نتایج جستجو برای عبارت :

سازش خفت‌بار تخصص منافقین است

گواهی عدم امکان سازش چیست؟
قانون حمایت خانواده سال 1353 , گواهی عدم امکان سازش را وارد نظام حقوقی ایران کرد.
زمانی که زن و شوهری برای درخواست طلاق به دادگاه مراجعه می کنند , دادگاه در ابتدای امر هر دو را به سازش دعوت می کند و آنها را به یک فردی که به وی به اصطلاح داور می گویند ارجاع می دهد.
اگر داور نتواند بین آنها صلح و سازش برقرار کند , گواهی عدم امکان سازش صادر خواهد شد.
تصمیم های دادگاه مبتنی بر طلاق
درخواست طلاق دو حالت دارد :
اول اینکه زن درخوا
آیا همه موضوعات قابل صلح و سازش هستند ؟
شایان ذکر است در این مورد علی الاصول همه امور قابل صلح و سازش هستند اما باید توجه داشت:
الف) جنبه عمومی جرم قابلیت صلح و سازش ندارد ولی جنبه خصوصی جرم قابل صلح و سازش است
ب)برخی امور قابل اسقاط نیستند در نتیجه نمیتوانند مورد صلح و سازش قرار بگیرند از جمله ولایت قهری ، بطلان نکاح و یا اثبات نسب
ج)دعوای ورشکستگی چون دارای جنبه عمومی است قابل سازش نیست.
د)در مورد اموال عمومی و دولتی باید بدانیم که صلح و ساز
مقدمه
در مواجهه با اقدامات سلطه گرایانۀ امریکا، درمجموع، دو دیدگاه مطرح شده است: یک دیدگاه معتقد به لزوم سازش و پذیرش خواسته های امریکا است. از نظر این دیدگاه، هرگونه چالش و مقاومت در مقابل امریکا پیامدها و هزینه‎هایی همچون تحریم و حملۀ نظامی را بر کشور تحمیل می‎کند. لذا، برای در امان ماندن از هزینه‎ها و پیامدهای مذکور، باید دست از مقاومت و ایستادگی برداشت و تن به سازش با امریکا داد و خواسته های آن کشور را پذیرفت. اما در مقابل، دیدگاه دیگر
تخصص طب فیزیکی و توانبخشی
 تخصص طب فیزیکی و توانبخشی : ایران جزو اولین کشورهایی است که دارای تخصص طب فیزیکی و توانبخشی شده و اولین کشور خاورمیانه می باشد که متخصص طب فیزیکی داشته است. 

برای مشاهده متن کامل مقاله تخصص طب فیزیکی و توانبخشی روی لینک تخصص طب فیزیکی و توانبخشی کلیک کنید.
ادامه مطلب
از هر چیزی که محیط خانواده را متشنج و دچار افسردگی و هیجان‌های بی‌مورد نماید، اجتناب کنید. هم زن و هم مرد بنا را بر سازش و همزیستی و همراهی بگذراند. آنچه در خانواده خیرات وجود دارد، مال زن و شوهر است و در نهایت مال فرزندان است، مال یک طرف نیست. اگر خدای ناکرده در محیط خانواده بی‌محبّتی و عدم اطمینان و صمیمیت باشد، رنجش مال هر دو طرف است. ۱۳۷۶/۹/۶

بسم الله الرحمن الرحیم
می گوییم شجاعت می گویند ماجراجوییمی گوییم عدالت می گویند گدا پروریمی گوییم انقلابی بودن می گویند تند رویمی گوییم ولایت مداری می گویند تقلید کورکورانهمی گوییم استقلال می گویند انزواطلبی
و همچنین ...می گوییم سازش می گویند تعاملمی گوییم محافظه کاری می گویند عقلانیتمی گوییم وطن فروشی می گویند دور کردن سایه جنگمی گوییم غارت بیت المال می گویند برداشتن حق از سفره انقلابمی گوییم حقوق نجومی می گویند افزایش دستمزد به دلیل ت
برای اجرایی کردن طلاق دادگاه از زوجین گواهی عدم امکان سازش میخواهد که بعد از گذراندن کلاسهای مشاوره داده میشود این خود دارای اعتباری است که برای آن زمانی گذاشته اند برای بیشتر دانستن در این زمینه به سایت گروه وکلای پارسای رفته وبخوانید ما هم این مطلب را در این بلاگ به اشتراک میگذاریم
مدت اعتبار گواهی عدم امکان سازش
همانطور که در تمام رای های طلاق توافقی ( گواهی عدم امکان سازش) نوشته می شود مدت اعتبار آن سه ماه است بدین معنی که اگر زوجین یا و
به استناد سایت مشاوره حقوق خانواده دینا ، گواهی عدم امکان سازش در مواردی صادر می شود که طلاق توافقی ، به درخواست مرد و به تقاضای زن ( در صورتی که وکالت در طلاق داشته باشد ) صادر می شود . اما حکم طلاق زمانی صادر می شود که زن به دادگاه دادخواست طلاق داده باشد ؛ بدون اینکه وکالت در طلاق داشته باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت گواهی عدم امکان سازش و حکم طلاق بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/35/تفاوت-گواهی-عدم-امکان-سازش-
فسخ نکاح   
 فسخ عقدازدواج
در یک مورد زوج به علت جنون زوجه، تقاضای فسخ نکاح را نموده و پس از طرح دعوی در دادگاه با هم توافق نموده و در حال حاضر با هم زندگی می‌نمایند، آیا زوج می‌تواند کماکان از خیار فسخ مذکور استفاده نماید؟
نظریه مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضاییه
 شماره ۷۹۳۹/۷ - ۱۳۸۳/۱۰/۲۲

مطابق ماده۱۱۳۱ قانون مدنی (خیار فسخ فوری است و اگر طرفی که حق فسخ دارد، بعد از اطلاع به علت فسخ، نکاح را فسخ نکند، خیار او ساقط می‌شود...) و چون حسب مدلول است
 وصیت شهید ابراهیم همت به جوانان :
  مادر جان من متنفر بودم و هستم از انسانهای سازش کار و بی تفاوت و متاسفانه جوانانی که شناخت کافی از اسلام ندارند و نمی دانند برای چه زندگی می کنند و چه هدفی دارند و اصلا چه می گویند بسیارند. ای کاش به خود می آمدند.
 از طرف من به جوانان بگوئید چشم شهیدان و تبلور خونشان به شما دوخته است بپاخیزید و اسلام را و خود را دریابید نظیر انقلاب اسلامی ما در هیچ کجا پیدا نمی شود نه شرقی - نه غربی؛ اسلامی که : اسلامی ... ای کاش م
منبع : برگزیده تفسیر نمونه، ج 2، ص: 382

فَاسْتَقِمْ کما أُمِرْتَ وَ مَنْ تابَ مَعَک وَ لا تَطْغَوْا إِنَّهُ بِما تَعْمَلُونَ بَصیر(هود، آیه 112)
استقامت کن استقامت!
پس از ذکر سرگذشت پیامبران و اقوام پیشین و رمز موفقیت و پیروزی آنها و پس از دلداری و تقویت اراده پیامبر از این طریق در این آیه، مهمترین دستور را به پیغمبر اکرم صلّی اللّه علیه و آله می دهد و می گوید:
«استقامت کن همان گونه که به تو دستور داده شده است» (فَاسْتَقِمْ کما أُمِرْتَ).
ادامه مط
♫♫
رو به راه نیست احوالم ، شبا بد روزا درگیرِ کارم
حالم خوش نی ، تو منو کشتیــ
پشتِ پنجره میشینم و خنده این پشت نی
اخما توو هم ، غُصه ها کوهن
انگار مجبورم که ازت دورم
بی تو این شب ها چقده شومن
چقده رفتارت تاثیر داره رو من
نه میتونم جلوت این بحثه رو بازش کنم
نه میتونم با غمِ تنهایی سازش کنم
نه غرور اجازه میده که به تو خواهش کنم
ولی من دلم پَر میزنه موهاتو نوازش کنم
نه غرور اجازه
گروه مشاورین حقوقی موسسه پارسه در زمینه های مختلف حقوقی به شرح ذیل مشاوره میدهد.
۱ _ تنظیم انواع دادخواست و شکواییه و نیز لوایح دفاعیه بدون قبول دعاوی مربوطه بنابر درخواست  مراجعه کنندگان
۲ _ انجام مشاوره و راهنمایی و ارائه طریق  صحیح قانونی و کمک فکری به مراجعه کنندگان جهت تسریع و پیگیری دعاوی تا حصول نتیجه
۳ _ تشکیل جلسات مذاکره و مصالحه و سازش فی مابین اطراف پرونده حسب درخواست مراجعه کنندگان و تنظیم صورتجلسه سازش وفق مقررات قانونی و قبول
همسرم بعد از اینکه نامه عدم سازش را تحویل دادیم برای ثبت طلاق حاضر نمیشه می خواستم بدونم من به عنوان یه مرد که زوجه من مراجعه نمی کند می توانم خودم به دفتر طلاق مراجعه کنم و طلاق ثبت کنم ؟ یا حتما همسر من باید در دفتر طلاق بیاید؟ با تشکر

باسلام در این خصوص ماده 35 قانون حمایت خانواده مقرر کرده است: «هرگاه زوج در مهلت مقرر به دفتر رسمی ازدواج و طلاق مراجعه و گواهی عدم امکان سازش را تسلیم کند، درصورتی که زوجه ظرف یک هفته در دفترخانه حاضر نشود سرد
شاخصه‌ی نفاق دشمنی با رهبر زنده و حی و حاضر جامعه‌ی اسلامی است. به عبارتی مشکل منافقین با ولایت است؛ اگر ولی پیامبر باشد می‌گویند: «از بشر نباید اطاعت کرد.» اگر ولی امام باشد، با حفظ احترام پیامبر(ص) و سلام و صلوات بر او، با امام در می‌افتند. اگر ولی نائب خاص باشد، می‌گویند: «به شرطی حاضریم اطاعت کنیم که خود امام بگوید.» و اگر نائب عام باشد می‌گویند: «باز اگر نائب خاص بود یک چیزی! اما این‌جوری اصلا!»تکبری که باعث شد در امم سابق بسیاری از خو
دانلود اهنگ جدید تتلو به نام نوازش
♫♫
رو به راه نیست احوالم ، شبا بد روزا درگیرِ کارم
حالم خوش نی ، تو منو کشتیــ
پشتِ پنجره میشینم و خنده این پشت نی
اخما توو هم ، غُصه ها کوهن
انگار مجبورم که ازت دورم
بی تو این شب ها چقده شومن
چقده رفتارت تاثیر داره رو من
نه غرور اجازه میده که به تو خواهش کنم
ولی من دلم پَر میزنه موهاتو نوازش کنم
نه میتونم ب
تو محوطه سبز کنار بیمارستان، بین درختای بلندش و چمناش، تاب و سرسره و الاکلنگ بود. کلی تاب‌بازی کردم و با فاطمه حرف زدم. با هم از نظر روحی و علایق تحصیلی هم‌فازیم. نتیجتاً که حرفهامون هم برای هم قابل درک بود. از طبیعت و غریزه حرف زدیم، از اینکه به نظر من ما ناخودآگاه -غریزی- سمت چیزایی گرایش پیدا می‌کنیم که لازممون‌اند یا مطابق روحیه و طبیعتمون و عوامل اجتماعی سرکوب می‌کنند این گرایشاتمون رو و موجب افسردگی می‌شن. از سیستم بدِ آموزش پزشکی حر
نظریه های سازش شغلی و عوامل موثر بر آن

این تحقیق نظریه های سازش شغلی و عوامل موثر بر آن را مورد بررسی قرار می دهد.
مشخصات فایل

تعداد صفحات
22

حجم
38 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

توضیحات کامل

ادامه مطلب
انقدر تشنه ی یک فضای حقیقی و ماده و فعالیت بدنی و گرفتن نتیجه های واضح و کوتاه مدت بودم و انقد تشنه ی تخصص داشتن که با تمام وجود چسبیدم به طراحی الگو و بریدن و دوختن و حظ کردن از دیدن زحماتم در شمایل زیبا و برازنده!
مدت هاست از عالم غیب و مجاز دور شدم و هیچی برام لذت بخش تر از ثمر دادن پارچه ها نیست وقتی انقد با علاقه باغبونیش میکنم...
احساس میکنم خدا هم درکم میکنه و نیازمو میفهمه و میدونه تلاشم در راستای آثار تربیتی کاره...
امام علی ع : ارزش هرکس ب

بیماری‌های کلیه کودکان؛ مثانه و مجاری ادرار در کودکان (نفرواورولوژی کودکان) از سال 1966 میلادی کودکان مبتلا به انواع بیماری‌های کلیه و مجاری ادرار در ایران تحت نظر و ویزیت نفرولوژیست‌ها قرار می‌گرفتند. از سال 1990 برنامه‌ریزی برای گرفتن دستیار فوق تخصص نفرولوژی کودکان آغاز شد.
ادامه مطلب
باتلاق سازش
بعضی می‌گویند «چالش با قدرت‌ها هزینه دارد»! بله، چالش هزینه دارد، امّا سازش هم هزینه دارد. شما ملاحظه کنید دولت سعودی برای اینکه با رئیس‌جمهور جدید آمریکا بتواند سازش بکند، مجبور می‌شود بیش از نیمی از ذخایرِ موجودی مالی خودش را در خدمت هدف‌ها و طبق میل آمریکا هزینه کند. این‌ها هزینه نیست؟ سازش هم هزینه دارد.۱۳۹۶/۳/۱۴-رهبر انقلاب
محمدرضا دوست‌محمدی:هنرمندان انقلابی باید درصدد افزایش تخصص‌های هنری‌شان باشند و با حرف، ادعا و شعار نمی‌توان کار کرد و این تخصص‌ها باید به روز باشند هم‌چنین هنرمند انقلابی باید فعال و پُرکار باشد و خموده و افسرده نباشد.

ارسال و پخش فیلم به جشنواره ها، تخصصی است مانند دیگر تخصص ها در دنیای فیلم و سینما، تخصصی که خیلی ها بویی از آن نبرده اند ولی خود را علامه‌دهر می نامند. این تخصص مانند تخصص های دیگر دست نیافتنی نیست، تنها نیاز به وقت دارد و استعدادی درونی. اما باید دانست که تخصص هایی که در سینما وجود دارد به سه دسته تقسیم می شوند. تخصص های اکتسابی، ذاتی و دسته‌ی معدودی از هر دو. علم ارسال و پخش فیلم به جشنواره ها در دسته ی سوم قرار می گیرد همچون کارگردانی که ن
نگذارید تخصص و خبرگیتان چشم شما را ببندد.
در این مقاله می آموزید که چگونه از افتادن در دام تخصص و تواناییهای خودتان نجات یابید.
نویسنده: سیدنی فینکلشتاین
منبع: هاروارد بیزنس ریویو https://hbr.org/2019/05/dont-be-blinded-by-your-own-expertise
به نظر می رسد تخصص در زمینه های حرفه ای یک کالای ارزیابی نشده است. شرکت ها آن را از لوازم کارایی بالا و توانایی رهبری می دانند و در هنگام استخدام یا انتصاب افراد به سمتهای کلیدی، به آن وزن زیادی میدهند. اما من طی یک دهه گذشته با مطال
مراجعه به متخصص اطفال برای درمان بیماری های روحی و جسمی نوزادان بهترین گزینه محسوب می شود چرا که ما تخصص کافی در رابطه با بیماری و درمان های اطفال  را داریم. با توجه به اندام درونی نوزادان مسلما فوق تخصص اطفال بیشتر می توانند بیماری های احتمالی اطفال را که ناهنجاری های مادرزادی نمونه هایی از آنها محسوب می شوند را شناسایی و در جهت درمان آنها اقدامات لازم را به انجام برسانند. در ادامه بیشتر به معرفی وظایف این متخصصین خواهیم پرداخت.
متخصص اط
تحقیق حقوق زن، نکاح و طلاق
دانلود تحقیق تحقیقاتی رشته حقوق با موضوع حقوق زن، نکاح و طلاق، در قالب فایل word و در حجم 130 صفحه. اجرای صیغه طلاق و ثبت آن پس از رسیدگی دادگاه و صدور گواهی عدم امکان سازش صورت خواهد گرفت. متقاضی گواهی عدم امکان سازش ...
دانلود تحقیق تحقیقاتی رشته حقوق با موضوع حقوق زن، نکاح و طلاق، در قالب فایل word و در حجم 130 صفحه. اجرای صیغه طلاق و ثبت آن پس از رسیدگی دادگاه و صدور گواهی عدم امکان سازش صورت خواهد گرفت. متقاضی گواهی عدم امکان سازش ...
ممکن است شما برای مشکب پیش آمده برای شما به پزشک مراجعه کرده باشید و پزشک برای درمان بیماری، شما را به متخصص غدد ارجاع دهد و شما میبایست برای درمان بیماری خود به فوق تخصص غدد خوب مراجعه کنید.
پزشک فوق تخصص غدد به بررسی بیماریهای غدد درون ریز و ارایه درمان یا کنترل این اختلالات میپردازد. غدد درون ریز در بزرگسالان شامل غدد تیرویید، فوق کلیوی، بخش درون ریز لوزالمعده و غدد لنفاوی میباشند. همچنین بررسی اختلالات رشد و کوتاهی قد و بررسی علل و درمان
تاریخ، برزیل را با دو پدیده قهوه و
فوتبال می شناسد. پله، کافو، سوگراتس، روماریو و قهوه های ناب و خوش طعمی
که دنیا را قبضه کرده است. در کنار این پرچمداری ها، برزیلی ها خودرو هم
تولید می کنند، هر چند این خودروها به ماشین های آمریکایی، ژاپنی، اروپایی و
کره ای نمی رسد اما آن ها توانسته اند از همین بضاعت به صادرات هم برسند.
آنها دستی در تولید جنگ افزار و سلاح نیز دارند؛ البته این سلاح ها خیلی
ساده تر از نوع آمریکایی است.
هر گاه اسم فرانسه به میان
— وظیفه آمیگدال: پردازش ترس— فلج هایپرکالمیک: فلج عضلانی، انقباض دوره‌ای دردناک در اثر افزایش پتاسیم خارج سلولی— ماهیچه‌های صاف نیز دارای سیگنال الکتریکی هستند.— انتقال‌دهنده‌های عصبی درشت مولکول: اثرگذاری کند— انتقال‌دهنده‌های عصبی ریز مولکول: بر کانال‌های یونی اثر می‌گذارند.— دندریت: به واسطه هدایت یونی، سیگنال را انتقال می‌دهند.— خستگی سیناپسی: مصرف ویزیکول‌های پیام‌رسان— گیرنده درد: عدم سازش کامل— گیرنده ماینسر: لمس، ک
قضیه صلح امام حسن با معاویه، از مسائل مهمّ تاریخ اسلام است، باید مورد بر رسی ودقّت قرار گیرد. بدون هیچ تردیدی این تفاوت ها به جریان های مهمّ زمان امامان بازگشت دارد، نه به ویژگیهای روحی آنان، این گونه نیست که امامان یکی اهل مبارزه و ستیز ودیگری اهل سازش باشد، این گونه شناخت از اندیشه ورفتار امامان، شناخت دور از حقیقت و خرافه ای است...
ادامه مطلب
قضیه صلح امام حسن با معاویه، از مسائل مهمّ تاریخ اسلام است، باید مورد بر رسی ودقّت قرار گیرد. بدون هیچ تردیدی این تفاوت ها به جریان های مهمّ زمان امامان بازگشت دارد، نه به ویژگیهای روحی آنان، این گونه نیست که امامان یکی اهل مبارزه و ستیز ودیگری اهل سازش باشد، این گونه شناخت از اندیشه ورفتار امامان، شناخت دور از حقیقت و خرافه ای است...
ادامه مطلب
گروه مشاورین حقوقی موسسه پارسه در زمینه های مختلف حقوقی به شرح ذیل مشاوره میدهد.
۱ _ تنظیم انواع دادخواست و شکواییه و نیز لوایح دفاعیه بدون قبول دعاوی مربوطه بنابر درخواست  مراجعه کنندگان
۲ _ انجام مشاوره و راهنمایی و ارائه طریق  صحیح قانونی و کمک فکری به مراجعه کنندگان جهت تسریع و پیگیری دعاوی تا حصول نتیجه
۳ _ تشکیل جلسات مذاکره و مصالحه و سازش فی مابین اطراف پرونده حسب درخواست مراجعه کنندگان و تنظیم صورتجلسه سازش وفق مقررات قانونی و قبول
  روز ازل عشق تو شد باعث پیدایش من
من خود طوفان و تو هم ساحل آرامش من 

هیچ عجب نیست که با دست خودت رام شدم
در بر و آغوش تو جا می شود آسایش من 

از دل و جانم زده ام تا که غمت بیش کنم 
چهره ام از گریه پر است این همه پیرایش من

لختی امانم بده ای دیده دمی پلک ببند 
سیل محبت به ره افتاده از این بارش من

با دل پر مهرت اگر بر سر من دست کشی
تا قد و بالای بلندت برسد دانش من 

صحبت خود نیست ولی با تو سخن ها دارم 
با خطر شورش چشمت چه کند سازش من ؟؟
دکتر مهران آقامحمدپور بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان
کودکان و نوزادان در صورت داشتن مشکلات و بیماریهایی مانند اختلال خواب ، اختلال حرکتی ، اشکال در تکلم ، تشنج خواب ، صرع ، تشنج ، بیش فعالی ، افسردگی ، اضطراب ، فلج مغزی ، میکروسفالی ، بزرگ بودن دور سر نوزاد ، اتیسم ، میگرن ، سردرد ،نقص توجه ، هیپوکسی نیاز به معاینه و تشخیص سریع بیماری دارد تا در سنین پایین درمان لازم شروع شده و نتیجه مناسب را دریافت کرد .
دکتر آقامحمدپور بهترین فوق تخصص م
برای دادن درخواست طلاق لازم است اطلاعاتی داشته باشید برای به دست آوردن این اطلاعات به سایت توانای گروه وکلای تهران مراجعه وبدانید که در این مسیر به چه چیزهای برخورد خواهید کرد

درخواست طلاق
مشکلات اقتصادی ، فرهنگی ، روانی و بسیاری از دلایل دیگر باعث ایجاد پرونده های زیادی در زمینه دعاوی خانوادگی شده است . برای طرح پرونده های حقوقی باید به مراجع قانونی رجوع کرد و پرونده های خانوادگی را باید در دادگاه خانواده مطرح کرد . یکی از پرونده هایی که
پیچ و رول پلاک
معمولا از پیچ و رول پلاک به این خاطر استفاده میکنیم برای محکم سازی سنگ نما  بسیار مطلوب و مناسب و بصرفه میباشد  باعث استحکام بخشیدن به سنگ نماهایی با قدمت چند ساله میباشد. این حرفه نیاز به تخصص و تبحر بسیار دارد ، اگر به برای پیچ و رول پلاک به دنبال شرکتی با تخصص حرفه ای و معتبر هستین شرکت دلتا در تهران با کادری حرفه ای و مجرب ، میتواند با ارائه خدمات حرفه ای شما رو به بهترین شکل و سریعترین زمان ممکن به مقصود برساند.

https://www.deltacove
درخواست طلاق
مشکلات اقتصادی ، فرهنگی ، روانی و بسیاری از دلایل دیگر باعث ایجاد پرونده های زیادی در زمینه دعاوی خانوادگی شده است . برای طرح پرونده های حقوقی باید به مراجع قانونی رجوع کرد و پرونده های خانوادگی را باید در دادگاه خانواده مطرح کرد . یکی از پرونده هایی که در دادگاه های خانواده مطرح می شود ، درخواست طلاق است . در خواست طلاق ممکن است از طرف مرد ، از طرف زن و یا به صورت توافقی از طرف هر دو شخص با هم مطرح شود . نکته ای که لازم است مطرح شود
دکتر پیمان ادیبی فوق تخصص و استاد گوارش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار کرد: زخم اثنی عشر در انتهای دهانه معده و در ابتدای روده باریک رخ می‌دهد؛ مخاط لوزالمعده (روده) بر خلاف مخاط معده پرزدار است که هضم غذا را راحت‌تر و آسانتر می‌کند.
این فوق تخصص گوارش درباره این سوال که علائم زخم اثنی عشر چیست، پاسخ داد: زخم اثنی عشر خوش خیم است و به سرطان و زخم بدخیم ختم نمی‌شود.
ادامه مطلب

پاورپوینت گواهی عدم امکان سازش
پاورپوینت گواهی عدم امکان سازش شامل 19 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .
مشخصات فایل

تعداد صفحات
19

حجم
4002 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
پاورپوینت گواهی عدم امکان سازش

پاورپوینت گواهی عدم امکان سازش شامل 19 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیا
اهواز
دکتر همایون زهتاب 
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
کیانپارس

اهواز
دکتر عبدالرضا خورشیدی فر 
خیابان 24متری

اهواز
دکتر عبدالرضا شیخی 
بیمارستان گلستان

اهواز
دکتر علیرضا بخشایی کیا
کیانپارس

اهواز
دکتر کامران بابایی
کلینیک اروند

اهواز
دکتر نسرین خدادادی
کیانپارس

اه
من وهمسرم دایم طلاق توافقی میگیریم گواهی عدم سازش هم صادر شده قرار بر این شده که در عوض بذل مهریه همسرم در دادگاه  مقداری پول به من بدهد 
حالا اگه همسرم مبلغ را نپردازد و در محضر حاضر نشود, مهریه اولیه من هنوز پابرجاست؟ و ما هنوز زن و شوهریم؟
" شهید عزیز ما یک تنه در میانه دو حرکت تعصب آمیز ایستاده و شجاعانه مقاومت می کرد. از یک سو قشریونی که هر دریافت جدید اسلامی را که با اندوخته های ذهنی آنان منطبق نبود تحت عنوان بدعت و انحراف به شدت می کوبیدند و حتی تحمل نظر مخالف در یک مسئله فقهی-مثلا حجاب- را هم نداشتند و از سوی دیگر مدعیانی که به نام اسلام و انقلاب، هر تاویل و تفسیر نابجایی در مفاهیم اسلامی را روا شمرده، با گستاخی و بی پروایی به نام اسلام و قرآن سخن می گفتند.مطهری آماج حمله ی ای
 فوق تخصص ریه و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در حال حاضر تفریبا 7 تا 10 درصد کودکان و 3 تا 5 درصد بالغین مبتلا آسم می باشند و شیوع آن روز به روز رو به افزایش است.دکتر"رستم یزدانی" فوق تخصص ریه و در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، در رابطه با بیماری آسم اظهار کرد: آسم بیما ری التهابی مزمن ریه است که منجر به انسداد و تنگی مزمن مجاری تنفسی می شود.
ادامه مطلب
متن ترانه میثم ابراهیمی به نام نوازش

سخته براش دیوونه وار تب کنیاما به جاش با فکرش شب کنیروزاتو باش تلخه به جات یکی بیاددیوونگیت نیاد به چشماشتنهایی شب بشکنی تو خلوتت آخرشم خیابونا هم صحبت دردات بشنسخته که اشکات هم قدم شه با بارونای این شهرچقدر با عشق موهاشو میکردم نوازش رقصید همه جوره به سازشاین دل دیوونه ولی یه لحظه هم نبود حواسش ...چقدر با عشق سپردم این دلو یه جا بش فکر نمیکردم نخوادشرفت تموم خوبی هام ده آخه این نبود جوابش ...هیچکس قد من ع
در گفت و گوهایی که داشتیم تا به الان درباره اینکه دانشجوییان روانشناسی میتوانند وارد چه مشاغلی بشند ؟ و یا از تخصص های مهم درزمینه روانشناسی چی هست؟ صحبت شد اما در ادامه تخصص ها خب مسلما باید درباره هرکدوم بیشتر بدونید تا راحت تر انتخاب کنید پس با من همراه بمونید.. 
من سارا امیری هستم یک عضو کوچک در قلب شما  
روانشناسی بالینی و مشاوره از تخصص هاست

روانشناسی بالینی که یکی از تخصص های بسیار پر طرفدار و چالشی از زمینه های روانشناسی در زمان ح
در گفت و گوهایی که داشتیم تا به الان درباره اینکه دانشجوییان روانشناسی میتوانند وارد چه مشاغلی بشند ؟ و یا از تخصص های مهم درزمینه روانشناسی چی هست؟ صحبت شد اما در ادامه تخصص ها خب مسلما باید درباره هرکدوم بیشتر بدونید تا راحت تر انتخاب کنید پس با من همراه بمونید.. 

روانشناسی بالینی که یکی از تخصص های بسیار پر طرفدار و چالشی از زمینه های روانشناسی در زمان ح
من و همسرم 8ساله که ازدواج کردیم در این مدت همسرم اصلا سازش نداره مدام بد اخلاقی میکنه من میترسم که از او بچه دار شوم میگم بیا توافقی جدا بشیم میگه مهرش رو اجرا میگذاره من شرایط مالی خوبی ندارم 
اگر مهر اجرا بزاره برای طلاق چقد معمولا پیش میگیرن و اینکه چند ماه یا چند وقت طول میکشه که طلاق انجام بشه؟
به عکاسی علاقه دارید؟
دنبال بهبود تخصص عکاسی خود هستید؟
چگونه متخصص عکاسی شوید؟
نحوه در آمد زایی از عکاسی؟
در این مقاله ما سعی میکنیم  ترفند مهم برای عکاس حرفه ای شدن را به شما آموزش دهیم. در هر سطحی از تخصص عکاسی باشید نیاز به ارتقا دارید نیاز به آموزش های تخصصی دارید با ما همراه باشید تا این  ترفند مهم برای گرفتن عکس های حرفه ای را باهام مرور کنیم.
5 ترفند مهم برای عکاسی حرفه ای شدن
1-شناخت گرایش های عکاسی
ادامه مطلب
باربری مشهد
    اسباب کشی بین نقاط مختلف شهر مشهد از جمله تخصص های اولیه باربری مشهد به شمار می رود. همچنین حمل بار بین شهری از مشهد به دیگر شهرهای کشور نیز تخصص باربری مشهد بوده و به کمترین قیمت و بهترین کیفیت به انجام می رسد.
ارزان ترین اسباب کشی مشهد

خالق هستی نظام
حاکم بر پیوندهای اجتماعی را بر پایه‌ی همبستگی با درستی‌ها استوار ساخته است؛ بنابراین ماندگاری حقیقت‌جویان در مسیر عزّت پروردگارشان درگرو
سازش با خوبی‌هاست.

همانطور که ناسازگاری
با طبیعت موجب خیانت به تن و روان آدمی است ناسازگاری با خوبی‌ها عهدشکنی در مسیر یکپارچگی مردمان
است.

مغایرت با درستی‌ها به
معنای وارونه شدن ارزش‌هاست. چنانچه آدمی منزلتش را در فرومایگی‌ها بداند با سفلگی‌ها
ارضاء نمی‌شود و دست‌آورد آن دست‌ک
حسین فرشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: ۳۸ پزشک متخصص در حوزه‌های مختلف تخصصی متناسب با نیاز قشم در این جزیره وجود دارند.
وی با بیان اینکه چهار تخصص پزشکی زنان، جراحی عمومی، ارتوپد و طب اورژانس نیازهای اصلی جزیره قشم هستند، افزود: چهار متخصص زنان، چهار متخصص طب اورژانس و در هر کدام از تخصص‌های جراحی و ارتوپد نیز ۲ متخصص فعالیت دارند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان ادامه داد: یک جراح مغز و اعصاب و یک متخصص مغز و اعص
- قالَ الإمامُ الْحَسَنِ الْعَسْکَری – علیه السلام –: إنَّ مُداراهَ أَعْداءِاللهِ مِنْ أفْضَلِ صَدَقَهِ الْمَرْءِ عَلی نَفْسِهِ و إخْوانِهِ.
«مستدرک الوسائل، ج. ۱۲، ص. ۲۶۱»
امام حسن عسکری – علیه السلام – فرمود: مدارا و سازش با دشمنان خدا ـ. و دشمنان اهل بیت (علیهم السلام) در حال تقیّه بهتر است از هر نوع صدقه‌ای که انسان برای خود بپردازد.
- تا حالا شده بخوای یه چیزی بگی ولی نتونی؟
+ چرا نتونم؟
- مثلا بلد نباشی درست بیانش کنی؟
+ خب برو یاد بگیر
- نه یاد گرفتنی نیست
+ پس چیکار کردنیه؟
- تبیین کردنیه
+ خب برای تبیین یه چیز تخصص لازمه
- دقیقا
+ نداری؟
-نه
+ پس به تو چه؟
- پس به کی چه
+ خب این از مشکل اول غیر از تخصص جو مناسب برای درک هم لازمه
- یعنی چی؟
+ یعنی مخاطب تو باغ باشه
- آها پس بی خی خی
+بای

اینجا ما حرف پارو می‌کنیم  یاعلی:
‍ خطبه‌های 17 خرداد ماه 1398
حجت الاسلام ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه بیان داشت:
➖تواضع و پیروی از دستورات خداوند موجب گسترش رحمت اللهی می شود
➖اندیشه ی ایستادگی و مقاومت امام (ره )باعث شکست استکباروطاغوت شد
➖هزینه ی مقاومت وایستادگی کمتر از تسلیم وسازش است
➖هر سازش جهان اسلام با استکبار خون خوار محکوم به سقوط ونابودی است
➖طرح سند ننگین 20 40 به جای اقتصاد مقاومتی برای نابودی اقتصاد کشور
حجت اسلام ابراهیمی با اشاره به سوره ی مبارک مریم( س)
در شرایط جاری تخصص بطور کامل مهجور شده است و قدر و منزلت خودش را از دست داده است. عموما شرکت ها به دلیل اینکه بر پایه تخصص نفرات بنیان نهاده نشده اند به نفرات هم وابسته نیستند. به این معنی که غالبا کارها بر اساس رانت بین شرکتها توزیع می شود. غالبا افراد متخصص به نوعی سرخورده شده اند و با مشکلات عدیده مواجه هستند. از یک طرف افراد متخصص به دلیل شخصیت کاری که برای خودشان قائل هستند نمی توانند تن به تملق بدهند و از طرف دیگر تخصص شان جایگاهی برایشان
درسایت باشگاه خبرنگاران جوان در مورد روند پرونده طلاق وچگونگی مراحل ومشکلات آن اطلاعات به دست بیاورید ما هم چکیده ای از این اطلاعات را در این بلاگ برایتان گذاشته ایم

رویه دادگاه خانواده در مورد طلاق توافقی
در طلاق توافقی زوجین هر دو متقاضی طلاق بوده و در تمامی امور با یکدیگر توافق کرده‌اند که باید با مراجعه شخصی به دادگاه خانواده یا توسط وکیل خانواده خود، اعلام توافق خود را در اموری همچون وصول یا بذل مهریه، نفقه ایام عده، حضانت فرزند بع
در واقع میشه گفت مدیر محتوا کسیه که چندین سال تجربه این کار حساس رو داشته باشه و بتونه منابع سازمان رو به خوبی برای رشد و بهبود ترافیک و درآمد سایتی که مسئولیت آن را پذیرفته است بدست آورد و باید گفت که این موقعیت شغلی رو نمی‌شه اصلا از روز اول کاری در این حوزه تجربه کرد و باید از موقعیت کارشناس محتوا شروع کرده و بعد به این درجه رسید.
مدیر محتوا کسیه که به تمامی اصول سئو، نگارش فارسی، ترند محتوای روز وب، اصول بصری، تخصیص درست و بهینه منابع و… م
در واقع میشه گفت مدیر محتوا کسیه که چندین سال تجربه این کار حساس رو داشته باشه و بتونه منابع سازمان رو به خوبی برای رشد و بهبود ترافیک و درآمد سایتی که مسئولیت آن را پذیرفته است بدست آورد و باید گفت که این موقعیت شغلی رو نمی‌شه اصلا از روز اول کاری در این حوزه تجربه کرد و باید از موقعیت کارشناس محتوا شروع کرده و بعد به این درجه رسید.
مدیر محتوا کسیه که به تمامی اصول سئو، نگارش فارسی، ترند محتوای روز وب، اصول بصری، تخصیص درست و بهینه منابع و… م
1.       
چنانچه در
مرحله واخواهی ،طرفین اعلام کنند که دعوا در خارج به صلح خاتمه یافته و تقاضا کنند
که پرونده امرمختومه گردددادگاه چه تصمیمی باید اتخاذ کند؟
2.      
وظیفه دادگاه
بعد از توافق و سازش چیست؟
3.     
هرگاه سازش در
دادگاه واقع و احراز گردد و سازش نامه و گزارش اصلاحی صادر شود چنین سازش نامه ای از
لحاظ تجدید نظر و فرجام و اجرا چگونه می باشد؟
4.      
خاتمه دعوای
مزبوط به صغیر از طریق صلح توسط ولی خاص و قیم چگونه است؟
5.     
در دادخوا
1.       
چنانچه در
مرحله واخواهی ،طرفین اعلام کنند که دعوا در خارج به صلح خاتمه یافته و تقاضا کنند
که پرونده امرمختومه گردددادگاه چه تصمیمی باید اتخاذ کند؟
2.      
وظیفه دادگاه
بعد از توافق و سازش چیست؟
3.     
هرگاه سازش در
دادگاه واقع و احراز گردد و سازش نامه و گزارش اصلاحی صادر شود چنین سازش نامه ای از
لحاظ تجدید نظر و فرجام و اجرا چگونه می باشد؟
4.      
خاتمه دعوای
مزبوط به صغیر از طریق صلح توسط ولی خاص و قیم چگونه است؟
5.     
در دادخوا
 1- حرفه‌ای عمل کنید
 حرفه‌ای بودن یکی از عناصر مهم اعتبار است، چرا که به دیگران نشان می‌دهد
که شما حقیقتاً برای روابط و کار خود اهمیت قائل هستید. (chetor)
 2- به درستی با دیگران ارتباط برقرار کنید
 مهارت‌های ارتباطی نقش بسیار مهمی در به دست آوردن اعتبار ایفا می‌کنند.
به عنوان مثال، افرادی که با دقت به دیگران گوش می‌دهند و نظرات‌شان علمی و
خرمندانه است، نسبت به کسانی که خوب به صحبت‌های دیگران گوش نمی‌دهند و
بدون فکر کردن صحبت می‌کنند، ا

دکتر سید حسین آقامیری فارق التحصیل رشته ی پزشکی عمومی از دانشگاه تهران ، با گذراندن دوره ی تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصصی در دانشگاه زوریخ(سوئیس) آنژیوپلاستی و سکته های مغزی ، در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دبیر یازدهمین کنگره ی بین المللی سکته ی مغزی ایران می باشند.
ایشان از پیشگامان فراگیری علوم فوق تخصصی در زمینه ی سکته های مغزی پس از دریافت تخصص مغز و اعصاب بوده اند و از افتخارات ایشان می توان به راه اندازی مرکز

دکتر سید حسین آقامیری فارق التحصیل رشته ی پزشکی عمومی از دانشگاه تهران ، با گذراندن دوره ی تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصصی در دانشگاه زوریخ(سوئیس) آنژیوپلاستی و سکته های مغزی ، در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دبیر یازدهمین کنگره ی بین المللی سکته ی مغزی ایران می باشند.
ایشان از پیشگامان فراگیری علوم فوق تخصصی در زمینه ی سکته های مغزی پس از دریافت تخصص مغز و اعصاب بوده اند و از افتخارات ایشان می توان به راه اندازی مرکز
کاش کف هرم بودم... اون پایین. . ته ته... کاش هیچی برای از دست دادن ندلشتم... رها میجنگیدم..  دلخوش به داشته های اندکم نمیشدم... کاش با همه وجودم میرفتم... راه هایی محدودی کاش میداشتم... یا می رسیدم یا...
کاش کف هرم بودم حالا که نوکش نیستم... 
این وسط گیر افتادم... وسط معمولی ها... نه رومی روم... نه زنگی زنگ... هی خیلی چیزها رو به دست نیاوردیم .. هی دلخوش به داشته های اندکمون... هی سانسور... هی ریا..  هی سازش... از ترس از دست دادن همین اندک یافته ها... گریز از میان مایگ
برای دانستن مراحل طلاق توافقی واینکه کجا باید مراجعه کنید وچه مدارکی را ارائه بدهید باید تمام این اطلاعات را در سایت خوب چطور بیابید 
این مطالب کامل نیز در این بلاگ آمده است

مراحل طلاق توافقی
بعد از ثبت دادخواست، دادگاه صالح بر اساس آدرس محل سکونت مشترک زوجین تعیین می‫شود. بعد از تعیین دادگاه و شعبه‌ی مربوطه برای زوج و زوجه پیامکی ارسال می‫شود که در آن شعبه‌ی مربوطه و تاریخ رسیدگی و مراجعه مشخص می‫شود. زن و شوهر هر دو باهم باید در تاریخ

عضله قلب بدون نیاز به تحریک عصبی به طور خودکار منقبض می‌شود و این امر ناشی از عملکرد سلولهای تخصص یافته‌ای است که از تغییر سلولهای عضلانی حاصل می‌شوند و کار آنها تولید تحریک برای ضربانات قلبی و هدایت این تحریکات به قسمتهای مختلف قلب برای هماهنگی انقباض دهلیزها و بطنها می‌باشد. این سلولهای تخصص یافته ساختمانهایی را بوجود می‌آورند که در مجموع سیستم هدایتی قلب را تشکیل می‌دهند.سیستم هدایتی قلب از گره سینوسی دهلیزی(SA node) شروع میشودکه در
*✅ راه و روش‌تعامل‌با‌مردم از دیدگاه قرآن مجید.*
سوره مبارکه حجرات
*فَتَبَیَّنُوا:*
اهل تحقیق و بررسی 
 قبل از اینکه سخنی بگویید، خوب در باره آن تحقیق کنید.
*فَأَصْلِحوُا*
اگر بین دوستان و آشنایان شما  کدورتی هست، میان ایشان صلح و سازش برقرار کنید و خود نیز اهل صلح و سازش باشید.
*وَأَقْسِطُوا:*
عادل باشید و براساس حق قضاوت کنید و در اجرای حق، میان دوست و آشنا با غریبه فرقی نگذارید.
*لَا یَسْخَر:*
دیگران را مسخره نکنید، مردم‌ و‌ اقوام گوناگون
هزینه های جراحی بینیهزینه های جراح پلاستیک:
درصد عمده ی هزینه های جراحی بینی ناشی از هزینه ی جراح می باشد. این هزینه را جراح زیبایی بینی برای انجام دادن جراحی دریافت می کند و بسیار متغیر است. میزان این هزینه بستگی به عواملی چون موقعیت مکانی، تخصص و توقعات جراح دارد. که از این سه توقعات جراح و موقعیت مکانی جراح صرفا امتیازی است که برای خودش می داند و تاثیری بر نتیجه ی جراحی بینی شما ندارد.  پس تخصص و تجربه ی واقعی ملاک است نه پایین شهر بودن و با
فوق تخصص ریه به تشریح علل، علایم و همچنین نحوه درمان بیماری سارکوئیدوز پرداخت.

به گزارش : مسعود احتشام فوق تخصص ریه با اشاره به علائم و نشانه‌های بروز بیماری سارکوئیدوز، گفت: این یک نوع بیماری التهابی است که چندین عضو از بدن را درگیر می‌کند که شایع‌ترین ارگان درگیر در این نوع بیماری سیستم تنفسی به ویژه ریه‌ها می‌باشد.
ادامه مطلب
تخصص گوارش و کبد یا گاستروانترولوژی (به انگلیسی: Gastroenterology) شاخه‌ای از علم پزشکی است که به مطالعه دستگاه گوارش انسان می‌پردازد. واژه گاستروانترولوژی از دیدگاه ریشه‌شناسی واژگان از سه قسمت واژگان یونانی گاستروس به معنای معده، آنترون به معنای روده و لوگوس به معنای عقل و فکرت تشکیل یافته‌است.

ادامه مطلب
کودک انسان در بین سایر موجودات زنده در بدو تولد با توانایی های کمتری به دنیا می آید و از لحظه اول مراقبت و توجه زیاد والدین و اطرافیانش را برای رشد و بالندگی نیاز دارد.
در گذشته اکثر تمرکز والدین بر مراقبت های جسمانی مانند رسیدگی به غذا و خواب و سلامتی جسمی کودک بود و بیشترین کمک و راهنمایی نهایتا از اقوام و دوستان خانواده درخواست می شد اما امروزه با افزایش آگاهی خانواده ها درباره اهمیت مراحل رشدی کوک دلبندشان از نظر روانشناختی و افزایش نیا
فیزیوتراپی یک متخصص پزشکی است که به افراد کمک می کند تا از صدمات جلوگیری کنند و یا در صورت وجود بیماریهای موجود ، آنها را درمان کند تا تحرک فرد به حالت عادی بازگردد. فیزیوتراپی ها ممکن است قسمت های مختلف بدن را کشش و ماساژ داده و یا ورزش دهند و یک برنامه سفارشی برای افزایش پیشرفت بیمار توصیه کنند. انجام فیزیوتراپی می تواند یک روش جایگزین برای جراحی یا اقدامات تهاجمی تر باشد.
فیزیوتراپی ها معمولاً از وسایلی مانند تردمیل ، دوچرخه و حتی استخرها
در بعضی مواقع مجبور می شویم برای احقاق حق خود به دادگاه مراجعه کنیم و دادخواستی بابت حقی که می خواهیم بدست اوریم مطرح می کنیم وبعضی اوقات پیش می آید که شخص مقابل ،اهل دادگاه و پاسگاه نیست و قبل از اینکه پرونده به نتیجه برسد از در سازش وارد می شود و مسئله به صورت موقت حل می شود حالا چه باید کرد بهترین راه این است که درخواست استرداد دعوی را از دادگاه بخواهیم در این نوع درخواست اگر شخص بدهکار بعد از سازش ، مجددا به تعهد خود عمل نکرد می توانیم دوبا
خوی فریبنده‌ای که از قدرت برمی‌آید ، در شمل آرایه‌ای جذاب‌تر داشت . از این‌رو ، پاره‌ای ناداران هم دوستش می‌داشتند . ستایش قدرت از سوی نادارانِ ناتوان ، ریشه در باور ضعفِ ابدی خویش دارد . شمل را برخی ناداران می‌پرستیدند . این‌چنین پرستشی ، جلوه‌ی عمیق ترس بود .
هنگامی که برابری با قدرت در توان نباشد ، امید برابری با آن هم نباشد ، در فرومایگان سازشی درونی رخ می‌نماید . و این سازش ، راهی به ستایش می‌یابد . میدان اگر بیابد ، به عشق می‌انجام
بسم الله الرحمن الرحیم
احساس در بند بودن احساس خفقان احساس اسارت و بردگی دارم.
همه فکر میکنند چقدر خوشبختم بس که نقش بازی کردم بس که صورتمو با سیلی سرخ نگه داشتم
وقتی کفرم درمیاد که خیرسرش آدم معتقد و مومنی هست این چه ایمانی هست که همش خودخواهی همش فقط خود همش لجبازی همش زورگویی؟
خسته شدم ازین همه تنهایی
شونه ای میخوام برای باریدن
همدمی میخوام برای دلم
خدایا از کجا بدونم نظرت چیه؟
از کجا بدونم سازش و تحمل رو میپسندی یا جدایی و تمام....
تو را ار
خون سردار مهر پایان سازشکاران:خون پاک سردار بزرگ مقاومت پایانی است بر جولان سازشکاران داخلی، آنانی که به دنبال بزک کردن آمریکا بودند و پرچم مذاکره را بر افراشته بودند ،بدانند دوران مذاکره و سازش عمرش به پایان رسید و امروز تنها پرچم مقاومت است که برافراشته است و انشا الله به زودی شاهد نابودی رژیم صهیونیستی و فرار مزدوران آمریکای خونخوار از منطقه خواهیم بود.
http://ziarani1.blog.ir/
این روزها برخی می پرسن رهبری تا کجا قرار با این شیوه حمایتی جلو بره
ساختارها مگه چقدر مهم ان
درد مردم رو مگر نمی بینه
تاریخ میگه ولی جامعه تا گودی قتلگاه میره فقط برای اینکه حجت تامه باشه برای اون نسل و همه تاریخ
تا زمانی که تربیت نشیم ولی خدا هزینه میده 
هزینه بقای من و شما
کما اینکه در سازش امام حسن می گویند که شیعه را در هر کوی برزن سر می بریدن اگر چنین نمی کرد
بقای ما را و بقای ساختاری که امثال ما در آن رشد  کند رو ترجیح میدن
بیاییم با تربیت
سلام به همه
پسری هستم  30 ساله، دو سال پیش درست شب یلدا اومد تو زندگیم، اولش مثل بقیه بود، بعد کم کم صحبت هامون شروع شد، پشت دستم رو داغ کرده بودم برای ازدواج، اما نمیدونم چرا گاهی فکرش می اومد سراغم، انگار دیگه تنها نبودم، کسی بود که حرف هام رو بهش بزنم، درد و دل هام رو بکنم، کسی شده بود که خودش رو از من میدونست، و منم به عنوان محرم رازهام قبولش کردم.
مشکلات بین مون زیاد بود ولی بهم جرات هر کاری رو میداد که به کمک هم حلش کنیم، تفاوت ها زیاد
محمدرضا دوست‌محمدی:هنرمندان انقلابی باید درصدد افزایش تخصص‌های هنری‌شان باشند و با حرف، ادعا و شعار نمی‌توان کار کرد و این تخصص‌ها باید به روز باشند هم‌چنین هنرمند انقلابی باید فعال و پُرکار باشد و خموده و افسرده نباشد.
آقای دوست محمدی متولد ۱۳۵۵، مدرس دانشگاه، طراح گرافیک، تصویرساز و کارتونیست ایرانی می باشد.

آقای دوست محمدی متولد ۱۳۵۵، مدرس دانشگاه، طراح گرافیک، تصویرساز و کارتونیست ایرانی می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهمّ وَفّقْنی فیهِ لِموافَقَةِ الأبْرارِ وجَنّبْنی فیهِ مُرافَقَةِ الأشْرارِ وأوِنی فیهِ بِرَحْمَتِکَ الى دارِ القَرارِبالهِیّتَکِ یا إلَهَ العالَمین.
خدایا توفیقم ده در آن به سازش کردن نیکان و دورم دار در آن از رفاقت بدان و جایم ده در آن با مهرت به سوى خانه آرامش به خدایى خودت اى معبود جهانیان
#پلدخترنیوز@poldokhtarnews
مشاهده مطلب در کانال
مرازم گوید  حضرت صادق ع بر شما باد بنماز در مسجدها  وبه نبکی به همسایگان و ادای شهادت و حاضر شدن در تشیع  جنازه ها زیرا شما ناچارید از  زیستن با مرد. و براستی کسی نیستکه تا زنده است ازمردم بی نبار باشد و ناچار مردم باید ا همدیگر سازش داشته باشند 2 معاویه بن وهب  گوبد ع عرضکردم چگونه برای ما با مردمی که با امیزش دارند گواهی برسود و زیانشان. بدهید و بیمارانشان را  عیادت کنید در جنازه مردهاشان خاضرشویدو در مراسم تشییع و دفن و کفن انهاشرکت کنید
ه

خالق هستی نظام
حاکم بر پیوندهای اجتماعی را بر پایه‌ی همبستگی با درستی‌ها استوار ساخته است؛ بنابراین ماندگاری حقیقت‌جویان در مسیر عزّت پروردگارشان درگرو پذیرفتن خوبی‌هاست.

همانطور که ناسازگاری
با طبیعت موجب خیانت به تن و روان آدمی است ناسازگاری با خوبی‌ها عهدشکنی در مسیر یکپارچگی مردمان
است.

مغایرت با درستی‌ها به
معنای وارونه شدن ارزش‌هاست. چنانچه آدمی منزلتش را در فرومایگی‌ها بداند با سفلگی‌ها
ارضاء نمی‌شود و دست‌آورد آن دست‌
در عصر جدیدی که تخصص حرف اول را می‌زند چرا هر کسی به خودش جرات می‌دهد در مورد هر مسئله‌ای و هر کسی نظر بدهد و بدتر از آن، با نظراتش دیگران را داوری کند!اینکه آریا عظیمی‌نژاد در مورد خوانندگی فرهان منصوری، امیرعلی پرورش‌زاده، مجید نجات‌منش نظر بدهد قابل قبول است ولی نظر او در مورد استعداد دوبله شیوا رضوی‌پور قابل پذیرش نیست!اینکه رویا نونهالی در مورد استعداد شیوا رضوی‌پور نظر می‌دهد با اغماض قبول می‌کنیم ولی نظر او در مورد مابقی افراد
آسیب شناسی مقاومت
چهار دهه تجربۀ فعّالیّت بین المللی به ما نشان می‎دهد که هزینۀ تسلیم در برابر قدرت‎های زورگو به مراتب بیشتر از هزینۀ ایستادگی در مقابل آنها است؛ تسلیم شدن در مقابل زورگویی های قدرت‎های زورگو ملّت‎ها و کشورها را بیچاره می‎کند، راه های پیشرفت آنها را به معنای واقعی کلمه مسدود می‎کند، آنها را از ارزش‎های انسانی دور می‎کند، هزینه های سنگینی دارد. (بیانات مقام معظم رهبری 12 / 5/ 1396)
یکی از مصادیق بارز بیشتر بودن هزینۀ سازش نس
شوهرم معتاد است وداشتم جدا میشدم که تو جلسه های مشاوره که بودیم تو محل کارم مزاحمت ایجاد میکرد از ترس آبرو سازش کردم وبرگشتم ولی نمیشه میخوام طلاق بگیرم  می توانم روی پرونده قبل اقدام کنم؟ چگونه خواهش میکنم کمکم کنین؟

خیر .اگر وکالت در طلاق از همسرتان دارید می توانید دوباره اقدام نمایید ووکیل بگیرید

منبع: سایت وکالت دادراه
✅به مردم فشار نیاورید ✍امام صادق علیه السلام: به مردم فشار نیاورید. آیا نمی‌دانی که روش حکومتداری بنی‌اُمَیّه، متکی به زور شمشیر و فشار و ستم بود؛ ولی روش حکومتداری ما اهل‌بیت، به نرمی و مهربانی و متانت و تقیه و خوش‌اخلاقی و پاکدامنی و کوشش است؟ پس کاری کنید که مردم به دین شما و مسلکی که دارید رغبت پیدا کنند. الخصال(صدوق) ج۲، ص۳۵۵ وسائل الشیعه، ج ۱۱، ص۴۳۰ : @momenane
آی مسئولین فشار روی مردمه 
حالا حتما باید شب عیدیه این کارو میکردید
امام صادق
مشاورخانواده در چه زمینه هایی مشاوره میدهد؟

خیانت همسر
دروغگویی همسر
بی مسئولیتی همسر
اختلالات خانوادگی،
اختلافات مکرر با همسر،
دخالت خانواده همسر ،
سوء ظن همسر،
عدم تمایل زوجین به یکدیگر،
روابط خشک و سرد،
اعتیاد همسر،
شوهر خشن،
زن دوم همسر،
سوء استفاده شوهر از همسر،
سقط جنین همسر،
اختلاف در تربیت فرزندان،
مشکلات مربوط به ازدواج مجدد،
ضرب و شتم از سوی خانواده همسر،
مشکلات همسر،
مشکلات خانوادگی،
مشکلات شغلی و اقتصادی خانواده
مشکلات مذ
سوله سبک ارزان
ساخت و اجرای بهترین نوع سوله های سبک در تخصص شرکت سوله آذین صدرا قرار گرفته است . الویت اول این شرکت سبک سازی سوله ها تا حد ممکن است.سبک سازی یک موضوع مهندسی و حساس است که نیاز به تخصص زیادی دارد . 
درست است که سازه سبک خود به تنهایی یک عنوان را برای ما تداعی می کند و ذهنیت ما از سوله سبک صرفا یک محصول است اما سوله سبک باید واقعا سبک ساخته شود . یعنی درصد متریال مصرفی ، نقشه کشی اصولی ، درنظر گرفتن تناسب های اصولی مابین عرض و ارتفاع
متخصص داخلی شیراز
متخصص داخلی شیراز چه تخصصی دارد ؟
وظایف متخصص داخلی (Internal medicine) تشخیص و درمان بیماری های داخلی است. پزشک متخصص داخلی پس از تشخیص بیماری، وی را به متخصص مربوطه ارجاع می دهد.متخصص داخلی با پزشک عمومی به اشتباه گرفته می شود، در حالیکه آموزش های خاص به متخصصان داخلی کمک می کند تا آنها بتوانند بیماری خاص را درمان کنند.
متخصص داخلی می تواند در رشته های زیر تخصص بگیرد:
نفرولوژی
گوارش
روماتولوژی
قلب و عروق
خون و سرطان
غدد درون ریز
م
وقتی ازدواجی به بنبست میرسد ووابستگی بین زن مرد از بین میروددراینجا حرف از جدایی وطلاق توافقی به میان می آید وباتوافقاتی که زوجین انجام میدهند در تمام موارد وآماده کردن مدارک وارجاع آن به مراکز مربوطه وگذراندن مشاوره وزمان مورد نظر رای برعدم سازش طرفین داده میشود وبادردست داشتن این عدم سازش وحضور مرد وزن همزمان در محضر صیغه طلاق جاری واز هم جدا میشوند وبعد از مدت تعین شده از طرف دادگاه هر دوطرف از زندگی هم خارج شده وبه زندگی در مسیر جدید م
امروز نوبت آنتروگرافی داشتم
اسفند ماه وقت گرفتم و 26خرداد بهم وقت دادن
دکتر گفت دردهایی که دارم دلیلش باید مشخص بشه... 
این سه ماه خیلی استرس روم بود... 
دوتا احتمال وجود داشت، سرطان یا هر توده شکمی، و کرون
یک روز قبل باید از خوردن غذا اجتناب کنم، پور pegبخورم که شکمم خالی خالی باشه
همه کارهارو کردم ،یه امپول باید میگرفتم که تو دفترچه بیمم نوشته بود
اومدم برم امپول و بگیرم دیدم دفترچه بیمم نیست!!!! آب شده بود رفته بود زیر زمین
تمام خونه و زندگی و ز
من و همسرم داریم توافقی جدا میشیم, دادگاهش هم انجام شده ودر دادگاه قرار بر این شد در عوض بذل مهریه مبلغی را نقدا در محضر همسرم به من بدهد, وحکم دادگاه هم مبنی بر عدم سازش صادر شد, حالا اگه همسرم مبلغ را نپردازد و در محضر حاضر نشود, مهریه اولیه من هنوز پابرجاست؟ و ما هنوز زن و شوهریم؟

سلام بله هستید هم زن وشوهر هم مهر پابرجاست

منبع: سایت وکالت دادراه
کلیه تخصص های زیر بصورت فریلنسر یا آزاد کار می باشد و وابسته به هیچ اتحادیه یا سازمان دولتی یا غیر دولتی نمی باشد
اگر دارای تخصص های زیر هستید خود را معرفی کنید ما به خدمات شما نیازمندیم 

مهندس کامپیوتر
مهندس برق
تکنیسین برق
تکنیسین تصفیه آب خانگی
مترجم زبان انگلیسی
پیک موتوری

غده درون‌ریز و متابولیسم یا اندوکرینولوژی (به انگلیسی: Endocrinology) شاخه‌ای از بیولوژی و پزشکی است که با دستگاه درون‌ریز و بیماری‌هایش سر و کار دارد.
پزشک فوق تخصص غدد به بررسی بیماریهای غدد درون ریز و ارایه درمان یا کنترل این اختلالات میپردازد. غدد درون ریز در بزرگسالان شامل غدد تیرویید، فوق کلیوی، بخش درون ریز لوزالمعده و غدد لنفاوی میباشند. همچنین بررسی اختلالات رشد و کوتاهی قد و بررسی علل و درمان بلوغ زودرس، اختلالات قائدگی و پرمویی، بیم
نتیجه مذاکره با آمریکا: نتانیاهو اعلام کرده در صورت پیروزی در انتخابات کرانه باختری را به رژیم صهیونیستی ملحق خواهد کرد، و ترامپ هم از این جنایت حمایت کرده است. نتیجه ده ها سال  مذاکره آخر برای فلسطین شد هیچ، کلمه هیچ برای ما هم آشناست یعنی نتیجه مذاکره با غرب در برجام.! و آیا هیچ عاقلی به این مذاکرات خوشبین خواهد بود و دل خواهد بست.
هر چند مقاومت بدون هزینه نیست اما تجربه گذشته و امروز نشان می دهد .سازش با دشمنان علاوه بر ذلت و حقارت غیر قابل
حضرت امام خمینی(ره) 
ما سازش را از هر کس و به هر شکلی باشد نخواهیم پذیرفت چون ملت نخواهد پذیرفت. در مذاکرات خود با این اشخاص مطالب خود را قاطعانه بیان کرده ایم، هر کس قبول کند، با ماست، والا از ما جداست

صحیفه نور ، جلد ۲ ، صفحه ۲۶۴
مصاحبه امام خمینی(ره) با رادیو و تلویزیون لوکزامبورگ 
مورخ: ۱۳۵۷/۰۸/۱۱
به نام خدا
سلام ؛
با گذشت زمان و افزایش و تنوع شبکه های اجتماعی ، زندگی روزمره و عرف ایجاب میکند که هر شخص نسبت به آشنایی و تخصص خود در زمینه پیشرفت و آشنایی و حتی اشتراک گذاری مطالب مفید قدمی در این عرصه بردارد .
تخصص اصلی اینجانب در دانشگاه و جامعه شغلی در حقوق و قانون متمرکز شده است ، لیکن با توجه به آشنایی و تجربه دوران گذشته در رابطه با سایت سازی و وبلاگنویسی ، تصمیم بر آن گرفتم تا با راه اندازی صفحه ای شخصی در حد توان خودم مطالب و اندیشه ه
شعر دل...دلم خاک است ولی چون آتشم سوزاندتنم خاک است ولی چون آب دل را راند
عجب دارم ز خاکی که دمی سوزنده چون آتش و گه طوفنده این دل را خموش آورد دریا وش.
و این دنیا که ما دیدیم جدال آب و آتش بود گهی شعله گهی سیلاب به آرامش چکارش بود
نه آرم بود آتش را و نه سازش ز دریا بودهمه خسران اینها بر وجود خسته ی ما بود.#جدا​​​ل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها