کرد بیدارزخواب غم دوشین غریب
     #پروین_اسحاقی
جهت خواندن اشعارم به این آدرس سر بزنید parvin58.blog.ir
هاست چی بخرم؟
اگر بدنبال خرید هاست هستید و میخواین بدونین بهترین هاست براتون چی هست پیشنهاد دارم یکم دنبال شرکت مناسب بگردید.
زمانی که از یک شرکت هاستینگ معتبر هاست تهیه کنید زندگی لذت بخش میشه. و اگر به اشتباه از جای نامناسبی خرید کنید، جهنم.
اینو مهرداد توی ترایوینگ گفته و واقعا هم درسته.

ببینین دوستان عزیز من همیشه گفتم باید بدنبال خرید هاست مناسب باشید. مهردادم حرفم رو تایید می کنه که کسب و کار شما، وابستگی زیادی به کیفیت میزبانی وب شم

میگویند وقتی یک روستایی لر اولین بار تفنگ شکاری را در دست شکارچی دید پرسید این چیست؟ شکارچی گفت تفنگ. پرسید چه کاربردی داردگفت از دور طعمه را نشانه میگیری و شکارش میکنی.. ان روستایی گفت اینکه خیلی نامردی است تو وسیله ای داشته باشی از دور و بدون درگیری با شکار ، ان را بزانو دراوری.
ادامه مطلب
کتاب ماه شب پانزدهشاعر: عمران بهروج
چه سرهایی که بالا می رود از دار، با سکهگره خورده ست تاریخ بشر، انگار با سکهاز این شایسته سالاری نباید هیچ حیران شداگر سلطان جنگل می شود کفتار با سکهنباید انتظار مهربانی از طبیبان داشتدر آن شهری که درمان می شود بیمار با سکهچگونه می شود از عشق شیرین گفت با فرهادکه می سنجد عیار عشق را دلدار با سکهحنای شعرهایش تا ابد بی رنگ بی رنگ استکه مزدش را گرفته شاعر دربار با سکهملالی نیست ساعت ها اگر برعکس می چرخندکه گاه
آیا بدنبال کار هستید؟آیا بدنبال ارتقاء سطح شغلی خود هستید؟در دنیای امروز راه ورود به بازار کسب و کار برخورداری از مهارت های کامپیوتری می باشد پس اگر بدنبال کار هستید و هنوز برای یادگیری کامپیوتر اقدام نکرده اید بهتر است بدنبال یک آموزشگاه کامپیوتر معتبر جهت ثبت نام در دوره های کامپیوتر فنی حرفه ای باشید.اگر جزو آن دسته از افراد شاغل هستید که بدنبال ارتقاء سطح شغلی هستند باز هم راه رسیدن به این هدف شرکت در دوره کامپیوتر​​​​​​​ می با
1. خود را مدیون اسلام و انقلاب می داند.2. مومن به انقلاب و مبانی آن است.3. به آینده انقلاب و نظام اسلامی امیدوار است.4. دوستدار انقلاب و نظام اسلامی است.5. معتقد به آرمانهای انقلاب است.6. مبانی جمهوری اسلامی را می داند .7. خودش را برای همه میدان های مورد نیاز انقلاب (سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی ونظامی) اماده می کند .8. پیشتاز حرکتهای انقلابی است.9. در راه تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی ثابت قدم است.10. در صف اول دفاع از آرمانها و ارزشهای انقلابی حضور دارد.11. را
تفرقه، طعمه شیطان
از حضرت علی (ع) روایت شده است: «اِیّاکُم و الفرقه فَاِنَّ الشّاذَ مِنَ الناس لَشیطان کما اِنَّ الشّاذَ مِن الغَنمِ للذِّئب». ازتفرقه بپرهیزید؛ چرا که هر کس از دایره اتحاد و انسجام خارج شود، طعمه شیطان است و همچون گوسفندِ تنها طعمه گرگ می شود.
 اختلاف، تسلط باطل بر حق
از پیامبر اکرم (ص) روایت شده است: «مَا اختَلَفَ اُمَّهٌ بَعدَ نَبیِّها الّا ظَهَرَ اَهلُ باطِلَها علی اَهلِ حَقِّها». (کنزالعمال، ح929) هیچ امتی پس از پیامبرشان
دیدگاه سید نعمت الله جزایری رضوان الله علیه در مورد ابن عربی
سید نعمت الله جزایری از علمای بزرگ شیعه می‌نویسد:
و أمّا شیخهم و محیّی دینهم ابن عربی، فكان یسمّی إبلیس رئیس الموحّدین لأنّه ما أبى عن سجود آدم ترفّعا و تكبّرا على الحضرة الإلهیة بل كان مقصده أنّه لا یسجد إلّا للّه تعالى، و ذكر نكتة اخرى فی امتناع إبلیس عن السجود و هی أنّه استشعر أنّ الغرض من الأمر بالسجود لآدم أنّ الملائكة إذا اشتغلوا به علّم اللّه سبحانه آدم (علیه السّلام) الأس
در حالی که نه بدن ورزیده گوریل ، نه قدرت بازو خرس ، نه سرعت پلنگ ، نه خیز آهو ، نه درندگی گرگ ، نه حیله گری روباه و نه خصلت کفتار را دارد ولی او را سلطان جنگل مینامند !!! 
شیر به دلیل خصائص رفتاریش سلطان جنگل است، چون تا گرسنه نباشد شکار نمیکند ( درنده خو نیست ) ، 
در وقت گرسنگی شکار را به اندازه نیازش انتخاب میکند ( طماع نیست ) ،
در بین حیوانات قوی ترین را انتخاب میکند ( ضعیف کش نیست ) ،
از میان حیوانات ماده های باردار را شکار نمیکند، ( رحم و شفقت دارد
سروده امید
من تاب ایستادن و تسلیم ندارم
سروم!
که به سمت آزادی
قد کشیده است
بادم!
که به سودای کوهستان
وزید است
ماهشهر ع-بهار
اسکله سیمانی
امروز از بی حوصله گی
در جزیره رفتم و دو عدد قلاب ماهیگیری تهیه کردم و بعد با استفاده از تجربه و تبحر
مردمی که روی اسکله مشغول صید ماهی بودند طعمه ای از نان خمیره شده قاطی با پنبه درست
کرده  و راهی اسکله شدم غروب بود و باد
شمالی در حال وزیدن هرچند نم دریا را با خود داشت .
 تعدادی خانم و اقا سخت
مشغول صید بودند و
ثبت کفتار راه راه در شوش در مرداد 1398
Record of Striped Hyena in Shush in August 2019

خلاصه اطلاعات این ثبت:
تعداد پستاندار: 2 کشته
محل مشاهده: شوش
استان: خوزستان
دوره مشاهدات: مرداد 1398
مشاهده کنندگان: آقای محمد الوندی
Type of important species: IUCN Redlist
Species: Striped Hyena Hyaena hyaena
No. of individuals: 2 individuals killed
Place of observation: Shush
Province: Khuzestan
Period of observations: August 2019
Observers: Mohammad Alvandi
ثبت کفتار راه راه در ابرکوه در تابستان 1394
Record of Striped Hyena in Abarkuh in summer 2015

خلاصه اطلاعات این ثبت:
محل مشاهده: ابرکوه
استان: یزد
دوره مشاهدات: تابستان 1394
مشاهده کنندگان: آقای مسلم اکبری
No. of individuals: one individual
Place of observation: Abarkuh
Province: Tazd
Period of observations: summer 2015
Observers: Moslem Akbari
ثبت کفتار راه راه در ابرکوه در تابستان 1394
Record of Striped Hyena in Abarkuh in summer 2015

خلاصه اطلاعات این ثبت:
محل مشاهده: ابرکوه
استان: یزد
دوره مشاهدات: تابستان 1394
مشاهده کنندگان: آقای مسلم اکبری
No. of individuals: one individual
Place of observation: Abarkuh
Province: Tazd
Period of observations: summer 2015
Observers: Moslem Akbari
ثبت کفتار راه راه در سبزوار در آذر 1397
Record of Striped Hyena in Sabzevar in December 2018

خلاصه اطلاعات این ثبت:
تعداد پستاندار: 2 فرد
محل مشاهده: سبزوار
استان: خراسان رضوی
دوره مشاهدات: آذر 1397
مشاهده کنندگان: آقای سعید داوری
No. of individuals: 2 individuals
Place of observation: Sabzevar
Province: Khorasan-e Razavi
Period of observations: December 2018
Observers: Saeed
ثبت کفتار راه راه در یاسوج در مهر 1398
Record of Striped Hyena in Yasuj in October 2019

خلاصه اطلاعات این ثبت:
تعداد پستاندار: یک فرد تلفات جاده ای
محل مشاهده: جاده زیلاویه، یاسوج
استان: کهگیلویه و بویراحمد
دوره مشاهدات: مهر 1398
مشاهده کنندگان: آقای محمد الوندی
No. of individuals: one individual road kill
Place of observation: Zilayi road- Yasuj
ثبت کفتار راه راه در یاسوج در مهر 1398
Record of Striped Hyena in Yasuj in October 2019

خلاصه اطلاعات این ثبت:
تعداد پستاندار: یک فرد تلفات جاده ای
محل مشاهده: جاده زیلایی، یاسوج
استان: کهگیلویه و بویراحمد
دوره مشاهدات: مهر 1398
مشاهده کنندگان: آقای مسلم اکبریان
No. of individuals: one individual road kill
Place of observation: Zilayi road- Yasuj
ـــــــ هر روز صبح در جنگل ـــــــ
آهویی از خواب بیدار میشود که میداند 
باید از شیر تندتر بود تا طعمه او نگردد ،
شیری که میداند ؛
باید از آهویی تندتر بدود تا گرسنه نماند .
مهم نیست شیر باشی یا آهو 
با طلوع هر آفتاب با توان تمام آماده دویدن باش .
گربه خال‌زنگاری (نام علمی: Prionailurus rubiginosus) نام یک گونه از سرده پلنگ‌گربه‌های آسیایی است.
گربه خال زنگاری(Rusty Spotted Cat ) یک گربه وحشی بسیار کوچک شاید کوچیکتر از یک کف دست، که در جنگلهای برگریز سریلانکا زندگی می‌کند که به آن لقب کوچکترین گربه جهان را داده اند. این شکارچی مرگبار که از پرندگان و جوندگان کوچک تغذیه میکند بخاطر جثه کوچک قادر به استتار بسیار خوب و نزدیک شدن به طعمه است.
به ۱۰ سال پیش برگشته‌ام؛
دیشب چند پیامک برایم آمد.
دوستی تماس گرفت.
اخبار تلویزیون را با دقت گوش کردم.
دیکشنری جیبی آکسفوردم را بدنبال لغتی جستجو کردم.
امروز فایل پی‌دی‌اف جزوه را برای دوستم بلوتوث کردم.

می‌بینم تکنولوژی آنقدرها هم دوست‌داشتنی نبوده،
فقط ما را از هم دور و دورتر کرده.

ثبت کفتار در ملکشاهی در آذر1396

Record of Striped Hyaena in Malekshahi in December 2017

خلاصه اطلاعات این ثبت:

نوع اهمیت گونه: گونه لیست سرخ IUCN

گونه: کفتار Hyaena hyaena

تعداد پستاندار: دو فرد

محل مشاهده: ملکشاهی

استان: ایلام

دوره مشاهدات: آذر 1396

مشاهده کنندگان: آقای مهدی مامی

توضیحات: گونه لیست سرخ IUCN.

Type of important species: IUCN Red list species

Species: Striped Hyaena Hyaena hyaena

No. of individuals: two individual

Place of observation: Malekshahi

Province: Ilam

Period of obser
زرندیها دهم اردیبهشت در جشنواره ی بادبادکها،روز ملی خلیج فارس را درروستای سرباغ پاس خواهند داشت .
طی نشستی مشورتی جشنواره ی بادباکها روزسه شنبه دهم اردیبهشت به مناسبت روز ملی خلیج فارس ، در روستای سرباغ زرند برگزار می شود.
محمد اسلامی رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری دررابطه بااین جشنواره گفت : روز 10 اردیبهشت نشان دهنده غیرت ایرانیانی است که برای بیرون راندن اشغالگران از خلیج فارس جانفشانی کردند و در تقویم جمهوری اسلامی ای
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
به کوی عشق منه بی دلیل راه قدم
که من به خویش نمودم صد اهتمام و نشد
بدون استاد کامل پای در راه سلوک نهادن خطرات عظیمی در پی دارد
بدنبال استاد کامل اخلاق گشتن وظیفه است بر سالک...
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه
نام ها: پادشاه : سلطنت ابدی
محصول: 2020 کره جنوبی از شبکه SBS, Netflix
ژانر: عاشقانه | تاریخی | فانتزی | علمی تخیلی | درام
تاریخ پخش:  29 فروردین 1399 – Apr 17, 2020
قسمت ها: 16
روزهای پخش: جمعه و شنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: در حال پخش جایگزین کفتار
بازیگران:
Lee Min Ho – Kim Go Eun
قسمت 8 سریال اضافه شد.
زیرنویس چسبیده قسمت 7 اضافه شد.
ادامه مطلب
آیا تا به حال به عکسهایی که والدین از کودک ربوده شده شان منتشر میکنند، دقت کرده اید؟ یا به فیلمهایی که از ربوده شدنشان منتشر میشود؟

در اکثر آنها کودکی زیبا را میبینید که والدین زیبایی آنها را چندبرابر کرده‌اند. چگونه؟
آنها با آویزان کردن زیورآلات از جنس طلا و پوشیدن لباسهای تنگ و بدن نما، فرزندشان را طعمه قرار میدهند.

** لباسهای بدن نما بستر تجاوز به کودک را فراهم میکند که حتما در خبرها شنیده اید.
دانلود فیلم The Peanut Butter Falcon 2019 با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم خارجی The Peanut Butter Falcon 2019
نام فیلم : طعمه کره بادام زمینی The Peanut Butter Falcon 2019ژانر : کمدی | درام | ماجراییکارگردان : Tyler Nilson, Michael Schwartzبازیگران : Shia LaBeouf, Dakota Johnson, Zack Gottsagenمحصول : آمریکازبان : انگلیسیزمان : ۹۱ دقیقهامتیاز : ۷٫۷/۱۰کیفیت : BluRayفرمت : MKVحجم : ۱۳۵۰ | ۷۵۰ مگابایتاطلاعات بیشتر : کلیک کنیدخلاصه داستان : جوانی به نام زک که از بیماری سندروم داون رنج می‌ برد، بعد از فرار از آسایشگاه، ماجراج
امام علی (ع)

زندگی کردن با مردم این دنیا 
همچون دویدن در گله اسب است... 
تا می تازی با تو می تازند.
زمین که خوردی، 
آنهایی که جلوتر بودند.. هرگز 
برای تو به عقب باز نمی گردند.
و آنهایی که عقب بودند، 
به داغ روزهایی که می تاختی 
تورا لگد مال خواهند کرد!
در عجبم از مردمی که 
بدنبال دنیایی هستند که روز 
به روز از آن دورتر می شوند 
و غافلند از آخرتی که روز 
به روز به آن نزدیکتر می شوند..
گرگی استخوانی در گلویش گیر کرده بود، بدنبال کسی می گشت که آن را در آورد تا به لک لک رسید و از او درخواست کرد تا او را نجات دهد و در مقابل گرگ مزدی به لک لک بدهد.
لک لک منقارش را داخل دهان گرگ کرد و استخوان را درآورد و طلب پاداش کرد.
گرگ به او گفت همین که سرت را سالم از دهانم بیرون آوردی برات کافی است.
وقتی به فرد نالایقی خدمت می کنی تنها انتظارت این باشد که گزندی از او نبینی
گاهی اشتباهمان در زندگی این است که به برخی آدم ها جایگاهی می بخشیم که هرگز
یکی بود یکی نبود . در یک روز آفتابی آقا کلاغه یک قالب پنیر دید ، زود اومد و اونو با نوکش برداشت ،پرواز کرد و روی درختی نشست تا آسوده ، پنیرشو بخوره .

روباه که مواظب کلاغ بود ، پیش خودش فکر کرد کاری کند تا قالب پنیررا بدست بیاورد . روباه نزدیک درختی که آقاکلاغه نشسته بود ، رفت و شروع به تعریف از آقا کلاغه کرد : "

به به چه بال و پر زیبا و خوش رنگی داری ، پر و بال سیاه رنگ تو در دنیا بی نظیر است .
عجب سر و دم قشنگی داری و چه پاهای زیبائی داری ،‌ حیف ک
شوپنهاور: هر نفسی که فرو می‌بریم، مرگی را که مدام به ما دست‌اندازی می‌کند، پس‌می‌زند… . در نهایت این مرگ است که باید پیروز شود زیرا از هنگام تولد، بخشی از سرنوشت ما شده و فقط مدت کوتاهی پیش از بلعیدن طعمه‌اش، با آن بازی می‌کند.بااین‌همه، ما تا آنجا که ممکن است، با علاقه‌ی فراوان و دلواپسی زیاد به زندگی ادامه می‌دهیم، همان جور که تا آنجا که ممکن است طولانی‌تر در یک حباب می‌دمیم تا بزرگ‌تر شود، گرچه با قطعیتی تمام می‌دانیم که خواهد تر
مانتیس ها تنها حشراتی هستند که قادرند سر خود را به اطراف بچرخانند این توانایی منحصر به فرد به آنها اجازه می دهد تا از روی شانه های خود اطراف را ببیند. 
دو چشم مرکب بزرگ و سه چشم ساده   در بین آن دو به مانتیس ها کمک می کند تا دنیای اطراف خود را ببینند.پاهای جلویی به طور مشخصی به طرف جلو خم شده است و به مانتیس اجازه می دهد تا حشرات و طعمه های دیگر را با آنها بگیرد و شکار کند.
آریا تهران، معتبر ترین آموزشگاه کامپیوتر در تهران
در دنیای امروز آشنایی با مهارت های کامپیوتری و دنیای تکنولوژی یکی از مهم ترین وجوه تمایز بین افراد موفق و ناموفق در کسب و کار می باشد.
اگر بدنبال بهبود سطح دانش و مهارت های خود در راستای افزایش درآمد هستید اولین گام شرکت در دوره آموزش کامپیوتر می باشد.با شرکت در دوره های ICDL آریا تهران در کوتاه ترین زمان مدرک معتبر ICDL دریافت کنید.اگر بدنبال یک آموزشگاه کامپیوتر معتبر برای شرکت دوره های آی سی
لیس فی الدار غیر نفسی دیّار
حال خوبی ندارم، مثل مجنون‌ها می‌مانم. بدنبال گریزگاهی برای این تنهایی و بی کسی می‌گردم. درد و سوزش معده دارم و عاطل و باطل دور خودم می‌گردم. 
رو تخت تنم یک رباط مچاله‌ست
درد هنوز کرختم نکرده و به هرچیزی دست می‌برم تا مسکنی برلی دردم بشه. 
درد دارم. درد جدایی و تنهایی و بی‌کسس.
خودم خواسته بودم. باید طاقت بیارم تا بزرگ بشم
گرگی استخوانی در گلویش گیر کرده بود، بدنبال کسی می گشت که آن را در آورد تا به لک لک رسید و از او درخواست کرد تا او را نجات دهد و در مقابل گرگ مزدی به لک لک بدهد. لک لک منقارش را داخل دهان گرگ کرد و استخوان را درآورد و طلب پاداش کرد. گرگ به او گفت همین که سرت را سالم از دهانم بیرون آوردی برات کافی است.
وقتی به فرد نالایقی خدمت می کنی تنها انتظارت این باشد که گزندی از او نبینیگاهی اشتباهمان در زندگی این است که به برخی آدم ها جایگاهی می بخشیم که هرگز
به خیالم تنها بوسه ای و آغوشی ! 
چه میدانستم که میدَرَد،بکارت روح آشفته ام را !
بر وزن درد ، هم رنگ لعنت ! 
و چه میدانستم که من میمانم و ذهنی ملتهب
از تهوع صبحگاهی یک زن !
آبستن شوریدگی لعنت 
و خون خشکیده ام ، تحفه ی آخرین دیدار
قابله را خبر کنید !  
غم برای رسیدن به سینه ها گُر گرفته ام ، امان نمیدهد !
گرگ ها را به میلاد طفل من دعوت کن و بند ناف را 
به دندان کفتار پیری از جانم بیرون بکش !
لالایی کودکم ! 
لاشه ی تو،ته مانده ی عشق،کودکم ! 
تو مرا به انزو
لیس فی الدار غیر نفسی دیّار
حال خوبی ندارم، مثل مجنون‌ها می‌مانم. بدنبال گریزگاهی برای این تنهایی و بی کسی می‌گردم. درد و سوزش معده دارم و عاطل و باطل دور خودم می‌گردم. 
رو تخت تنم یک رباط مچاله‌ست
درد هنوز کرختم نکرده و به هرچیزی دست می‌برم تا مسکنی برای دردم بشه بی‌فایده‌ست.
درد دارم. درد جدایی و تنهایی و بی‌کسی.
خودم خواسته بودم. باید طاقت بیارم تا بزرگ بشم
با نام و یاد خدا
این روزها همه بدنبال یافتن اکسیر جوانی هستند،این نیاز باعث شده است مراکز مختلفی برای پاسخ به نیاز مردم راه اندازی شود
به عنوان یک پزشک بر آن شدم تا سطح اگاهی مردم عزیز را با اطلاعاتی که در اختیارتان میگذارم افزایش بدهم تا در جستجوی نیاز خود خدای ناکرده به مسیر اشتباهی نروید.
ادامه مطلب
حباب‌ماهی نام یک گونه از تیره ماهیان کله‌گنده است. این ماهی ساکن آبهای عمیق در حوالی سواحل سرزمین اصلی استرالیا، تاسمانی و همچنین نیوزیلند می‌باشد. بدن این ماهی بر خلاف اغلب ماهی‌ ها دارای کیسه شنا برای شناور ماندن در آب نیست ولی در عوض بدنش چگالی کمتری از آب دارد و همین ویژگی به او کمک می‌کند تا بدون تلاش خاصی در نزدیکی بستر دریا شناور بماند و مانند بسیاری از شکارچیان هم روش خود بی‌حرکت منتظر می‌ماند تا طعمه یا چیز قابل خوردنی به او نزد

با اقدام به موقع مسافران و راننده این اتوبوس به سرعت از وسیله نقلیه تخلیه شدند و به کسی آسیب وارد نشد.
، یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از جیرفت به سمت کرمان در حال حرکت بود بامداد امروز در مجاورت تونل آذر دچار حریق شد، با اقدام به موقع مسافران و راننده این اتوبوس به سرعت از وسیله نقلیه تخلیه شدند و به کسی آسیب وارد نشد.

این در حالی است که جنگل های ارسباران تا چند وقت پیش با مشکلی به اسم قطع درختان جنگل های ارسباران همراه بود.لازم به توضیح است که جنگل های ارسباران دومین جنگل وسیع ایران است.

به گزارش ایلنا؛ رمحلی سانه های از وقوع آتش سوزی در جنگل های شهرستان خداآفرین و ورزقان خبر می دهند.
به ادعای این رسانه ها، آتش‌سوزی از روز دوشنبه آغاز شده و تا کنون ادامه دارد و چند صد هکتار از اراضی این منطقه طعمه حریق شده اند.
این در حالی است که جنگل های ارسباران تا چن
دانلود رایگان فیلم پیشونی سفید ۲
قسمت دوم فیلم پشیونی سفید به کارگردانی جواد هاشمی
کارگردان: سیدجواد هاشمی | ژانر: خانوادگی، کمدی | سال تولید: 1395 | تاریخ انتشار: تیر ماه 1398
مدت زمان: 89 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
حجم: متفاوت | سرمایه گذاران: حسین احمدی و مرتضی وطن خواه
خلاصه داستان: اختاپوس بدجنس بیماری عجیب و غریبی دارد که فقط با عصاره بدن آهوی پیشونی سفید می تواند سلامتی خود را به دست بیاورد، پس به روباه حیله گری به ن
 وانحضرت ع فرموده که رسول خدا ص فرمود رسولخداص فرمود هر که با تسلیت و دلجویی  خداوند تسلی نجوید در مفابل ناملایمات بردباری نکند و نفسش از حسرت های پی درپی بنداید و هر که چشم بدنبال انچه در دست مردمان دیگر است اندازد اندوهش فراوان گردد وسوز دلش درمان نپذیرد وهر که جز در خوردن و یا نوشیدن یاجامه پوشیدن برای خدای در نعمتی نبیند بطور تحقیق چنین کسی کردارشکم وکوتاه وعذابش نزدیک است
ماهی آب پاش (archer fisj) 
این ماهی در زیر آب در کمین حشره ای می ماند که روی برگ یا چیزی دیگه ای قرار میگیرد و قطرات آب رو طوری به طرفش پرتاب میکند که بعد از برخورد به حشره به داخل آب میفتد .
نشانه گری این ماهی سریع و باد قت صورت میگیرد و اگر با خطا مواجه شود با تکرار پرتاب آب شانس فرار را از طعمه میگیرد 
در کل پرتاب قطرات آب خیلی با دقت انجام میشه که باعث میشه  درصد خطاش بسیار پائین باشد 
پاریسولا لمپسوس’ زنی یونانی است که به همراه دختر نوجوانش، سالها طعمه هوسرانی‌های صدام و پسرش بوده، در کتابی، ماجرای روابط خود با صدام را تشریح کرده است.
به گزارش مشرق، "پریسولا لمپسوس" زنی یونانی است که در کتاب خود که در سوئد متتشر کرده، نوشته است که صدام، رئیس‌جمهور مخلوع رژیم بعثی عراق سالها به بهانه عشق به وی، او را در معرض انواع آسیب‌ها قرار داده است.
او در این کتاب، خاطرات خود را با صدام به رشته تحریر درآورده است و محتوای کتاب، بگونه
 یک روز سگی تکه گوشت بزرگی پیدا کرد . با خوشحالی ان را به دندان گرفت و
به سوی خانه اش به راه افتاد . سگ همان طور که به طرف خانه اش می رفت با
خودش فکر می کرد که این گوشت بزرگ و خوشمزه را به دوستانش نشان بدهد تا
آنها هم بدانند که او می خواهد امشب چه غذای لذیذ و خوشمزه ای بخورد ...
ادامه مطلب
بیشترین جوابهایی که میدهند عبارتند :
1 بار در 2 روز
1 بار در روز
2 بار در روز
؟؟
افرادی که 1بار در 2 روز غذا می دهند، اظهار میکنند بعلت اینکه پرنده ها کمتر تحت استرس ورود، قرار می گیرند، نتیجه بهتری حاصل می شود، 
ورود هرچه کمتر، تولید هر چه بیشتر
جواب:
اگر دادن غذا و آب تازه بر اساس برنامه ای منظم و همیشگی صورت گیرد، هیچ تاثیر منفی بر روی پرنده های مولد ندارد. ولی ورود غیر ا منظم، تاثیر منفی بر روی جفت های مولد دارد.
اگر وقت کافی دارید، بهترین روش تغ
با شروع آشوب های معترضان در عراق، عوامل سایبری نفاق در اقداماتی مشابه در سنوات قبلی سناریوی حمایتی خود را از معترضان آغاز و بدلیل نداشتن اطلاعات کافی، بار دیگر ضعف و ناتوانی خود را از طریق سرپل هایش در انتشار درخواست ارسال خبری از اوضاع فعلی در ایران و عراق را برای آنها، نشان می دهند.
به گزارش وبسایت مزاحمین خلق: تلگرام از محبوب ترین اپلیکیشن های مورد استفاده برای تیم سایبری نفاق بوده و این محبوبیت بارها توسط سرپل های این گروهک به مخاطبان م
من از ریاضی و جبر و حساب ترسیدم
از امتحان و سوال و جواب ترسیدم
من از مطالعه‌ی دین و زندگی؛ تنها
برای نمره و کسب ثواب ترسیدم
مدام تو گوشم داد زدی و کر بودم
می‌خواستی دکتر شم چون که تک پسر بودم
میون این همه دکتر، مهندس و قاضی
گناه من چیه که عاشق هنر بودم؟!
همیشه می‌گفتی نون تو قرص و آمپوله
به من چه ربطی داره که X مجهوله؟!
به من چه ربطی داره فلانی چیکاره‌س؟!
واسه تو معنی این زندگی فقط پوله؟!
چرا نمی بینی تو چشام شادی رو؟
بذار کنار این ژستای انتقادی
ﺳﺮﻋﺖ ﺁﻫﻮ 90 ﻠﻮﻣﺘﺮ ﺩﺭ ﺳﺎﻋﺖ ﺍﺳﺖ؛ﺩﺭ ﺣﺎﻟ که سرعت شیر 57 کیلومتر در ساعت ﺍﺳﺖ.ﺲ ﻄﻮﺭ ﺁﻫﻮ ﻃﻌﻤﻪ شیر می‌شود؟
"ﺗﺮﺱ" ،ترس ﺁﻫﻮ ﺍﺯ ﺷﺎﺭ ﺷﺪﻥ ﺑﺎﻋﺚ ﻣیشود ﻪ ﺍﻭ ﺑﺮﺍ سنجیدن فاصله خود با شیر مدام به "پشت ﺳﺮ" ﻧﺎﻩ ﻨﺪ،ﻭ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ همین سرعتش بسیار کم می‌شود! تا جایی که شیر میتواند به او برسد؛ یعنی ﺍﺮ ﺁﻫﻮ ﺑﻪ ﺸﺖ ﺳﺮﺵ ﻧﺎﻩ ﻧﻨﺪ طعمه ﺷﺮ نمیشود!
ﺍﺮ ﺁﻫﻮ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺧﻮﺩ ﺍﻤﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ؛ ﻫﻤﺎﻧﻮﻧﻪ ﻪ شیر به نیرویش ایمان د
صبح امروز در ابتدای درس خارج فقه: در این یکی دو روز حوادثی بدنبال مصوبه سران قوا در برخی شهرها اتفاق افتاد و متأسفانه مشکلاتی هم درست شد، تعدادی جان باختند و مراکزی تخریب شد/ چند نکته را باید توجه داشت؛ اولاً وقتی یک چیزی مصوبه سران کشور هست، آدم باید با چشم خوشبینی به آن نگاه کند. بنده البته به آقایان هم گفتم نظرات کارشناسها مختلف است و من هم صاحبنظر نیستم در این قضایا؛ لکن اگر سران سه قوه با پشتوانه کارشناسی تصمیم بگیرند من حمایت میکنم.
غالبا ورود سنگهای بالای 4 میلی متر بدرون حالب (که متشکل از عضلات صاف است) موجب اتساع حالب و تحریک گیرنده های درد حالب میگردند، هر چه شدت درد بیشتر باشد، علایمی همچون تهوع و استفراغ ظاهر میشود که صرفا با کنترل درد این دست علایم نیز آنأ برطرف میشوند.
مهم: بدنبال کنترل درد انجام سونوگرافی برای تعیین اندازه و محل سنگ جهت تعیین اقدام درمانی مناسب ضروری است.
ادامه مطلب
تمام آنچه ک بدان طغیان می کنی، از پس حس امنیتِ بزرگ منشانه پدرت است و تو از دنیای آن بیرون، هیچ نمی دانی. مگر عکس هایی ک توی قاب مستطیل شکلِ کوچک تلفن همراهت دیده ای. یا تمام نجواهای زیبایی ک از آهنگ ها شنیده ای؟ تمام آنچه ک باور کرده ای و به رویش، قدم بر می داری. نه حقیقت، تنها تلقین است. آن صورت صاف و ساده ات آن بیرون برای آدم ها، زیادی رنگین است. برای تو کارنامه عمل خلق، خلاصه ای از جنایات ننگین است. زندگی در خیابان موش ها؟ تویی ک زاده ی دربارِ ق
تمام آنچه ک بدان طغیان می کنی، از پس حس امنیتِ بزرگ منشانه پدرت است و تو از دنیای آن بیرون، هیچ نمی دانی. مگر عکس هایی ک توی قاب مستطیل شکلِ کوچک تلفن همراهت دیده ای. یا تمام نجواهای زیبایی ک از آهنگ ها شنیده ای؟ تمام آنچه ک باور کرده ای و به رویش، قدم بر می داری. نه حقیقت، تنها تلقین است. آن صورت صاف و ساده ات آن بیرون برای آدم ها، زیادی رنگین است. برای تو کارنامه عمل خلق، خلاصه ای از جنایات ننگین است. زندگی در خیابان موش ها؟ تویی ک زاده ی دربارِ ق
من گمشده‌ای دارم، درون خود، بیرون خود، در پهنای این جهان، من گمشده‌ای دارم که می‌جویم و نمی‌یابمش.
در میان جناق سینه‌ام و در میان دشت‌ها کوه‌ها کسی یا چیزی را می‌جویم. کسی یا چیزی که نیست.
درد بریدگی انگشتم را فشار می‌دهم آسوده‌تر از درد گمشدگی‌ست، لحظه‌ای آرام می‌یابم. دردش خسته‌ام می‌کند، دست می‌کشم و باز از نو آغاز می‌شود.... من گمشده‌ای دارم.... کجا بیابمت... در عرصه‌ی جهان خاکی و افلاکی هیچ چیز اغنایم نمی‌کند و من بدنبال آن یگان
غالبا ورود سنگهای بالای 4 میلی متر بدرون حالب (که متشکل از عضلات صاف است) موجب اتساع حالب و تحریک گیرنده های درد حالب میگردند، هر چه شدت درد بیشتر باشد، علایمی همچون تهوع و استفراغ ظاهر میشود که صرفا با کنترل درد این دست علایم نیز آنأ برطرف میشوند.
مهم: بدنبال کنترل درد انجام سونوگرافی برای تعیین اندازه و محل سنگ جهت تعیین اقدام درمانی مناسب توسط ارولوژیست ضروری است.
ادامه مطلب
" جهان سادگی "
من از ریاضی و جبر و حساب ترسیدم
از امتحان و سوال و جواب ترسیدم
من از مطالعه‌ی دین و زندگی؛ تنها
برای نمره و کسب ثواب ترسیدم
مدام تو گوشم داد زدی و کر بودم
می‌خواستی دکتر شم چون که تک پسر بودم
میون این همه دکتر، مهندس و قاضی
گناه من چیه که عاشق هنر بودم؟!
همیشه می‌گفتی نون تو قرص و آمپوله
به من چه ربطی داره که X مجهوله؟!
به من چه ربطی داره فلانی چیکاره‌س؟!
واسه تو معنی این زندگی فقط پوله؟!
چرا نمی بینی تو چشام شادی رو؟
بذار کنار این ژ
انصافا چه‌طوریه که تو هیچ اتفاقی کنار «مردم» نیستید و فقط جایی که می‌شه تو سر حکومت زد سر و کله‌تون پیدا می‌شه؟آرزوی سرنگونی این رژیم رو دارید؟ چشم دیدنش رو ندارید؟ از صدر تا ذیلش حالتون رو به هم می‌زنه؟ باشه! ولی این رفتارتون فقط همه چیز رو بدتر می‌کنه. با این طرز فکر و اَه و پیف کردنتون از نظر روحی و روانی مردم رو اذیت می‌کنید. مردم رو مقابل مسئولین تامین امنیتشون می‌ذارید، اعتماد عمومی رو از بین می‌برید، مردم رو چند دسته می‌کنید، تنش
ﺳﺮﻋﺖ ﺁﻫﻮ 90 ﻠﻮﻣﺘﺮ ﺩﺭ ﺳﺎﻋﺖ ﺍﺳﺖ؛ﺩﺭ ﺣﺎﻟ که سرعت شیر 57 کیلومتر در ساعت ﺍﺳﺖ.ﺲ ﻄﻮﺭ ﺁﻫﻮ ﻃﻌﻤﻪ شیر می‌شود؟
"ﺗﺮﺱ" ،ترس ﺁﻫﻮ ﺍﺯ ﺷﺎﺭ ﺷﺪﻥ ﺑﺎﻋﺚ ﻣیشود ﻪ ﺍﻭ ﺑﺮﺍ سنجیدن فاصله خود با شیر مدام به "پشت ﺳﺮ" ﻧﺎﻩ ﻨﺪ،ﻭ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ همین سرعتش بسیار کم می‌شود! تا جایی که شیر میتواند به او برسد؛ یعنی ﺍﺮ ﺁﻫﻮ ﺑﻪ ﺸﺖ ﺳﺮﺵ ﻧﺎﻩ ﻧﻨﺪ طعمه ﺷﺮ نمیشود!
ﺍﺮ ﺁﻫﻮ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺧﻮﺩ ﺍﻤﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ؛ ﻫﻤﺎﻧﻮﻧﻪ ﻪ شیر به نیرویش ایمان د
نقرس چگونه ایجاد میشود
همانطور که گفته شده علت اصلی نقرس تجمع اسید اوریک در بدن است. اسید اوریک در واقع پسماند متابولیسم و سوختن پروتئین در بدن است. گاهی اوقات بر اثر تولید زیاد این ماده در بدن و یا ناتوانی کلیه در دفع آن این ماده بطرز غیر طبیعی در مایعات بدن جمع شده و بدنبال آن بلورهای این ماده در مفاصل بدن رسوب میکند. رسوب بلورهای اسید اوریک در بدن موجب تحریک سلول های ایمنی شده و بدنبال آن موجب التهاب و درد مفصل می شود.
ادامه مطلب
سئوی داخلی
سئو تارنما از دو بخش سئو داخلی onpage ( سئوی آن پیج ) و سئوی آف پیج ( سئو خارجی ) تشکیل می گردد . onpage seo تیم فرآیندهایی است که برای با صرفه سازی صفحه های داخلی وب سایت برای موتورهای کاوش انجام می شود که ارتقای سکو و ارتقا ترافیک وب سایت را بدنبال داراست .

ادامه مطلب
حضرت زهرا سلام الله علیها

دل من بی تو  «دیر یا زود» استبی تو آیینه بود و نابود استدور افتاده پلکم از رویتسایه از آفتاب مطرود استتکیه بر خویش فاش­گوی بلاستدرد پهلو ز دست مشهود است مگر آیی ز کوی رنگرزانکه لباس تو جلوه­ آلود استچشم در رفتن از خود است چو تویکی از شیعیان ما رود استرو گرفتی به زلف خویش ز منسر شعله خضابش از دود استخنده ­ات طول اگر کشید چه باکدیر هم در مذاق ما زود استراه خود را گرفته گویا دردحالت انگار رو به بهبود استزخم اگر خورده ­
اینستاگرام مثل هر شبکه اجتماعی دیگری یکسری قوانین دارد که در صورت رعایت نکردن آنها کاربران جریمه خواهند شد، بلاک شدن کوتاه مدت و بلند مدت نمونه های رایجی از این جریمه ها هستند.
مواردی که در ادامه می آیند اگر رعایت نشوند منجر به بلاک شدن پیج اینستاگرام تان خواهد شد.
1. اطلاعات حساب کاربری خود را کامل کنید
اگر اطلاعاتی کامل در پروفایل اینستاگرام خود نداشته باشید. یعنی عکس پروفایل و یا بیوگرافی کوتاهی از خود نداشته باشید اینستاگرام اکانت شما ب
سئو در مشهد 
لغات نامرئی: افزودن عبارات کلیدی نامرئی به مطالب نیز ممنوع میباشد. بعضا از وبسایت هایی که با سئوی کلاه سیاه عمل مینمایند، با تولید متنی همرنگ با رنگ پس‌مورد کاغذ، مبادرت به تولید seo مینمایند. مثلا شما با جستجوی عبارت کرم ضدآفتاب و کلیک کردن بر روی پیوند خرید آن با کاغذ فروش ماسک چهره مواجه گردید. در‌این‌صورت این وبسایت مقاله مرتبط با کرم ضدآفتاب را در ورقه متبوع داراست، ولی این متن برای شما قابل مشاهده وجود ندارد چون به رنگ دو
هر چند که سخت است غم هجر شهیدی
خرسند ز آنم  که به مقصود رسیدی

ای شیر دلاور که شدی مالک اشترسردار سرافراز تو سالار شهیدی

در حمله گرگان به تو در خط مقدمدیدند که هرگز به عقب پا نکشیدی

از شوق ملاقات شهیدان همه ی عمردر جبهه اسلام سراسیمه دویدی
خَم گشت به تعظیم تو دنیای پُر از کفرای سَرو مقاوم نه شکستی نه خمیدی

در جبهه دشمن که همه فکر فرارنددیدند تو سرشار غروری و امیدی

هر چند که داغ تو در این سینه نگنجدبر خط خمینی نفس تازه دمیدی

از هم چو در
باغ وحش پاتان لالیتپور
شهر لالیتپور با نام قدیمی پاتان در کشور نپال که در کنار کاتماندو قرار گرفته، شهری غنی از میراث فرهنگی مذاهب بودا و هندو به شمار می‌آید. «لالیتپور» (Lalitpur)، با نام قدیمسومین شهر بزرگ نپال، بعد از پخارا و کاتماندو، بیشترین شهرت خود را مدیون میراث فرهنگی غنی، به ویژه هنر و صنایع سنتی آن است. برآورد می‌شود که شهر را در زمان سلطنت «ویرا دِو» (Vira Dev)، در سال ۲۹۹ بعد از میلاد مسیح ساختند. 
تنها باغ‌ وحش نپال در ناحیه جنوب غربی
دوستان وطلاب محترمی که بدنبال خرید کتاب هستند
انتشارات حوزه علمیه خراسان بمناسبت دهه فجر تخفیف قابل ملاحظه 50 درصدی را برای طلاب عزیز لحاظ کرده است.
آدرس و توضیحات دیگر در پوستر آمده است.
لطفا بدیگر دوستان اطلاع رسانی نمائید.
واحد پژوهش
او ظالم بود 
دیگر شُده بود عادت ما
دیگر جایِ شکایتی انگار نبود
در بین مردم فقط به اندازه ی حرف و حدیثی جای داشت و نقل غیبتها 

کم کم، کم کم
زندگی که جریان داشت
بُرد با خودش به دنبال جریانِ ...نبودن.. 

..... و دیگر واقعا نبود
هیچ حسی هم انگار نبود و انگار مینمود به نبودن نیز
انگار....

عِـــشق.. 

شده است طعمه ی حرف
حرفِ دوست داشتن 
و انگاری از هوس

...ادامه دارد..
او ظالم بود
و عشق سکوت کرد به حُرمتش 
برای بقایی انفرادی 
اما
فقط بقاء..

او بهان
تا قسمت 4 با زیرنویس انگلیسی چسبیده اضافه شدبا حضور J.Y.P و اعضای Twiceخلاصه : این یک برنامه رقابتی ژاپنی هست که در اون جی وای پی بدنبال اعضا برای تشکیل یه گروه دختر ژاپنی هست.  این برنامه جذاب اخیرا محبوبیت زیادی پیدا کرده.
ادامه مطلب
نماشگاه های کتاب همیشه برای من یه فرصت بوده تا از کتاب های خوب بهره بگیرم، اما گاهی اوقات همین نمایشگاه ها با کتاب های بنجلی گه برای فروش می‌آورند فقط میخواهند که جیب مردم را خالی و جنس خود ر ابه فروش برسانند. لطفا دنبال کتاب هایی که موفقیت سه سوت را نشانه رفتند نباشید چون فقط باعث میشه که ذهن ما تنبل بار بیاد و اصلا دیگه چیزی بنام تلاش برایش معنایی پیدا نمیکند. 
لطفا در کتاب هم بدنبال بهترین ها باشید. 
اگه کتاب خوبی می‌شناسید که ارزش خوانده
❣یک دقیقه مطالعه

عمر عقاب ۷۰ سال است ولی به ۴۰ که رسید چنگال هایش بلند شده و انعطافِ گرفتن طعمه را دیگر ندارد..
نوک تیزش کند و بلند و خمیده میشود و شهبال های کهنسال بر اثر کلفتی پَر به سینه میچسبد و دیگر پرواز برایش دشوار است.

آنگاه عقاب است و دوراهی:
  --> بمـیرد یـــــا دوباره متولد شود<--

ولی چگونه؟؟

عقاب به قله ای بلند میرود نوک خود را آنقدر بر صخره ها میکوبد تا کنده شود و منتظر میماند تا نوکی جدید بروید. با نوک جدید تک تک چنگال هایش ر
⚪شکستگی فمور و تیبیا شدید آقای 54ساله از آستارا که بدنبال برخورد دیسک تراکتور به تیبیا و فشار به فمور این حادثه پیش اومد. و با تکنیک الیزاروف درمان شد.
آدرس مطب تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410
تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178
وبسایت
Www.baharteb.blog.ir
@bahartebkaran
شما هم می توانید بهترین در این حرفه باشید
با این مجموعه خود را برای یک شغل مناسب آماده کنید
آموزش عکاسی حرفه ای بصورت کاملا فارسی
هر انسانی دلایلی برای عکاسی وتصویربرداری دارد برخی
برای سرگرمی برخی بصورت حرفه ای و شغلی و بعضی هم برای تحقیقات علمی بدنبال این
حرفه هستند اگر شما بدنبال هرکدام از این موارد هستید این محصول را حتما به شما
پیشنهاد می کنیم. 
برای دیدن توضیحات کامل و یا خرید پستی و یا عکس
محصول اینجا را کلیک کنید . 
شما هم می توانید بهترین در این حرفه باشید
با این مجموعه خود را برای یک شغل مناسب آماده کنید
آموزش عکاسی حرفه ای بصورت کاملا فارسی
هر انسانی دلایلی برای عکاسی وتصویربرداری دارد برخی
برای سرگرمی برخی بصورت حرفه ای و شغلی و بعضی هم برای تحقیقات علمی بدنبال این
حرفه هستند اگر شما بدنبال هرکدام از این موارد هستید این محصول را حتما به شما
پیشنهاد می کنیم. 
برای دیدن توضیحات کامل و یا خرید پستی و یا عکس
محصول اینجا را کلیک کنید . 
برای ایجاد ایدز ، فرد باید مبتلا به HIV شود. اما ابتلا به HIV لزوماً به معنای ابتلا به بیماری ایدز نیست.
HIV چیست؟
HIV ویروسی است که به سیستم ایمنی بدن آسیب می رساند. سیستم ایمنی بدن به بدن در مقابله با عفونت ها کمک می کند. HIV درمان نشده سلولهای CD4 را که نوعی سلول ایمنی به نام سلولهای T هستند ، آلوده و از بین می برد. با گذشت زمان ، از آنجا که HIV سلولهای CD4 بیشتری را از بین می برد ، احتمال ابتلا به انواع مختلفی از عفونت ها و سرطان ها را بدنبال دارد.
ادامه مط
دیدم دم پارک حبیب آباد تابلوی بیمارستان برخوار را زده بودند .. اولا  این بیمارستان حالا حالا ساخته بشو نیست . ثانیا به مردم عزیز بگم ساختن بیمارستان خوشحالی نداره یه ناراحتی بزرگه ..وزارت بهداشت از این طرف به هر آشغالی مجوز میده و خوراک مردم می کنه تا از  طرف  دیگه بتوانه مریض تولید  و بیمارستانها را زیاد کنه و پزشکانش که خون مردم را دارند می مکند را به یک نوایی برسونه .. مردم عزیز فکر خوراکتون باشید تا طعمه همچین جاهایی نشید.
از این شکل استراتژی ها، به وفور مشاهده میشه. بهترین حالت اینه که از محصولات یا خدمات شرکت، سه حق انتخاب با قیمت‌های متفاوت به مشتری ارائه میشه. اگر دو محصول رو پیش روی مشتری قرار داده بشه، احتمالا مشتری، محصول ارزونتر رو انتخاب میکنه. اما اگر سه محصول به اون نشون داده بشه، احتمال اینکه محصول دوم یا همون وسطی رو انتخاب کنه خیلی بیشتره.
ولی اگر در نظر دارند که مشتری، "محصول سوم" که گرونتر یا بزرگتر هست رو خریداری کنه، اینجا تکنیک طعمه به درد می
((ارتباط با مشتری))قطعا اگر سری به کسب و کارها (شرکت های)اطراف خود بیندازیم به این نتیجه میرسیم که تمام شرکت ها با تمام تلاش بدنبال راهی برای ارتباط با مشتری خود واقناع او هستند.مهمترین گام برای ارتباط با مشتری شناخت نیاز ها وانتظارات اوست .یعنی اینکه ما باید بدانیم مشتری به چه دلیلی به سراغ کسب و کار و ایده ی ما آمده واینکه حداقل انتظارات او از تولیدی ما چیست؟این ارتباط با مشتری به صورت مستقیم یا غیر مستقیم انجام میشود.یا ما باید به صورت مستق
باسلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی؛
این سایت به تازگی آغاز به کار کرده است و بزودی مطالب جذابی پیرامون ازدواج ٬ خانواده و همسرداری بر روی آن بارگزاری خواهد شد.
همچنین بخشی به پاسخ سؤالات شما اختصاص می یابد.
اگر شما بدنبال مطلبی به این سایت آمده اید و آن را پیدا نمیکنید ! ما به شما میگوییم سیاستمان اندکی فرق کرده است و بنابه دلایلی تعدادی از مطالب حذف شده اند !
اما به شما این مژده را می دهیم که با دنبال کردن ما و دادن نظرات خود می توانید مطالب م
تا قسمت 9با زیرنویس انگلیسی چسبیده اضافه شدبا حضور J.Y.P و اعضای Twiceخلاصه : این یک برنامه رقابتی ژاپنی هست که در اون جی وای پی بدنبال اعضا برای تشکیل یه گروه دختر ژاپنی هست.  این برنامه جذاب اخیرا محبوبیت زیادی پیدا کرده.
ادامه مطلب
مارمولک یکی از جانوران مفید برای باغچه و دوست گیاهان است. بنابراین اگر میخواهید سلامت خاک و گیاهان خودرا حفظ یا تقویت کنید، روشهای جذب مارمولک به باغچه را یاد بگیرید.
 در صورتی که نیازهای مارمولکها را تامین کنید میتوانند در باغچه ها و فضاهای سبز شهری و روستایی نیز زندگی کنند. باغچه های در هم ریخته برای مارمولکها شرایط زندگی را فراهم میکنند. مارمولک به مکانی برای پنهان شدن و کمین کردن برای شکار طعمه و تغذیه و استراحت نیاز دارد و همچنین به پن
آسیب شناسی وضع فعلی آموزش و پرورش و آموزش عالی کشور را نه در اشتباهات یا ناکارآمدی افراد بی سواد و نا آگاه و غافل، که در جرائم بعضی دانش آموختگان وفارغ التحصیلان از این دستگاه ها، باید جستجو کرد که با «طعمه نگری» به منصب‌ها، اشتهای تصرف پیدا می‌کنند و با بهره گیری حرفه ای از موج آفرینی حزبی و دامن زدن به رقیب هراسی و انواع شعار آزادی و خدمت، فریب می دهند و بالأخره با مصادره شعار آزادی وخدمت برای خود و خویشاوندان، با «چراغ دانش» گزیده تر کال

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

السلام علیک یا قائم آل محمد عجل الله تعالی فرجه الشریف